University of Birmingham - International Studies with Econom

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...
Witam

Dostalem conditional offer na wyzej wymieoniny w temacie kierunek. Czy ktos studiuje na tym uniwerku lub moze jeszcze lepiej na tym kierunku i moze powiedziec, czy jest to dobry wybor? Cos o samej szkole?

paroofa
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 20 Mar 2009, 16:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Sue » 1 Apr 2009, 22:08 uni Birmingham

Witam
Czy znalazles jakies informacje o tym uni,
bo ja wlasnie to sprawdzam,
moja kuzynka tez
dostala conditional offer z U of B i tez economia w tle :-)
Niestety nie znamy zadnych opinii na jego temat :oops:

Sue
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 1 Apr 2009, 21:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Niestety tutaj nic nie znajdziesz. Mozesz poczytac o UoB na http://www.thestudentroom.co.uk


Pozdrawiam

paroofa
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 20 Mar 2009, 16:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witaj,

dziekuje za reakcje, zdecydowales juz o swoich wyborach, co zrobiles z UoB?
moja kuzynka wybiera sie wlasnie tam.

Pozdrawiam

Sue
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 1 Apr 2009, 21:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witaj
Nie jestem zdeecydowany, UoB zaoferowal mi tez 'poza ucas' Accounting and Finance co wydaje mi sie byc troche lepszym, ale nie jestem jeszcze zdecydowany. Szczerze mowiac jesli dobrze napisze mature i dostane sie na SGH to pewnie zostane w PL. Mam tez mozliwosc studiow dosyc tanim kozstem (rodzina) na University of Economics w Wiedniu, jest bdb. Od BHAM odpychaja mnie koszty - 3500 funtow 10mc akademik, 3000f rocznie studia + jedzenie, a gdzie imprezy? ;-) Na jaki kierunek dostala sie Twoja kuzynka? Zapraszam (Ciebie jak i kuzynke!) do mnie na email ( kliknij pod spodem )!

[ Dodano: Czw Kwi 02, 2009 23:01 ]
Witaj
Nie jestem zdeecydowany, UoB zaoferowal mi tez 'poza ucas' Accounting and Finance co wydaje mi sie byc troche lepszym, ale nie jestem jeszcze zdecydowany. Szczerze mowiac jesli dobrze napisze mature i dostane sie na SGH to pewnie zostane w PL. Mam tez mozliwosc studiow dosyc tanim kozstem (rodzina) na University of Economics w Wiedniu, jest bdb. Od BHAM odpychaja mnie koszty - 3500 funtow 10mc akademik, 3000f rocznie studia + jedzenie, a gdzie imprezy? ;) Na jaki kierunek dostala sie Twoja kuzynka? Zapraszam (Ciebie jak i kuzynke!) do mnie na email ( kliknij pod spodem )!

paroofa
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 20 Mar 2009, 16:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY