Maternity services code of practice

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by Galadriela » 2 Dec 2009, 19:39 Re: Maternity services code of practice

Katja444 wrote:go ahead
info
o co kaman.

Miałam już dać sobie spokój, ale...
Sharemka dobrze napisała - spadaj maleńka na swój londynek i tam szpanuj swoim pożal się Boże pongliszem. Na pewno znajdziesz mnóstwo Ci podobnych chwytających Twój bełkot w pół słowa. I w niczym im nie przeszkodzi im Twoja kompletna nieumiejętność cytowania wypowiedzi na forum...
A, i może tam właśnie szukaj podobnych Ci chytrusek "załatwiających" polskie becikowe mimo zamieszkiwania za granicą?...
Tym razem już na pewno koniec mojego udziału w tym wątku - jak słusznie ktoś powiedział "Nie dyskutuj z głupcem, ściągnie Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".
Szkoda mojego czasu.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katja444 » 2 Dec 2009, 20:13 Re: Maternity services code of practice

Dobrze dobrze, tak tak, oczywiscie.

:mrgreen:

'A, i może tam właśnie szukaj podobnych Ci chytrusek "załatwiających" polskie becikowe mimo zamieszkiwania za granicą?...'

Widze ze kreci cie obrazanie innych, no ale to tak u ludzi bez pojecia jest jak wylazi ze nie maja pojecia o czym mowa. Ale na szczescie prawo jest prawem bez wzgledu na takich geniuszy jak ty. Brytyjczycy cie nie oszczedza tytulem pobierania brytyjskich benefits na polskie dzieci. Niby kwita a jednak megazenada.
No ale chamstwo jest w kazdym panstwie [cool] dobrze przyjzec sie temu mozna :mrgreen:

Ach -i widze ze na londynek nie musze sie logowac - skoro tu prezenntujesz ten sam styl jak mowisz - wierze na slowo :mrgreen:

Katja444
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 1 Dec 2009, 16:23
Location: Londyn
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET