TO chyba widzieli wszyscy.A co wy myślicie?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
Dla mnie cale to pieprzenie o emigrantach zabierajacych prace i zyjacych z benefitow to jedna wielka paranoja, gdyz po pierwsze: anglicy wcale nie rwa sie do pracy, przyklad: kumpel pracowal w wypozyczalni mebli, za najnizsza krajowa, 7 dni w tyg od rana do nocy, o wolne musial doslownie prosic i dostawal raz na jakies 2-3 tyg jeden dzien z wielka laska. Jakis tam angol pracowal na stanowisku "nad nim" pracy mial o wiele mniej i zarabial o wiele wiecej. Przyszedl kryzys zwolali spotkanie bo beda zwolnienia. Padlo na kumpla, stracil prace, temu angolowi postawili warunek, albo wskakuje na miejsce tego zwolnionego albo i jego zwalniaja. Nie wzial tej roboty. Wniosek nasuwa sie sam. Po drugie, benefity- tylko angole maja tak dobrze ze moga w ogole nie pracowac i z benefitow zyc, emigranci tak dobrze nie maja i nikt nie dostanie nic jesli nie pracuje chociaz troche, czyli pracujac placi podatek i sam tez dorzuca do puli z ktorej pozniej czerpie, nie widze tu zadnej niesprawiedliwosci


Co do zachowania tej panienki to nawet nie chce mi sie komentowac. Smiac mi sie jedynie chce z tych wszystkich smiertelnie oburzonych Polakow ktorzy w wiekszosci na codzien identycznie wypowiadaja sie o czarnoskorych, Pakistanczykach i innych potocznie zwanych "ci..a" i uwazaja ze wszystko jest ok a teraz sa strasznie oburzeni bo tym razem to ktos wiesza psy na nas. O tym jak traktuje sie emigrantow w Polsce juz nawet nie wspominajac, wiekszosc to by najchetniej ani jednego "obcego" do Polski nie wpuscila a jak juz sie jakis przypaleta to pod sciane i rozstrzelac. A w UK to wszyscy chca szacunku i rownego traktowania.

Mnie osobiscie to ni ziebi ni grzeje. Dopoki mi fizyczni nikt zadnej szkody nie robi (po mordzie nie leje, domu nie podpala) to niech sobie gadaja, w koncu mamy wolnosc slowa
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
3

MalePostNapisane by -eMPe- » 14 Dec 2011, 20:02 Re: TO chyba widzieli wszyscy.A co wy myślicie?

Podobna sytuacja, tym razem kobieta bez berbecia na kolanach. Myślę że warto obejrzeć ;)

www.youtube.com Video from : www.youtube.com
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Dj T » 14 Dec 2011, 20:31 Re: TO chyba widzieli wszyscy.A co wy myślicie?

Noooo gruboo - po pierwsze uderzyl kobiete za co bym mu zlamal obie rece by zapamietal ze kobiet sie nie bije . Po drugie cytuje " im the fucking english " hahahahahahah upadlem zawsze jak to slysze parskam smiechem:))) jest murzynem i nigdy nie bedzie brytyjczykiem co najwyzej ma brytyjskie obywatelstwo . Zauwazcie jedno w obydwu filmach filmik zaczyna sie juz w momencie obrazania ,wymiany zdan , na dobra sprawe nie wiemy czy w filmiku nr 1 oraz 2 kobiety nie byly sprowokowane i w nerwach wypowiadaly swoje zdania ?

Tak jak pisalem wczesniej Anglicy dopiero zaczynaja mowic co im sie nie podoba i moze byc nie ciekawie . Jak powiedzial moj przyjaciel Angol . Mate you are white and a proper gizza , you scratch my back i scratch yours :)I look after you - you look after me - other b.... and P.... cunt on the ship and send away from uk .
Healing process complete . Keep Moving
User avatar
Dj T
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 43
Joined: 14 Aug 2011, 18:30
Location: Edgbaston
Reputation point: 77
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by -eMPe- » 14 Dec 2011, 20:50 Re: TO chyba widzieli wszyscy.A co wy myślicie?

A ja to widzę w taki sposób - dzięki takim filmikom coraz mniej Anglików będzie się ważyło na rasistowskie wystąpienia (przynajmniej w środkach komunikacji ;) ), z obawy przed nagraniem i publikacją w sieci. W chwili gdy połowę ludności w większych miastach stanowią emigranci i ich potomstwo, takie zachowania nie przejdą. Spytaj swojego kumpla Anglika, czy możesz jego wypowiedzi nagrać i załadować na youtube.
Częściowo masz rację, tego typu filmów może być teraz wysyp. Co nie będzie oznaczało jakiegoś antyemigracyjnego "przebudzenia" tubylców, lecz zwykłą modę na nagrywanie rasisty. I spójrz tylko jakie kreatury są głośne. To utrwali stereotypy że rasista to matoł bez szkoły. Bycie rasistą przeciwnym emigrantom to dzięki tym filmom największy obciach.
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Dj T » 14 Dec 2011, 21:14 Re: TO chyba widzieli wszyscy.A co wy myślicie?

Dj T wrote:Spytaj swojego kumpla Anglika, czy możesz jego wypowiedzi nagrać i załadować na youtube.


Juz pytalem po wspolnym obejrzeniu tego filmiku - wytlumaczyl to w taki sposob - "uwierz mi stary ze gdyby nie to ze nasz rzad wprowadzil poprawnosc polityczna oraz surowe kary nie mozemy zrobic nic i musimy czekac az naprawde sie cos strasznego wydarzy by zaczac wojne " hmmm dalo mi do myslenia .

Zauwazcie jedno drugi filmik i drugi nagrany przez czarnego - hmm ciekawe?

Agresja rodzi agresje , uleglosc rodzi agresje - wiec jak juz sie wypowiedzialem ja sie wcale Angikom nie dziwie ze maja dosc - mysle ze jakbysmy mieli tak w PL to pierwszego by mnie zamkneli bo w pewnym momencie poprostu bym nie wytrzymal . Jestesmy u nich i powinnismy to szanowac , znac jezyk , trzymac standardy zycia oraz standardy ich nawykow w pracy a nie zmieniac wszystko po kolei ( wiekszosc emigrantow tylko doi to panstwo i krzyczy ze zle,ze zmiany by im bylo lepiej ) wiec w pewnym momencie ta bariera peknie i Anglicy sie wkurw.. i bedzie nie ciekawie .
Healing process complete . Keep Moving
User avatar
Dj T
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 43
Joined: 14 Aug 2011, 18:30
Location: Edgbaston
Reputation point: 77
Poczciwy
Top
0

Anglicy moze walcza z emigrantami i to nie przypadek ze przez czarnego
Anglicy maja juz dosc czarnych i maja dosc muslimow . Gadalem z takim juz 50 letnim anglikiem i oni nic zachowuja sie kulturalnie nie wypowiadaja slowa na N itd ale jednoczesnie popieraja dzialania anty muslimskie anty murzynskie ostatnio nawet powiedzial dowcip mowie mu ze u nas nie ma problemu z emigrantami bo kokosow niema w Polsce a i polacy nie naleza do tolerancyjnych i dlatego nie ma wielu czarnych emigrantow a on : Nie, wiesz czemu niema czarnych u was ? bo niemacie benefitow :D
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
User avatar
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Age: 37
Joined: 13 Aug 2011, 21:58
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Dj T » 14 Dec 2011, 21:35 Re: TO chyba widzieli wszyscy.A co wy myślicie?

Okrutnik wrote:on : Nie, wiesz czemu niema czarnych u was ? bo niemacie benefitow :D


hahahahahhahahahaha okrutnik swieta racja:))Tez juz to kiedys slyszalem :) niestety taka prawda ze gdybysmy mieli dobrobyt w PL to mielibysmy meksyk a tak ze nie mamy benefitow oraz jestesmy wrogo nastawieni do przyjezdnych spoza europy - napewno sie tam nie pojawia a nawet jesli to latwego zycia by nie mieli i szybko by wyjechali . Kiedys widzialem filmik na Youtube symulacja co bedzie z europa za 25 lat jesli nie zmieni sie polityka poprawnosci oraz dbania o europejskie wartosci - wszyscy z calej europy uciekali tylko do 2 krajow :)zgadnijcie jakich :) tak do Polski oraz Bulgarii - ostatnich 2 krajow ktore nie wprowadzily polityki emigracyjnej oraz poprawnosci( uleglosci) politycznej.
Healing process complete . Keep Moving
User avatar
Dj T
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 43
Joined: 14 Aug 2011, 18:30
Location: Edgbaston
Reputation point: 77
Poczciwy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK