STOMATOLOG

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by anarek7 » 13 Jun 2010, 10:52 Re: STOMATOLOG

ja z zabkami chodze do dr Skrybanta przyjmuje na coventry rd i jestem bardzo zadowolona a poza tym gdy pojawil sie wiekszy problem wyslam mie do szpitala dentystycznego w centrum a tam to poezja tak bardzo sie balam a teraz z kazdym problemem mogla bym tam pojsc bez najmniejszego strachu

anarek7
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 3 Oct 2009, 08:24
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 14 Jun 2010, 08:05 Re: STOMATOLOG

anarek ja do szpitala dentystycznego z corka chodze,fachowa opieka obchodza sie z nia jak z jajkiem ona taka panikara troche jest,czasami to az mi glupio a oni cierpliwie spokonie do niej zawsze sie odnosza,kiedys sie zaparla i nie chciala w ogole dac sobie nic zrobic prawie godzine czasu ja lekarz namawial,inny juz dawno by zrezygnowal,podali jej gaz wiec byla rozluzniona.A powiedz mi jako osoba dorosla placilasz tam cos za zabki?Jesli tak to ile?
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by anarek7 » 14 Jun 2010, 09:23 Re: STOMATOLOG

wiesz co ja chodzilam tam jak bylam w ciazy wiec i tak wszystko mialam za darmo mysle ze na karte nhs z WTC tez powinno byc darmo .Usuwali mi 3 zeby na raz a ja tez panikowalam gorzej jak dziecko a jak wyszlam od nich to bylam najszczesliwsza osoba na swieci zero bólu i taka ulga . ps jezeli nie masz karty to przykro mi ale naprawde sie nie orientuje w cenach :sad: pozdrawiam

anarek7
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 3 Oct 2009, 08:24
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 14 Jun 2010, 12:44 Re: STOMATOLOG

No wlasnie nie mam karty :( zaluje, ze jak bylam w ciazy i przez ten pierwszy rok po urodzeniu dziecka nie zrobilam sobie porzadku z zabkami,czlowiek taki glupi najpierw boi sie isc a potem zaluje.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 14 Jun 2010, 14:44 Re: STOMATOLOG

Szpital dentystyczny jest za darmo, dla dorosłych także, ale z definicji nie prowadzi planowego leczenia tylko nagłe przypadki i rzeczy bardziej skomplikowane - usunięcia ósemek i te rzeczy.
Jak się nie ma skierowania od swojego dentysty to trzeba pójść, wziąć numerek i usiąść w poczekalni (czasem czeka się godzinami) - nie da się umówić na konkretną godzinę.
Czasem jak już ktoś te parę godzin odczeka to robią zabieg nawet jak nie jest nagły, potem umawiają też na ewentualne kolejne wizyty jeśli to konieczne i związane z tym zabiegiem.
Ale nie da się tam planowo leczyć, od tego są przychodnie.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 14 Jun 2010, 16:26 Re: STOMATOLOG

Nie wiem moze jesli chodzi o doroslych to jest wlasnie tak jak Ty piszesz,z dziecmi widocznie jest inaczej bo ja corce tylko tam zeby lecze,fakt ze skierowal ja tam stomatolog z przychodni,bo bal sie rwac w gabinecie w sumie nie wiem dlaczego,ale ciesze sie ze tam wlasnie trafilismy,teraz ma juz wszystkie zabki porobione,ale co pol roku przysylaja nam list zeby zglosic sie na przeglad.Do gabinetow dentystycznych juz nie chodzimy,kurcze szkoda ze dorosly tak nie moze jak dzieci.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 14 Jun 2010, 17:04 Re: STOMATOLOG

No właśnie przeglądów dorosłym nie robią na pewno. Ja z kolei o dzieciach nie mam informacji - być może w ich przypadku może być tak jak piszesz.
Jeszcze mi przyszło do głowy, że skoro to było po skierowaniu od dentysty to może skierowanie z jakiegoś powodu dotyczyło całej opieki dentystycznej i dlatego wszystko już tam robią.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by joanna1 » 14 Jun 2010, 21:03 Re: STOMATOLOG

21milka byłam kilka razy u dr. Popiel i chyba zrezygnuję...ma niestety beznadziejne podejście do dzieci,a moje niestety panicznie się boi,straszy że jak nie przestanie się trząść to je wyśle do hindusa i nie zamierza sobie głowy zawracać:(.Dziecko da sobie wszystko zrobić ale informuje na wstępie że się boi no i trzęsie się a mi serce pęka...na razie nie mamy wyjścia bo nie znam tu dobrych stomatologów z odpowiednim podejściem do pacjenta:(ale jak tylko nadarzy się okazja,zmienimy dentystę.

joanna1
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 10 Oct 2009, 20:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 15 Jun 2010, 09:29 Re: STOMATOLOG

joanna1,moze sprobuj u dr Skrybanta na Coventry Road.Czytalam rozne opinie na temat tego dentysty,ale z tych zlych rzeczy wypisywanych jakos mi nie pasuje do niego.Bylam pierwszy raz na wizycie z synkiem,tak sie zastanawialam czy nie zacznie plakac,czy w ogole buzke otworzy i nie potrzebnie,bo bylo wszystko ok.Ja i moj maz tez tam leczymy zeby jak jest taka potrzeba i jest wszystko ok.Zauwazylam,ze bardzo duzo tam Polakow przychodzi i nie tylko.Takze zawsze najlepiej samemu sprawdzic.Pozdrawiam :-)
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by joanna1 » 15 Jun 2010, 09:51 Re: STOMATOLOG

A dr. Skrybant gdzie konkretnie przyjmuje? czy Coventry Road jest w samym Coventry czy w Birmingham? oj jakby nam się przydał taki lekarz z empatią:)

joanna1
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 10 Oct 2009, 20:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 15 Jun 2010, 14:21 Re: STOMATOLOG

W Birmingham jest to Coventry Road dzielnica Sheldon.Tutaj masz link: http://www.revahealth.com/dentists/uk/w ... j-skrybant
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by joanna1 » 15 Jun 2010, 14:51 Re: STOMATOLOG

Bardzo dziękuję :)na pewno się tam zgłoszę:)

joanna1
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 10 Oct 2009, 20:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by anarek7 » 15 Jun 2010, 18:01 Re: STOMATOLOG

a jeszcze prosciej do ta dluga ulica ktora jedziesz zeby dojechac do lotniska Birmingham zaraz koøo tego duzego skrzyzowania.powodzenia

anarek7
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 3 Oct 2009, 08:24
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by 21milka » 28 Jun 2010, 10:35 Re: STOMATOLOG

joanna1 ja dr. Popiel absolutnie nie polecam.
Takie osoby nie powinny pracowac w służbie zdrowia..

Jesli chodzi Ci o świetnego dentyste, BOSKIEGO, najlepszego jakiego spotkałam w życiu( a było ich sporooo) to polecam Stephena Waddell co prada nie jest polskojezyczny, ale moze to nie jest problemem dla Ciebie.
Swój prywatny gabinet ma na 38 Harborne Road Edgbaston B15 3HE, tel 0121 454 3591, mam tez komórkowy, ale to tylko emergency, wiec nie wiem czy mogę podać. Świetny dojazd zarówno samochodem, jak i autobustem.
Co do samego dentysty, to jest to najdelitniejszy i najmilszy człowiek jakiego spotkałam.
Miły, sympatyczny etc.
Jedna z moich córek była przerazona borowaniem, ale ma takie sposoby, ze młoda zeszła z fotela z usmiechnietą buźką.
Męza wysłał do Szpitala w centum, bo musi miec tam usuwaną 8. Ba załatwił mu najlepszego specjaliste, swojego przyjaciela, który wykona zabieg. I wszytsko za darmochę;-)
Co prawda, ostatnio bylam u niego z dziewczynkami. Za 2 ich przeglądy, 1 borowanie i 2 moje zęby wziął 125 funtów (razem prawie 2 h roboty) Nie mało, ale za tachą facowośc można wiecej zapłacić!!

21milka
Raczkujący
 
 
Posts: 58
Joined: 22 May 2007, 11:06
Location: Selly Oak
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by joanna1 » 2 Jul 2010, 20:48 Re: STOMATOLOG

Dziękuję Milka za informacje:),niestety prywatnie na razie mnie nie stać,tym bardziej że wiem iż na jednej wizycie się nie skończy:( zatem skazana jestem na dr.Popiel bo najbliżej i nie płacę...ech życie...

joanna1
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 10 Oct 2009, 20:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE

cron