Prosba o info na temat miasta Birmingham

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by dzumka85 » 1 Apr 2009, 13:45 Prosba o info na temat miasta Birmingham

Witam wszystkich forumowiczow na poczatku serdecznie pozdrawiam i prosze o pomoz moze bardziej o informacje dotyczaca zycia i pracy w birmingham ja aktualnie mieszkam i pracuje w Peterborough takie niewielkie miasteczko moze ze 120 tys ludzi w tym mnostwo polonii hehe od dluzszego czasu mysle nad wyjazdem stad ale gdzie do pl niee do tego bezrobocia i klamstwa nigdy myslalem o londynie no i birmingham wiele znajomych jednakze doradzilo mi birmingham wiec forumowicze prosze was powiedzcie cos o miastu jaka prace oferuje w jakich sektorach posiadam sporo doswiadzen w sektorze administracyjnym jak i supervisior no i warehousing angielski posiadam na poziom lvl 2 czyli mozna powiedziec zawansowanym nie obawiaim sie o znlazienie pracy na poczatek nawet kazdej 4 miesiace temu utracilem cos co bylo dla mnie najwazniejsze pewnie juz wszyscy wiecie co :)))) dusze sie tutaj i musze zdrobic ten krok w innym kierunku i sie obodzic uhhhhhh ale sie rozpisalem sorki za to wiec tak jak juz mowilem prosze o kazda informacje na temat miasta mieszkan kosztow zakwaterowania no i w jakich dzielnicach szukac . Pozdrawiam was goraco i czekam na cokolwiek mozna mnie znalezc na gg 1652847 jak i na msn messanger kazdego dnia . Buziaczkixxx

dzumka85
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 38
Joined: 1 Apr 2009, 12:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK