Pytanie odnośnie prawa jazdy....

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Evita » 15 Apr 2009, 16:10 Pytanie odnośnie prawa jazdy....

Witam
posiadam angielskie prawo jazdy na motocykl, oczywiście zdawane w Polsce, tutaj je poprostu wymieniłem, aby móc spokojnie jeździć. Teraz chciałbym zrobic prawko na auto i tu właśnie pojawia sie problem ponieważ aby jeżdzić "L" muszę mieć Provisional'a na auto, więc nie wiem czy musze wysłać deklaracje o to tymczasowe prawko na samochód i płacić 50 F, czy moge używać obecnego prawka jako provisonala, od 2-óch dni nie mogę sie dodzwonić do DVLA i nikt nie potrafi mi odpowiedziec, nawet pani na poczcie nie wiedziała.
Z góry dzieki za rztelene informacje
pozdrawiam
Piotr

Evita
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 23 May 2007, 19:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 15 Apr 2009, 16:16 Re: Pytanie odnośnie prawa jazdy....

zobacz czy na tej czesci prawka a4 (counterpart) jest wpis w privisional entitlement na kat. b, jesli tak spokojnie zaczynasz kurs (teoria, hazards i jazdy) jak nie, musisz wyslac do dvla z odpowiednim formularzem (jakim, nie pamietam)

pozdro
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Evita » 15 Apr 2009, 16:50 Re: Pytanie odnośnie prawa jazdy....

wielkie dzięki za informację, znalazłem, wystarczyło pomyśleć :)

nie pozostaje nic innego jak kupic książkę i płytę CD i nauczyc się do testów....:)

jeszcze raz dzieki za info
pozdro
Piotr
CB 750

Evita
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 23 May 2007, 19:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 15 Apr 2009, 18:18 Re: Pytanie odnośnie prawa jazdy....

prosze bardzo, a jakbys chcial sie uczyc z ang ksiazki to znam kogos kto wlasnie jest po teorii (plyta z pytaniami i filmikami oraz ksiazka z pytaniami)

pozdro
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 15 Apr 2009, 21:41 Re: Pytanie odnośnie prawa jazdy....

Ja rowniez jestem w posiadaniu ksiazek jak i plyty przygotowujacej do testow o zagrozeniach na drodze
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI