Porady na egzamin praktyczny prawo jazdy?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by magdunia22 » 20 Nov 2010, 10:26 Porady na egzamin praktyczny prawo jazdy?

witam
W grudniu mam pierwszy egzamin praktyczny na prawo jazdy,4 pazdziernika doszedl nowy przepis mianowicie dojedzc do celu jak egzaminator powie gdzie...
Chcialabym sie dowiedziec czy ktos juz przeszedl to,i moze ktos zdawal na kingstanding ?
Z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi:)
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Age: 40
Joined: 3 Oct 2006, 11:45
Location: ladywood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 20 Nov 2010, 14:37 Re: Porady na egzamin praktyczny prawo jazdy?

magdunia22, Masz jakiegoś instruktora? Powinien Ci to wytłumaczyć , ja miałam 3 instruktorów i dopiero 3ci , który pracował dla angielskiej firmy był obeznany we wszystkim jak należy i to przy nim zdałam , do poprzednich egzaminów podchodziłam nie przygotowana i bez znajomości zasad.
Ale do rzeczy, zasady są proste, musisz umieć bezpiecznie z należytą obserwacją prowadzić samochód i poruszać się po drogach , rondach, i drogach szybkiego ruchu. Egzaminator będzie Ci przez około 10 minut pokazywał krótkie mapki i objaśniał gdzie masz dojechać , ale tak naprawdę nie jest oceniane czy dotarłaś do celu tylko czy zachowujesz się bezpiecznie na drodze. Ja miałam w październiku egzamin i niby wiedziałam o co chodzi ale po zobaczeniu mapy i tak nie wiedziałam o co chodzi i jechałam na pałę :) Ponieważ miałam egzaminatora normalnego zaczął mi podpowiadać , że za zielonym koszem mam skręcić , albo chrząkał pokazując głową że już czas :) jak przejechałam jakiś zjazd to robiliśmy manewr zawracanie na 3 i spowrotem w wyznaczonym kierunku :) Jakbyś chciała namiary na dobrego polskiego instruktora to mogę Ci wysłać na pw , warto sobie wsiąść chociaż 2 godzinki by wytłumaczył zasady , powodzenia.
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by myszka_823 » 24 Jan 2011, 14:41 Re: Porady na egzamin praktyczny prawo jazdy?

witam chciałabym sobie zrobic prawo jazdy w angli ale nie bardzo wiem od czego zaczac i czy to trudno jest zdac prawko w angli jaki jest koszt takiego prawo jazdy i czy ktos juz korzystał z usług instruktorow ktorzy ogłaszaja sie na birmingham jesli moze mi ktos doradzic i odpisac na te pytania bede wdzieczna moze ktos ma sprawdzonych instroktorow i mi poleci pozdrawiam .
User avatar
myszka_823
Raczkujący
 
 
Posts: 70
Age: 41
Joined: 23 Mar 2009, 10:12
Location: Birmingham
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK