zmiana nazwiska dla dziecka

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by padii58 » 6 Oct 2009, 13:05 zmiana nazwiska dla dziecka

witajcie!mam takie pytankootoz moj synek ma4miesiace.gy wyrabialam mu akt urodzenia nadalam mu nazwisko ojca(ktory nie byl obecny przy wyrabianiu aktu i tym samym nie ma go na akcie)chcialabym zmienic mu nazwisko na moje!czy musi to odbyc sie droga sadowa?

padii58
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 21 Jul 2009, 15:58
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 6 Oct 2009, 13:44 Re: zmiana nazwiska dla dziecka

Nie rozumiem jak Ci sie w ogole udalo nadac dziecku nazwisko osoby ktorej nie ma w akcie urodzenia? To po pierwsze, po drugie jak Ci sie udalo nadac dziecku nazwisko ojca bez zgody ojca? Mozliwe ze tu jest inne prawo bo w pl taka akcja napewno by Ci sie nie udala. Wejdz na str forumprawne.org i tam w dziale "prawo rodzinne i opiekuncze" poszukaj czegos na ten temat
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by padii58 » 6 Oct 2009, 14:54 Re: zmiana nazwiska dla dziecka

ok.dziekuje za podpowiedz!

padii58
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 21 Jul 2009, 15:58
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by pawelanisia » 8 Oct 2009, 14:27 Re: zmiana nazwiska dla dziecka

ewela119 wrote:Nie rozumiem jak Ci sie w ogole udalo nadac dziecku nazwisko osoby ktorej nie ma w akcie urodzenia? To po pierwsze, po drugie jak Ci sie udalo nadac dziecku nazwisko ojca bez zgody ojca?

Jak ja bylam w urzedzie rejestrowac dziecko to nie chcieli nawet moich dokumentow.niczego.ojciec dziecka wcale nie byl potrzebny bo pytalam czy musimy byc oboje-alez nie ma takiej potrzeby!!!rownie dobrze moglam mu dac nazwisko Simpson.Tyle na ten temat

[ Dodano: Czw Paź 08, 2009 15:29 ]
Najlepiej zadzwon do urzedu gdzie dziecko bylo zarejestrowane i sie podpytaj.Tam powinni udielic ci wszelkich informacji.Pozdrawiam

pawelanisia
Początkujący
 
 
Posts: 23
Joined: 4 Oct 2007, 11:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI