KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by fenek » 4 Jan 2007, 12:41 KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Witam czy ktos z forumowiczow moze mi powiedziec ile kosztuje taxi z centrum Birmingham dokladnie z dworca NEW STREET na lotnisko i ile czasu sie jedzie ?? Bede o 6 45 na stacji, a mam byc o 7 40 na lotnisku 40 minut mi starczy na dojzad do airportu ?<p>

DZIEKUJE WSZYTKIM ZA ODPOWIEDZI NAPEWNO SIE PRZYDADZA.
Last edited by fenek on 6 Jan 2007, 11:46, edited 1 time in total.

fenek
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 4 Jan 2007, 12:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Elvis » 4 Jan 2007, 13:10 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

generalnie czasu jest w bród, a koszt będzie 20-25 funtów. Mnie o jakiejś jedenastej w nocy (ale w sobotę) zajęło jakieś 30 minut. Pociąg jedzie ok. 10-15 minut.

Elvis
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 4 Jan 2007, 17:20 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

proponuje zadzwonic do roznych operatorow taxi i zapytac sie jaki bedzie koszt.
Zawsze mozna sie dogadac z kierowca, zdarzylo mi sie ze za te same trasy placilem roznie ;)
Mysle ze kolo 20f Cie to wyjdzie.
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by beskidenluchs » 4 Jan 2007, 17:36 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Jak znasz troche Bam to mozesz autobusem, niedaleko Moor Street, przy Kolejce na Moor Street Station masz przystanek autobusu 900, jedzie od okolo 5 rano co 20 min w kierunku Coventry przez lotnisko, jedziesz okolo pol godziny. Placisz funciak .20
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Age: 50
Joined: 26 Sep 2006, 21:43
Location: Oxford chyba
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 4 Jan 2007, 18:27 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

beskidenluchs wrote:Jak znasz troche Bam to mozesz autobusem, niedaleko Moor Street, przy Kolejce na Moor Street Station masz przystanek autobusu 900, jedzie od okolo 5 rano co 20 min w kierunku Coventry przez lotnisko, jedziesz okolo pol godziny. Placisz funciak .20





Bilety chyba podrozaly, bo zdaje sie ze jest juz 1,40 :mrgreen:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 4 Jan 2007, 20:01 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

oj tak od nowego roku ;/
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 4 Jan 2007, 22:03 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Zgadzam sie z przedmowcami koszt 20 funtow, czas podrozy okolo 20 minut. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

PostNapisane by Elvis » 5 Jan 2007, 05:52 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

jak to, a wczoraj był plakat na mieście, że całodzienny kosztuje 3.00 i że tyle samo co w zeszłym roku?

Elvis
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 5 Jan 2007, 10:43 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Elvis wrote:jak to, a wczoraj był plakat na mieście, że całodzienny kosztuje 3.00 i że tyle samo co w zeszłym roku?




a tak podobniez ten calodzienny nie podrozal-3,00 i family ticket-5,50 a reszta czyli te inne bilety tak.
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

jade pociagiem z Worcester do new street >> pozniej sie przesiadam do drugiego pociagu i jade do dworca interntional. bede tam ok 7 15 o 7 35 musze byc w terminalu bo samolot odlatuje 8 10 czy 20 minut mi starczy na doczolganie sie do terminala i odszukanie sky europe ? Moze ktos wie jak sie kierowac ? Nie znam zabrdzo angielskiego wiec moge bladzic. Pomoze mi ktos ??

fenek
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 4 Jan 2007, 12:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 6 Jan 2007, 15:05 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

jesli pojedziesz na dworzec kolo lotniska to idz potem w strone takich damorwych kolejek bezposrednio ze stacji na lotnisko, bedziesz widzial przy wyjsciu z dworca jak kursuja u gory... btw niewiem jak sky europe ale inne korporacje zadaja wstawienia sie na lotnisku od 2h do 40 mijn przed odlotem, pozniej moga niewpuszczac ludzi...

pozdr



ps z dworca kolejowego kolo lotniska do samegfo lotniska to okolo 5 min jesli pojedziesz ta kolejka co pisalem...
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Profes79 » 8 Jan 2007, 06:05 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Zobacz co masz na bilecie - zwykle 40 minut przed odlotem zamykana jest odprawa bagazowa i nie ma przebacz.

Profes79
Rozeznany
 
 
Posts: 142
Age: 44
Joined: 16 Dec 2006, 20:01
Location: LOdz, POlska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Aleksandra » 9 Feb 2007, 09:23 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Witam wszystkich serdecznie! 22 lutego przylatujemy do Birmingham (w 4 osoby) i musimy dostać się z lotniska do Acocks Green. Sprawdziłam na stronie komunikacji miejskiej w Birmingham, że nie ma na tej trasie bezposredniego połączenia (autobus, kolejka). Zastanawiamy się czy nie taniej kosztowałaby nas taksówka? Czy ktoś mógłby mi doradzić czy jechać tymi 2 autobusami czy taniej bedzie wziąść taksówkę (na pewno wygodniej biorąc pod uwagę bagaże, ale musimy też liczyć się z kosztami..). Czy w komunikacji miejskiej w Birmingham płaci się także za bagaż? Jakie bilety można tam kupić (godzinne, całodziennie i ile kosztują?). Bardzo dziekuję za pomoc i serdecznie wszystkich pozdrawiam!

Aleksandra
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2007, 07:38
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 16 Feb 2007, 23:34 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Wezcie taksowke. Zaplacicie jakies 12 funtow. Jesli bedziedzie w tyle osob to musicie szukac wiekszej, zeby bagaze sie zmiescily. Nie ma sensu tluc sie autobusami. Tu w przeciwienstwie do Polski taxi sa tanie jak barszcz. Czesto nawet bardziej oplaca sie nia jechac niz busem.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Aleksandra » 20 Feb 2007, 12:55 Re: KOSZT TAXI z BIRMINGHAM na LOTNISKO

Wielkie dzieki za informacje! W takim razie rzeczywiście zdecydujemy się na taksówkę :) Pozdrawiam!

Aleksandra
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2007, 07:38
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI