NA CZARNO

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by Wukash » 29 Mar 2009, 17:29 NA CZARNO

Witam Wszystkich!
Mam niedyskretne pytanie:
Czy ktoś orientuje się gdzie są jakieś farmy,zbiory warzyw,owoców lub budowy w okolicach Birmingham,gdzie możnaby zarobić "parę" nieopodatkowanych funtów(z całym szacunkiem oczywiście do Królowej Elżbiety i pozostałej bandy złodzieji z Izby Lordów)

Wukash
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 19 Feb 2009, 17:41
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 29 Mar 2009, 18:01 Re: NA CZARNO

Wukash wrote:z całym szacunkiem oczywiście do Królowej Elżbiety i pozostałej bandy złodzieji z Izby Lordów


czyli ze przyjezdzasz do jakiegos kraju, i zanim jeszcze zdazysz go poznac to juz krytykujesz. żenuła...

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Wukash » 29 Mar 2009, 18:17 Re: NA CZARNO

KA i PE wrote:i zanim jeszcze zdazysz go poznac to juz krytykujesz. żenuła

...czyli jestem tutaj wystarczająco długo by taką opinie wyrażać.
żadna nowość,korupcja i złodziejstwo jest obecne w polityce w większości krajów,także żadna krytyka tylko fakt.
...a pozatym nie chce mi się prowadzić zbędnych dyskusji.

Wukash
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 19 Feb 2009, 17:41
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kasiuniaaa86 » 30 Mar 2009, 06:30 Re: NA CZARNO

Wukash zapytal o prace na czarno ,nie rozumiem po co wypowiada sie osoba ktora i tak nie ma zamiaru pomoc :-| ja niestety nie wiem o takiej pracy,wiec tez nie pomoge :(

Kasiuniaaa86
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 19 Jun 2007, 17:26
Location: Tipton
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 30 Mar 2009, 08:30 Re: NA CZARNO

Wukash wrote:a pozatym nie chce mi się prowadzić zbędnych dyskusji


i slusznie, nie dyskutuj tylko idz do normalnej,legalnej pracy, zaplac podatek i potem kozystaj z wszystkich dobrodziejstw ktore panstwo ci da w zamian za te pare groszy ktorych tak zalujesz.

pozdrawiam i zycze powodzenia

pe

ps. nie sadzisz chyba ze ktos ci powie cos o mozliwosci nielegalnego zatrudnienia na ogolnie dostepnym forum prawda? dziwie sie za to administracji ze toleruje takie zapytania, podobnie jak ogloszenia o checi zakupu czy sprzedazy kradzionego paliwa czy nielegalnie importowanych papierosow
(to juz inny temat jest)

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 30 Mar 2009, 08:36 Re: NA CZARNO

Kasiuniaaa86 wrote:Wukash zapytal o prace na czarno ,nie rozumiem po co wypowiada sie osoba ktora i tak nie ma zamiaru pomoc (


Już tłumaczę: zapytał o pracę na czarno (kontrowersyjne) i wyraził "opinię" n/t królowej i izby lordów. Jedną z funkcji forum natomiast jest wymiana poglądów, co też KAiPE uczynił. Chyba wszystko jasne?
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Kasiuniaaa86 » 30 Mar 2009, 09:02 Re: NA CZARNO

wedlug mnie jest to zasmiecanie forum,ktos potem bedzie szukal informacji i bedzie musial czaytac kogos zdanie na temat krolowej,kazdy ma swoje zdanie i nie nam osadzac Wukasha,bynajmniej ja tak uwazam

Kasiuniaaa86
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 19 Jun 2007, 17:26
Location: Tipton
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by claudia » 30 Mar 2009, 09:20 Re: NA CZARNO

Wukash wrote:Witam Wszystkich!
Mam niedyskretne pytanie:
Czy ktoś orientuje się gdzie są jakieś farmy,zbiory warzyw,owoców lub budowy w okolicach Birmingham,gdzie możnaby zarobić "parę" nieopodatkowanych funtów(z całym szacunkiem oczywiście do Królowej Elżbiety i pozostałej bandy złodzieji z Izby Lordów)


Z twojej wypowiedzi raczej wynika ze Ty jesteś złodziejem, bo chcesz okraść rząd a co za tym idzie całe społeczeństwo z podatku który się im prawnie należny.

Myślisz ze jak pracujesz na czarno to więcej zarobisz niż legalnie?
Jeśli ktoś się decyduje zatrudniać na czarno to tylko po to żeby cały podatek ktory ma zapłacić dla królowej poszedł do jego kieszeni, na pewno nie da tej kasy Tobie bo wtedy nie opłacało by sie mu ryzykować.
na farmach na czarno ludzie zarabiają 4 funty pełno się czy ta o tym na necie.



KA i PE wrote:dziwie się za to administracji ze toleruje takie zapytania

pytanie jak pytanie, jak wspaniales nikt i tak nie odpowie na forum publicznym a nawet jeśli to nawet dobrze bo taki pracodawca szybko wpadnie. sama chętnie go zakabluje.

claudia
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 10 Mar 2009, 20:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 30 Mar 2009, 09:57 Re: NA CZARNO

Umieszczanie tego typu ogloszen na forum to sprawa dyskusyjna, Twoim zdaniem wszystko jest okej, zdaniem KAiPE dawanie tego typu ogloszen moze byc zasmiecaniem forum - przynajmniej on tak uwaza.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Wukash » 30 Mar 2009, 14:51 Re: NA CZARNO

Nie prosze o detale tylko o jakas wskazowke,np. dzielnica,w przypadku farm itp. nazwe wioski.dalej juz sam poszukam.pytam o jakies informacje bo w tych sektorach jest krucho z pracownikami od momentu kiedy to przez jakis czas kurs funta byl niski i czesc rodakow i innych przcownikow z Europy srodkowo wschodniej zwinelo sie do domu.po drugie pracowalem legalnie i teraz jestem bezrobotny i pobieram benefity,do tego moglbym dorobic nie tracac tychrze dobrodziejstw.czy to jest wystarczajaco jasne?

Wukash
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 19 Feb 2009, 17:41
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ancia28 » 30 Mar 2009, 20:06 Re: NA CZARNO

jesteś bezrobotny i pobierasz benefity?no nie ładnie kolego ...

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posts: 75
Age: 44
Joined: 28 Dec 2007, 20:47
Location: Birmingham/Castle Vale
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 30 Mar 2009, 20:47 Re: NA CZARNO

Wukash wrote:z całym szacunkiem oczywiście do Królowej Elżbiety i pozostałej bandy złodzieji z Izby Lordów)

Ktora daje ci benefity :evil:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agamiltko » 30 Mar 2009, 20:58 Re: NA CZARNO

A mialam sie nie wypowiadac na ten temat.... Ale niestety jasna cholera mnie bierze! Skoro jestes bezrobotny i pobierasz benefity, to po pierwsze nie powinienes dorabiac, chyba ze legalnie, do 16 godzin tygodniowo-jezeli masz zaslek dla bezrobotnych (co oczywiscie trzeba rowniez zglosic do odpowiedniej instytucji). A skoro nie wystarcza ci na zycie, to poszukaj LEGALNEJ pracy.

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Age: 45
Joined: 29 Jul 2007, 23:16
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by corrado1980 » 3 Apr 2009, 22:10 Re: NA CZARNO

zabijcie go....typowa najazdówa.....buahahah

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Age: 43
Joined: 15 May 2007, 12:55
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA