praca na wakacje dla nieletniego - szukam

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by malaroksi » 17 Jan 2011, 21:02 praca na wakacje dla nieletniego - szukam

Niestety mój 16 letni siostrzeniec nie daje mi spokoju i cały czas prosi mnie czy może przyjechać do mnie na wakacje do pracy. Ja bogata nie jestem , służby ani ogrodnika nie potrzebuję , a wiem że ciężko znaleść pracę . I tak czy wie ktoś gdzie przyjmują nieletnich za psie pieniądze i na max 2 miesiące? Język wiadomo szkolny, narazie twierdzi że wie o co kaman , ale jak przyjedzie to nie zrozumie ani słowa i pewnie też jednego nie wydusi :D
Jakby ktoś coś wiedział jak się załapać na sezonówkę w okolicach to proszę o info, oczywiścię będę i tak starała się wybić mu pomysł przyjazdu z głowy...
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by joanna1 » 17 Jan 2011, 22:18 Re: praca na wakacje dla nieletniego - szukam

Moje dzieciaki dorabiają sobie do kieszonkowego roznosząc gazety (po szkole)ale zanim wyjechaliśmy na wakacje,latem też pracowały-codziennie.Ale tak jak pisałam-dorabiają do kieszonkowego,więc to niewielkie pieniądze.za cały tydzień pracy(ok 1, 1,5h) 10 L.

joanna1
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 10 Oct 2009, 20:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ulazeta » 18 Jan 2011, 10:14 Re: praca na wakacje dla nieletniego - szukam

Witaj,

Mozesz prosze podac mi na prv skad ta praca dla dzieciakow?

Pozdrawiam

ulazeta
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 19 May 2007, 15:46
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by anarek7 » 26 Jan 2011, 21:11 Re: praca na wakacje dla nieletniego - szukam

joanna1, ja tez bylabym wdzieczna za namiary na ta prace dzieki z gory

anarek7
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 3 Oct 2009, 08:24
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA