Szczepienia

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by sylwia29 » 4 Mar 2009, 18:22 Szczepienia

Witam mam córke 8 letek . Iteresuje mnie jak wyglądaja w anglii szczepienia czy są obowiązkowe i o ich terminie rodzic jest informowany . Corka była ostatni raz szczepiona w polsce w wieku 5 lat . Mam ze sobą kartę szczepień jednak nie nosiłam jej do swojego lekarza tutaj bo uważam , ze to chyba nie jest potrzebne . Prosze o podpowiedzi jesli ktoś coś wie więcej na ten temat. Z góry dziękuję

sylwia29
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 7 Feb 2008, 08:30
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 4 Mar 2009, 19:42 Re: Szczepienia

zanies karte szczepien, lekarz bedzie wiedzial co jest co. nasza 8mio latka miala jakies szczepienia w zeszlym roku chyba, ale zawsze przychodzi informacja poczta kilka tygodni przed terminem. najlepiej zapytaj swojego gp o harmonogram szczepien.

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 4 Mar 2009, 20:15 Re: Szczepienia

User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by alkad » 5 Mar 2009, 09:47 Re: Szczepienia

Możesz zrobić ksero karty szczepień, lub ksiązeczki zdrowia, ale koniecznie zanieś, bo będą Cię wzywali do szczepień, a niepotrzebnie. Jeżeli ostatnio była szczepiona drugą dawką na odrę, świnkę i różyczkę, to ma komplet, a kolejne szczepienie ok. 14 r.ż. Pozdrawiam. :smile:

alkad
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 5 Jun 2007, 18:26
Location: Wrocław
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE