31/03 - PIERWSZE POLSKIE ZAPASY W KISIELU !!!!!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MalePostNapisane by marcin.p » 28 Jan 2009, 12:49 31/03 - PIERWSZE POLSKIE ZAPASY W KISIELU !!!!!

Czesc wszystkim


Planuje zorganizowanie niecodziennej imprezy polskiej. Wieczór zacznie sie od zapasów pólnagich kobiet w kisielu ( mamy kilka ale lista nadal otwarta , zgloszenia prosze przesylac na spajk99@gmail.com zdjecie plus kategoria wagowa) .

plan wieczoru

18-21 zapasy w kisielu 3 kategori wagowych

- Kategoria I miseczki A do B
- Kategoria II miseczki C
- Kategoria III miseczki D


Zwyciezczyni pojedynku bedzie mogla zabrac garderobe pokonanej,

po 21 wspólna zabawa przy asyscie polskiego DJ. W promocj beda znizki na drinki

Wstep platny tylko dla panów 5 £ . Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie polskich rodzin wielodzietnych w West Midlands. Wsród meskiego grona zostanie wylosowanych 3 panów którzy beda mogli wziasc czynny udzial w zapasach


Mozliwe sa znizki dla grup zorganizowanych powyzej 6 osób, zapytania prosz kierowac bezposrednio przez forum.

Impreza odbedzie sie 31/03 na Hali w Tipton, szczególowe detale zostana opublikowane w terminie pózniejszym.


Mam nadzieje ze nie rozczarujecie mnie obecnascia, bedzie genialna zabawa zapraszam

Marcin
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

ja bardzo chetnie pomoge w przygotowaniach i sluze tez pomoca w trakcie imprezy. moge mieszac kisiel na przyklad.

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

Ja tez chce :mrgreen:
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

Ja bym sie z chęcia zapisała, ale chyba jestem zbyt zaściankowa, staroświecka i konserwatywna, aby brat w tym udział. A już w tym wieku reform w tej materii nie przewiduję. I moje perełki są zbyt cenne aby je tak za free upubliczniać. Cel jest szczytny, lecz akcji nie wesprę swoim czynnym udziałem. Najlepiej pomieszać sobie kisiel we własnej wannie. W ten sposób można decydować przynajmniej o smaku i tempereturze kisielu. A i można zedrzeć z pokonanego garderobę, a to dużo przyjemniejsze niż zdzieranie jej z rywalki.

Dam szansę innym bardziej uposażonym, zjawiskowym konkurentkom.


:grin:
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE