Dobry Salon Komputerowy w Birmingham

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by Bartsun » 7 Oct 2009, 23:51 Re: Dobry Salon Komputerowy w Birmingham

nie kloccie sie znowu :)

luknij sobie tego linka... moze Ci w czyms pomoze

http://www.purepc.pl/inne/zestawy_kompu ... ernik_2009

do grania?? hmm ja mam kompa skladanego 2 lata temu i nie mam zadnego problemu z odpaleniem jakiejkolwiek gry...
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 9 Oct 2009, 07:05 Re: Dobry Salon Komputerowy w Birmingham

Jak dla mnie to rozmowa powinna się zacząć od kwoty jaką chcesz przeznaczyć na kompa. Bo można postawić system na i5 czy też Quadach a można i na zwykłych E. Ewentualnie na AMD których osobiście nie preferuję.
Procek determinuje płytę i w pewnym stopniu pamięci. No a skoro komp do grania to ważna jest grafika o Twardych dyskach i dźwięku nie wspominając.
Zakładając, ze najtańszy komputer w salonie to 300 funtow, najdroższy dla pro-graczy powiedzmy 4 000, podaj przedział cenowy w jakim mamy się mieścić. To na pewno coś się dobierze.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by nokter » 10 Oct 2009, 19:32 Re: Dobry Salon Komputerowy w Birmingham

Się Panowie rwą do składania tego komputra niesamowicie :-)

Ja jedynie pisałem, a raczej pytałem, o salony komputerowe na terenie Birmingham bo czas i kwota przeznaczona na ów cel pozostają jeszcze niewiadomą.
Być może za wcześnie poruszyłem temat, ale wiedząc że na forum jest wiele osób skorych do pomocy chętnie się o nią upomnę w stosownym czasie :-)

nokter
Początkujący
 
 
Posts: 25
Age: 37
Joined: 29 Sep 2009, 11:27
Location: Konin/B'ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DD » 12 Oct 2009, 12:49 no jasne

jasne, ze pomozemy.

jesli bedziesz chcial zlozyc sam to zakup sobie sprzet przez net. taniej i tam gdzie polecimy bedzie pewnie najtaniej. kiedys byl watek o tym, ja i kilka osob polecalem ebuyer.com ale Adam cos podsunal wtedy, tez ciekawa oferte maja ale poszukaj na forum watku i linkow.

zastukaj wtedy tu, doradzimy konfiguracje i sobie kupisz

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wacos » 18 Oct 2009, 19:15 Re: Dobry Salon Komputerowy w Birmingham

wejdź sobie na komputronika, tam każdy sobie skonfiguruje, a potem jak już znajdziesz to co Cie interesuje to możesz to zamówic sobie na ebayu....

komputronik

pozdro
wacos

wacos
Początkujący
 
 
Posts: 23
Age: 45
Joined: 28 Jul 2008, 16:32
Location: Pelsall/ Łódź/ Wałcz
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA