Serwis Konsumenta w Birmingham ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by justynkabir » 29 Jan 2009, 15:52 Serwis Konsumenta w Birmingham ?

Witam, 10 dni temu dokonałam zakup w sklepie internetowym z Nottingham!!
za dane urządzenie elektroniczne zapłaciłam 300funtow karta kredytowa, otrzymałam potwierdzenie, a dzień później potwierdzenie o płatności internetowej. Pobrano odpowiednia kwotę... i teraz mam pewien problem! Otoż w dniu zakupu, cena towaru wynosiła 310funtow, dzień później na stronie ukazała się nowa cena 370F. W trakcie kolejnych dni otrzymywałam maile z danego sklepu, ze towar zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni. Minęło 9, a tu ani widu ani słychu... wiec zadzwoniłam do ów sklepu i Pan oświadczył, ze cena wzrosła i muszę dopłacić 50 funtów, jeśli chce otrzymać moje zamówienie!!
Czy w UK obowiązuje coś takiego jak umowa kupna-sprzedaży ? bo w końcu, otrzymałam potwierdzenia co do zamówionego towaru, potwierdzenie pobrania pieniędzy przez sklep ..
, a co mnie powinna obchodzić zmiana ceny ? interes to interes! czasem się zarabia, a czasem traci!! prawda ? I w końcu dlaczego mam dać komuś pożyczkę bezprocentowa na kilkanaście dni.. w tym czasie sklep może obracać moja kasa...

Może wiecie, czy w Birmingham egzystuje coś takiego jak serwis konsumenta ???

justynkabir
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 29 Jan 2009, 15:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bernii » 29 Jan 2009, 17:03 Re: Serwis Konsumenta w Birmingham ?

Moze jakis namiar z tego artykulu Ci sie przyda np. Trading Standards Department?
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
User avatar
Bernii
Rozeznany
 
 
Posts: 250
Age: 40
Joined: 16 May 2007, 09:09
Location: Rzeszow/Birmingham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 29 Jan 2009, 17:25 Re: Serwis Konsumenta w Birmingham ?

Jesli masz potwierdzenie transakcji internetowej to skontaktuj sie z firmą przez ktora ta transakcja zostala dokonana. Czesto naja specjalny link na stronie do zglaszania takich problemów.
Napisz ze zostalas oszukana bo zapłacilas za produkt a produktu nie dostałas ....
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 29 Jan 2009, 19:25 Re: Serwis Konsumenta w Birmingham ?

Bernii wrote:Trading Standards Department?
Na Corporation Street
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron