tabletki

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by asia5 » 19 Jul 2010, 08:02 tabletki

kochani potrzebuje - meridia15, lindaxa 15 lub adipex. moze ktos wie gdzie moge je nabyć.z gory dziekuje i pozdrawiam.
User avatar
asia5
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 51
Joined: 29 May 2009, 12:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by monika 69 » 20 Jul 2010, 14:27 Re: tabletki

poszukaj w google jest duzo ofert jednak ja ci radze zalatwic sobie recepte np na maride w polsce bo kupowanie takich specyfikow w sieci to ryzyko zreszta wszystkie tabletki na odchudzanie maja swoje skutki uboczne moze poprostu lepiej skozystac z najstarszej diety na swiecie MŻ i RD (mniej zrec i ruszyc du..e) bez obrazy tez mam z tym problem hihi :-)

monika 69
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 18 May 2010, 15:28
Reputation point: -12
Wyśmiewca
Top
0

FemalePostNapisane by izap721 » 22 Jul 2010, 09:43 Re: tabletki

czytalam,ze meridie wycofali,poniewaz byla bardzo niebezpieczna dla organizmu,przypuszczam,ze te 2 inne specyfiki tez dzialaja na tej samej zasadzioe i maja podobny sklad,nie truj sie dziewczyna,sa rozne bezpieczne diety
User avatar
izap721
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 22 Jun 2009, 09:31
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by NataliaKacka » 23 Jul 2010, 08:12 Re: tabletki

Witam mam pytanko co do tabletek ale nie na odchudzanie tylko hormonów, jak to jest. Idę do obojętnie jakiego lekarza specjalisty z tego kierunku i wypisuje mi receptę? Na razie jestem w Polsce ale za 2tygodnie mam samolot i fruu lecę do Birmingham wiec pytam o wszystko co mi przyjdzie do głowy ;))

[ Dodano: Pią Lip 23, 2010 09:29 ]
Juz znalazłam odpowiedz na moje pytanie ;) Bardzo przydatne jest to forum ;))

NataliaKacka
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 20 Jul 2010, 14:44
Location: ELBĄG
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 23 Jul 2010, 08:36 Re: tabletki

Całym leczeniem w UK kieruje lekarz rodzinny, czyli GP, większość leczenia sam prowadzi, kieruje na badania, interpretuje je i sam wypisuje recepty. Do specjalisty kieruje tylko poważniejsze przypadki i nie można się tam dostać inaczej niż ze skierowaniem od GP. Nawet jeśli trafi się do specjalisty oni rzadko sami wypisują recepty na długotrwałe leczenie, tylko piszą list do GP z zaleceniami i po recepty chodzi się z powrotem do GP.
Jeśli pisząc "hormony" masz na myśli antykoncepcję, to też recepty wystawia GP albo można skorzystać z przychodni planowania rodziny (Family Planing Clinic) - w tym rzadkim przypadku można tam iść bez skierowania.
Swoją drogą - może nie wiesz - całą antykoncepcja w UK jest bezpłatna.
Jeśli chodzi ci o jakieś hormonalne leczenie - zależy od przypadku, zazwyczaj też prowadzi to GP.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET