gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by Kibob » 9 Jan 2007, 13:53 gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

Pytanie jak w tytule, potrzebuje bilet z Wizzairu do Polski, ale nie moge znalezc biura turystycznego, gdzie bilety tych wlasnie linii lotniczych sporzedaja. Jesli ktos ma jakis adres, bede bardzo wdzieczna. Musze do jutra kupic bilet.

Kibob
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 36
Joined: 20 Oct 2006, 18:15
Location: Solihull
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 9 Jan 2007, 13:56 Re: gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

Najprościej i najtaniej na stronie wizzair.


Pozdrawiam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Kibob » 9 Jan 2007, 13:58 Re: gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

musze kupic w biurze bo zamawiajac na stronie trzeba placic karta a ja musze zaplacic gotowka, bo na karcie pustki. czy ktos wie czy w thomsonie maja oferte wizzair i ryanair?

Kibob
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 36
Joined: 20 Oct 2006, 18:15
Location: Solihull
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 9 Jan 2007, 14:22 Re: gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

jesli jakis twoj znajomy ma internet i karte ,ktora da sie zaplacic, to mozna wlasnie w ten sposob. ja kiedys tak kupowalam bilet znajomej. albo spytaj w klubie polskim, tam udziela sie taka pani , co ma bioro podrozy i zalatwia bilety, nie pamietam jej imienia, al epowinni wiedziec o kim mowa.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 9 Jan 2007, 14:27 Re: gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

no wlasnie kik1976 masz racje, a Ty Kibob oddasz kase osobie ktora Ci zarezerwowala. To chyba najprostszy i najszybszy sposob-tym bardziej ze do jutra musisz kupic bilet.
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kibob » 11 Jan 2007, 09:25 Re: gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

Witam, dziekuje za pomoc. Zrobilam tak, ze kupilam ten bilet podajac moj nr karty itd, wprawdzie nie ma jeszcze na niej pieniedzy ale powinny byc dzisiaj wiec podejrzewam, ze sciagna mi pieniadze z niej jak sie tylko pojawia, nie wiem jak to dokladnie wyglada ale nie bylo zadnych problemow z rezerwacja lotu, dostalam kod i potwierdzenie na maila wiec mysle ze wszysko jest ok.

Kibob
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 36
Joined: 20 Oct 2006, 18:15
Location: Solihull
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by markosik1 » 11 Jan 2007, 09:32 Re: gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

to dziwne ze nie masz pieniedzy , a mozesz kupowac karta, chyba to jest karta kredytowa, a jak nie to uwazaj , zeby ten bilet nie kosztowal cie sporo wiecej....

markosik1
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Age: 45
Joined: 23 Oct 2006, 09:07
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kibob » 11 Jan 2007, 10:15 Re: gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

to nie jest karta kredytowa, karta debetowa z Lloydsa. Nie wiem czy moge czy nie moge, dostalam w kazdym razie na maila potwierdzenie rezerwacji biletu a dzisiaj na koncie powinnam miec pieniadze wiec podejrzewam ze po prostu sciagna mi kase za ten bilet.

Kibob
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 36
Joined: 20 Oct 2006, 18:15
Location: Solihull
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by markosik1 » 11 Jan 2007, 10:46 Re: gdzie moge kupic bilety z WIZZAIR?

tylko skoro nie masz pieniedzy na koncie a bank zaplacil za twoj bilet , to mogl powstac debet niedozwolony, chyba , ze masz jakis debet do tego konta. Kumpel tak mial ze stalymi zleceniami , nie bylo kasy na oncie, bank zaplacil, ale potem cos ok30 funtow za taka transakcje kary.

markosik1
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Age: 45
Joined: 23 Oct 2006, 09:07
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI