Brasshouse - szkola jezykowa

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by Anek » 16 Aug 2006, 08:29 Brasshouse - szkola jezykowa

:wink: Mam pytanie do osob ktore zamierzaja lub badz uczeszczaly do tej szkoly. Co myslicie o nauce w tym miejscu? Czy rzeczywiscie duzo Was podciagnelo sie z jezykiem no i wogole? Zamierzam rozpoczac te szkole od wrzesnia bo ciagle mam problemy przedewszystkim z pisownia angielska. Myslalam o trybie 3 godziny tygodniowo po 1.5 godziny. Koszt z tego co wiem to jest 135 funtow na 3 miesiace. Czekam na jakies opinie. Pozdrawiam :smile:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 16 Aug 2006, 08:44 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

moja qmpelka czeszka sie tam uczyla, mowila ze bardzo fajnie :) jesli chcesz zaczac od wrzesnia to mozesz juz byc troszke spozniona bo oni zaczynaja zapisy dosc wczesnie..
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 16 Aug 2006, 18:45 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

No wiec bylam dzisiaj w tej szkole i okazalo sie ze testy sprawdzajace poziom jezyka sa 4 wrzesnia a szkola sie zaczyna ogolnie od 11 wrzesnia. Zapisac moge sie do pierwszego wrzesnia i wcale nie musze sie spieszyc. Wiec raczej nie jestem spozniona. :smile: W kazdym razie dzieki za informacje.
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogunia » 16 Aug 2006, 19:18 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

i co ci powiedzieli na temat 3 h w tygodniu?

bogunia
Administrator
 
 
Posts: 548
Age: 43
Joined: 16 Apr 2006, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 17 Aug 2006, 07:49 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

:smile: Masz dwa spotkania po 1.5 godziny. Przydzielaja Cie do grupy zgodnej z Twoim poziomem angielskiego. Z tego co wiem mozesz sobie wybrac godziny tak zeby dopasowac np. do godzin pracy. Poza tym to sama jeszcze nie wiem jak bedzie to wygladalo. Przekonam sie we Wrzesniu. Myslalas rowniez o tym kursie? Pozdrawiam :wink:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by rondzik » 17 Aug 2006, 13:02 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

A gdzie ta szkola?? :)

pozdrawiam
User avatar
rondzik
Rozeznany
 
 
Posts: 190
Joined: 31 May 2006, 11:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by adamirus » 17 Aug 2006, 13:24 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Witam!Wy naprawde chcecie placic za nauke języka angielskiego jesli jest mozliwosc bezplatnie??3godziny w tygodniu to malo,no i ta oplata..... :sad: Ja od roku(w zasadzie od wrzesnia 2005 chodzę na angielski do South Birmingham College(kurs ESOL)i jest bezplatny!Dwa razy w tygodniu,poniedzialki i wtorki od 18 do 21.po 3godziny(więc razem 6 w tygodniu)z tego co wiem to mają tez byc ranne zajęcia od nowego semestru.Zapisalam się,zrobili maly test i przydzielili na grupę.W czerwcu zdalam pierwszy egzamin i teraz idę na poziom wyzszy.Zajęcia są naprawdę fajne,duzo się pisze,duzo czyta,duzo rozmawia,i co najwazniejsze:nie jest to nudny wyklad z którego nic sie nie wynosi!!nikt nikogo nie stresuje nie wysmiewa,a jak grupa jest fajna to naprawde jest milo.Zazwyczaj nauczycielem jest Polak(a scislej Polka),uczący się to tez Polacy(95%).Zapisy są z tego co wiem od konca sierpnia,a zajęcia zaczynają sie od pazdziernika. :wink: no i sie nie placi!kolejki są podobno dlugie więc radzilabym sie pospieszyc.WARTO!

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posts: 591
Age: 42
Joined: 8 Aug 2006, 20:54
Location: B-ham/Acocks Green
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 17 Aug 2006, 13:42 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

:lol: Dosc ciekawe z tego co piszesz. Mogl bys podac adres tej szkoly. Brasshouse wybralam moze dlatego ze mieszkam 10 min na nogach od tej szkoly. Bardziej ide na wygode :wink: W kazdym razie zaciekawila mnie ta Twoja szkola, dzieki.
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogunia » 17 Aug 2006, 14:11 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Od 1,5 roku chodze do City Birmingham College, uczęszczałam również na inne kursy ESOL - bezpłatne kurs. Brasshause jednak z tego co słyszałam jest na bardzo wysokim poziomie i wszyscy go polecają. Ja mam problemy z pisownią i myślę, że tam pomogą mi bardziej niż na jakim kolwiek kursie bezpłatnym. to nie znaczy jednak, że zrezygnuje z innych szkół, musze sie poprawnie nauczyć pisać i jesli mam za to zapłacic to nie ma problemu!
pozdrawiam
Na pewno tam będne 4 września

bogunia
Administrator
 
 
Posts: 548
Age: 43
Joined: 16 Apr 2006, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by zuza » 17 Aug 2006, 14:36 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Ja osobiscie Brasshouse bardzo polecam! chodzilam w zeszlym roku na kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS. Z kursu bylam bardzo zadowolona, poznalam wielu naprawde fajnych ludzi. Szkola co prawda jest platna, ale za to poziom ( przynajmniej na moim kursie) bardzo wysoki. Poza tym jezeli ktos dysponuje wolnymi sobotami to szkola organizuje wycieczki np do londynu, czy bath mozna wizac osobe towarzyszaca i jest to b. tanie w zeszlym roku takie wyczieczki kosztowaly ok 10 f. takze raz jeszcze polecam.

zuza
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 17 Aug 2006, 14:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by adamirus » 17 Aug 2006, 17:52 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

South Birmingham College ma kilka oddzialów.Hall Green,Digbeth Centre,i przy Stratford Rd.Więcej informacji mozesz dostac dzwoniąc tam:01216945000.a jesli chodzi o skutecznosc...no cóz...kazdy się uczy tak jak chce,jedni bardziej intensywnie drudzy mniej.Ci co chcą do czegos dojsc i nauczyc sie języka to nie bastują tylko na tym co w szkole zdązą przerobic przez te 6godzin.Więc mysle ze to juz zalezy od samej chęci i silnej woli do nauki.Na szczescie szkól językowych jak widac jest wiele,więc kazdy ma prawo wyboru.TY tez :wink: Powodzenia zyczę!

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posts: 591
Age: 42
Joined: 8 Aug 2006, 20:54
Location: B-ham/Acocks Green
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 17 Aug 2006, 18:53 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Super, dziekuje Wam za informacje spewnoscia mi sie przydadza. :grin: :smile: :lol:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by VA » 26 Aug 2006, 13:16 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Ucze sie w tutejszych szkolach od 3 lat i jak do tej pory najbardziej bylem zadowolony z Brasshouse College. Jezeli chodzi o bezplatne kursy (np. South B-ham College, Mathew Boulton College) to juz trzeba miec troche szczescia, aby trafic na dobrego nauczyciela i rowna grupe. Najlepsze kursy angielskiego w okolicy oferuje podobno Solihull College, sam sie nie przekonalem, ale opinie moich znajomych sa b. dobre.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 28 Aug 2006, 15:27 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

bogunia wrote:Od 1,5 roku chodze do City Birmingham College, uczęszczałam również na inne kursy ESOL - bezpłatne kurs. Brasshause jednak z tego co słyszałam jest na bardzo wysokim poziomie i wszyscy go polecają. Ja mam problemy z pisownią i myślę, że tam pomogą mi bardziej niż na jakim kolwiek kursie bezpłatnym. to nie znaczy jednak, że zrezygnuje z innych szkół, musze sie poprawnie nauczyć pisać i jesli mam za to zapłacic to nie ma problemu!
pozdrawiam
Na pewno tam będne 4 września


Czyli pewnie sie tam spotkamy, bo ja rowniez bede 4 wrzesnia. Pozdrawiam :grin:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogunia » 28 Aug 2006, 19:53 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

więc do zobaczenia

bogunia
Administrator
 
 
Posts: 548
Age: 43
Joined: 16 Apr 2006, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY