szukam info o agenciach Goldline & Neon recruitment

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
witam wszystkich tak jak jest wyżej napisane szukam informacji o tych agencjach ,( dziś o nich się dowiedziałem )szukam pracy wiec zależy mi by nie trafić do takie podobnej agencji jak berry ... Interesuje mnie współpraca bez ukrytych problemów z pieniążkami urlopem itp może ktoś z was pracował w wyżej wymienionych agencjach i mógłby się podzielić doświadczeniami ze współpracy czy warto rejestrować się i sobie głowę zawracać tymi agencjami pozdrawiam :)
User avatar
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posts: 109
Joined: 7 Jan 2010, 22:04
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Witaj,pracowałam dla Neona,nigdy nie było problemu z wypłatą ani z urlopem.Mają fajne prace i na długie terminy,jak już zaczniesz pracować i nie będziesz nawalał to pracę będziesz miał na pewno,bo jak się kończy w jednej firmie to znajdują w innej.Fakt jest taki,ze pracowałam dla nich w zeszłym roku ale nie sądzę by tak bardzo coś się u nich zepsuło bym nie mogłabym ich polecić.Nigel,właściciel agencji bardzo w porządku człowiek,wszystko dało się z nim załatwić.Pozdr.

Magda31
Rozeznany
 
 
Posts: 116
Age: 48
Joined: 18 Sep 2007, 17:41
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Zgadzam sie z Magda31, pracowalem tam kilka lat temu. Rowniez ostatnio sie tam rejestrowalem, ale nie podjalem pracy (znalezli mi etat po kilku godzinach). Nie moge powiedziec zlego slowa o tej agencji. Chyba, ze ktos jest wybredny i szuka pracy w domu za 50k rocznie ;) Mozna wynegocjowac 150% za nadgodziny, ale to juz zalezy od zakladu, a nie od Neonu.
Polecam w 100% i potwierdzam, ze Niguel to fajny gosc, podwozi do pracy w pierwszy dzien i po 3 latach mnie jeszcze pamietal :D
Pozdrawiam.
Andrzej.
User avatar
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posts: 420
Age: 41
Joined: 21 Dec 2009, 00:25
Location: Erdington/Radom
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by AGNIESZKA1123 » 8 Dec 2010, 00:51 szukam Magdy lub Andrzeja

witam
czytalam Wasze wpisy na temat agencji jak mozna sie z Wami skontaktowac?mialabym kilka pytan dot.tych agencji
najlepiej na priv lub maila
bede wdzieczna za wszelkie informacje pozdrawiam
aga
mail:agnieszkaab1@wp.pl
prosze odezwijcie sie

AGNIESZKA1123
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 7 Dec 2010, 11:38
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron