Realizacja czeku z wielkiej brytani w polsce?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by Mark77777 » 29 Aug 2011, 14:36 Realizacja czeku z wielkiej brytani w polsce?

Witam! Mam pytanie gdzie zrealizowac czek z H&M dotyczy zwrotu podatku za poprzedni rok. dodam tylko ze czek zostal wyslany do polski poniewaz w zeszlym roku wrocilem do polski. Moze juz ktos mial taka sytuacje i pomoze.

Mark77777
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 43
Joined: 23 Aug 2007, 17:24
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by P-C » 29 Aug 2011, 15:03 Re: Realizacja czeku z wielkiej brytani w polsce?

WBK
:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
User avatar
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posts: 377
Age: 52
Joined: 5 Jun 2011, 16:18
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 61
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by kr5 » 4 Sep 2011, 21:24 Re: Realizacja czeku z wielkiej brytani w polsce?

Hej,

ja swój zrealizowałem w ING. Bank deklaruje się, że zrealizuje go do kilkunastu tygodni, lecz ja miałem pieniądze na koncie już po ok. 3 tygodniach.
Tak na marginesie, ING bezczelnie zastrzega sobie ze nie odpowiada (!) za czek po jego przyjęciu (np. za jego zgubienie), czyli dając im czek nie masz żadnej gwarancji że pieniądze otrzymasz. Niewykluczone że jest to klauzula niedozwolona, UOKIK się chyba tym powinien zająć.

kr5
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 4 Sep 2011, 21:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE