Odszkodowanie i ubezpieczenie - czy należy mi się??

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...
Witam,
Byłam na wakacjach w Polsce i niestety złamałam nogę. Miałam wrócić do pracy po tygodniu urlopu ale dali mi gips więc zostałam w Polsce 5 tygodni dłużej, oczywiście powiadomiłam mojego pracodawce, że nie wrócę na czas i że mam złamaną nogę i podesłałam im dokumenty i zwolnienie od polskiego lekarza ( przetłumaczone ). ZUS wysłał również moje zaświadczenie do angielskiego Insurancu. Nie wiem czy należy mi się wypłata, dowiedziałam się że powinni mi zapłacić 70% ale niestety nie dostałam tego, ogólnie byłam na chorobowym prawie 8 tygodni ( pracujących dni wyszło 31 bo pracuję 4 dni w tygodniu ). Czy może mi ktoś poradzić czy powinni mi zapłacić w pracy czy może Insurance wyśle mi jakiś czek?! A jak jest w takiej sytuacji z odszkodowaniem? należy mi się jakieś?
Z góry dzięki za odpowiedź ...
User avatar
Magdzia1983
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 10 Nov 2006, 00:00
Location: Rzeszów - Walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Wydaje mi sie ze w Job Centre mozesz sie czegos dowiedziec.
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
User avatar
Bernii
Rozeznany
 
 
Posts: 250
Age: 40
Joined: 16 May 2007, 09:09
Location: Rzeszow/Birmingham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Mam pytanie ...moja corka zlamala na placu zabaw reke w dwoch miejscach(dodam ze zlamanie bardzo powazne) obecnie jeszcze chodzi w gipsie .nie orientuje sie ktos czy nalezy jej sie jakies odszkodowanie?

Polakowa
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Age: 45
Joined: 28 Jan 2009, 18:24
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE