Odpowiednik rzecznika praw konsumenta w UK

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by zwierzakfm » 11 Oct 2009, 19:32 Odpowiednik rzecznika praw konsumenta w UK

czy ktos wie jak nazywa sie instytucja w UK ktora jest odpowiednikiem polskiego rzecznika praw konsumenta? konkretnie chce tym "postraszyc" mojego aktualnego dostawce gazu i pradu, bo szlag mnie trafia za kazdym razem jak dostaje rachunek i musze dzwonic do nich o wytlumaczenie jakichs bzdur. oczywiscie za kazdym razem ma wrazenie, ze rozmawiam z coraz bardziej niekompetentna osoba, wiec moze jak powiem, ze zglosze sprawe do tego typu rzecznika to w koncu ktos cos sensownie mi wyjasni.
z gory dziekuje za info.
User avatar
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 13 Oct 2007, 23:44
Location: Worcester
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 12 Oct 2009, 03:25 Re: Odpowiednik rzecznika praw konsumenta w UK

Znalazłem coś takiego,że tutaj to się nazywa Consumer Advocate i tel 08454040506
mam nadzieję,że to ci pomoże :mrgreen:
powodzonka.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 12 Oct 2009, 07:55 Re: Odpowiednik rzecznika praw konsumenta w UK

zgugluj sobie 'energy watch', to organizacja ktora zajmuje sie dostawcami pradu i gazu. a federacja konsumentow to 'trading standards'

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI