gdzie znajdę tzw. PCHLI TARG w B'ham?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by marcjannakape » 11 Oct 2009, 19:20 gdzie znajdę tzw. PCHLI TARG w B'ham?

J.w.szukam info o tzw. pchlich targach w Birmingham.
Z góry dziękuję :)

marcjannakape
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Age: 45
Joined: 11 Oct 2009, 18:49
Location: Wrocław/Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 11 Oct 2009, 20:12 Re: gdzie znajdę tzw. PCHLI TARG w B'ham?

a po co ci pchły he he he he he sorki :witam:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 11 Oct 2009, 21:02 Re: gdzie znajdę tzw. PCHLI TARG w B'ham?

W centrum na terenie magazynów na przeciwko indoor market w kazdą niedziele od wczesnego rana
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

Car boots - to takie właśnie pchle targi. Wszystko tam można kupić, jak również i sprzedać. Polecam szukanie w necie jako: car boots. Niżej podaję linki jakie znalazłam na terenie West Midlands:
http://www.midlandscarbootsales.co.uk/index.htm
http://www.carbootjunction.co.uk/search-by-county.php
Powodzenia i miłych zakupów!

Sama czasami wybieram się na takie targi, bo Anglicy generalnie za bezcen sprzedają naprawdę cudowne rzeczy, zwłaszcza jeżeli chodzi i takie 'starocie'. Ja na przykład kupiłam srebrne łyżeczki po 20 pensów! Tanio, a można prawdziwe 'perełki' znaleźć. Moim zdaniem najlepiej zjawić się na takim targu około godz. 10:00 - 10:30 bo później, to już mało ciekawych rzeczy zostaje.
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
User avatar
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posts: 70
Age: 48
Joined: 10 Jun 2006, 11:45
Location: Dickens Heath
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marcjannakape » 23 Oct 2009, 13:42 Re: gdzie znajdę tzw. PCHLI TARG w B'ham?

Dzięki za podpowiedzi.
Będę szukać, bo interesują mnie gadżety z kotami, a na takich car boots'ach w Londynie znajdywałam prawdziwe skarby :)
Jeszcze raz wielkie dzięki!

marcjannakape
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Age: 45
Joined: 11 Oct 2009, 18:49
Location: Wrocław/Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kirito13xx » 2 Jun 2014, 02:17 Re: gdzie znajdę tzw. PCHLI TARG w B'ham?

Sorry za taki odkop. Też szukam tzw: targów znalazłem jeden
Code: Select all
http://www.colscarboot.co.uk/about_us_2.html
ale chciałbym jeszcze poznać jakieś inne i chciał poznać waszą opinię , który taki targ jest najlepszy ;). Z góry dziękuje za odpowiedzi :roll:

kirito13xx
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 23 Oct 2013, 23:12
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lesny69 » 2 Jun 2014, 07:09 Re: gdzie znajdę tzw. PCHLI TARG w B'ham?

Zdecydowanie Studley Car Boot, ich profil można znaleźć na FB lub w google. Duży, świetnie zorganizowany w ładnym miejscu. Organizatorzy zdecydowanie kładą na jakość, przed każdą niedzielą jest informacja na ich profilu czy car boot będzie otwarty. Sam mam tam stanowisko ze sprzętem wędkarskim, a od zeszłego sezonu jest też punkt gastronomiczny z polskim fast-food. No i wjazd za free, parking też :)
User avatar
lesny69
Rozeznany
 
 
Posts: 125
Age: 35
Joined: 27 Aug 2012, 06:47
Location: Quinton
Reputation point: 43
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 2 Jun 2014, 08:23 Re: gdzie znajdę tzw. PCHLI TARG w B'ham?

Jest jeszcze w Cannock postcode to ws10 1pu ale czesto go przenosza i znaki Na drogach Sa ustawione za ktorymi trafisz :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI