survival - moze uda sie zebrac grupe 15 - 16 osob

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
jak w temacie, przegladalem stronke baggeridge rope adventure, i tam maja tez cos takiego:

http://www.closertotheedge.co.uk/Surviv ... hcraft.htm

koszt to tysiak za 16 osob, czyli wypada po 62,50 za leb. 24 godzinna imprezka w poludniowym shropshire. mozna sie wybrac w 4 auta (okolo 45 minut jazdy).

sa chetni?


na pewno trzeba zaklepywac terminy sporo wczesniej, ale myslalem o jakims weekendzie w okolicach polowy maja??!! jesli beda chetni to zajme sie strona organizacyjna.

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

Przejrzałem tę stronkę i jak dla mnie to nie ma to nic wspólnego z survivalem.

Ot, płacisz jakiejś firmie, która organizuje Ci czas wolny i dostarcza różnych atrakcji.

Chcesz prawdziwego survivalu? Wyjdź z domu tylko ze scyzorykiem, znajdź jakieś krzaczowy czy las i spróbuj przetrwać noc (zorganizuj schronienie, wodę i żarcie).
Tylko w sytuacjach ekstremalnych można się przekonać co to jest sztuka przetrwania.

Takie jest moje zdanie, ale ja niekoniecznie jestem normalny :wink:

pozdr

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posts: 45
Joined: 27 Feb 2008, 20:44
Location: mk
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Ka Pe

Troche sie zgodze z krzychem...

Z surviwalem to to to ma niewiele wspólnego. Ale ja chetnei sie w góry wybiore w polowie maja pod namiot
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

hm, no dobra, to moze ktos znajdzie bardziej 'survivalowa' oferte.

KA i PE
 
 
Top
0

mozna samemu zorganizwoac survival ja kiedys bawilem sie w wypady survivalowe, niekoniecznie wypad z nozem do lasu, ale jakies gry survivalowe mozna, spanie w szalasie, wielomilowy treking itp.

jak bylby ktos zainteresowany to mozna gdzies pojechac tylko zadnych samochodow sa inne srodki transportu mozna np pojechac w jedno miejsce a wrocic z innego jest duzo opcji.

a lbo adventure trip z opcjami przetrwania w trudnych warunkach i przeciazeniach fizycznych :-D
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA