Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

FemalePostNapisane by NIKOLA30 » 8 Jul 2010, 14:17 Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Witam

Mam pytanie: czy ktos zna jakas wiarygodna i niedroga firme za posrednictwem ktorej moglabym oplacic czynsz i inne rachunki w Polsce?
Slyszalam o firmie GROSIK, ale nie znam tej firmy.Na ich stronie jest napisane, ze pieniazde sa w ciagu godziny na polskim koncie. Czy ktos moze korzystalz uslug tej firmy?

Pozdrawiam

NIKOLA30
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 43
Joined: 7 Jul 2010, 11:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

POLECAM!!!SZYBKO I SOLIDNIE!!!
korzystalam z ich uslug...

Majka09
 
 
Top
0

a nie prościej założyć konto w polskim banku, przelewać kasę na to konto i z niego przez internet regulować wszelkie rachunki? Jak do każdego rachunku płaconego przez Grosik dopłacisz 4 funty, to nie wiem, czy Ci to się opłaci. A tak - raz 4 funty za przelew na swoje konto i potem już płacisz ile chcesz.
Bezpłatnych kont w Polsce jest trochę więc jest w czym wybierać.
Godzina na przelew? Wszystko zależy od tego, w którym banku tutaj wpłacisz i na konto którego banku w Polsce ma być zrobiony przelew. I co ważne - o której godzinie. Sesje rozliczeń międzybankowych są 2 czy 3 razy na dobę, a nie non stop. Ja z reguły mam kasę na koncie na drugi dzień. Tutaj konto w Barclaysie, w Polsce w mBanku.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

NIKOLA30
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 43
Joined: 7 Jul 2010, 11:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by login » 10 Jul 2010, 06:52 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

A Z BARKLEYSA DO M BANKU PRZELEW ZROBISZ W INTERNECIE CZY MUSISZ ISC DO BANKU ?

login
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 30 May 2010, 07:19
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Po 1sze - przelewam przez Grosik.
Po 2gie - nigdy nie przelewałem bezpośrednio, bo koszt takiego przelewu to 20 funtów, bez względu na kwotę. Więc przelewanie 100-200 funtow zwyczajnie się nie opłaca. A tysiąców jeszcze nie posiadam do przelania :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

Polecam rozwiązanie typu: w Polsce konto MBank, w Anglii co kto woli ja mam HSBC pieniądze przesyłam za pomocą https://www.moneybookers.com Szybko przebiega szybko i sprawnie i koszta niewielkie.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Age: 48
Joined: 28 Aug 2006, 10:06
Location: Rowley Regis, Birmingham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Ja robie podobnie jak Mordorzg, tylko ze mam konto w citi bank uk i w citi bank uk. Przlew w obie strony bez oplat i pieniadze sa od razu.

martalinka
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 24 Mar 2009, 09:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamM » 29 Oct 2010, 08:20 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Witam ja płace np. za Polsat cyfrowy przez firmę Przelewy24.co.uk korzystam z ich usług przez 1.5 roku nigdy problemu nie miałem, oczywiście z grosika też korzystałem ale zmieniłem na te przelewy przelewy24.co.uk

a używał ktoś może tej firmy www.przelewy365.com ??

AdamM
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 29 Oct 2010, 08:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE