jest ktos z sutton coldfield?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

FemalePostNapisane by kasia801 » 23 Jun 2008, 12:44 jest ktos z sutton coldfield?

witam,szukam kogos z sutton coldfield, mamy zamiar sie tam niedlugo przeprowadzic ale niewiemy jak tam jest?tzn. wydaje nam sie ze jest tam spokojnie, niema ci..a i murzynków;) sami raczej anglicy, ale jezeli jest ktos z tamtad to dajcie mi znac jak tam jest.
dzieki.
pozdrawiam

kasia801
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 11 Aug 2007, 11:46
Location: Brodnica
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 23 Jun 2008, 13:44 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Moze i spokojnie bo nie ma ci***ak i czarnych, ale mlodych rozwydrzonych anglikow ja tez sie boje. Juz nie wiem sama , ktorzy sa gorsi :wink: . Napewno jest tam ladniej i czysciej, niz w dzielnicach przy centrum. Bardziej cywilizowani mieszkaja.
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 24 Jun 2008, 22:26 Re: jest ktos z sutton coldfield?

jak ja tam bywalam przejazdem tylko to wydalo mi sie mile miejsce ciche i nawet sama sie zastanawialam zcy sie tam nie przeniesc...
a ty mamuska mieszkasz w sutton??? :roll: ;)
jestem ciekawa czy polkow tam duzo jest.... :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kasia801 » 25 Jun 2008, 09:41 Re: jest ktos z sutton coldfield?

no,no ja tz jestem ciekaw czy duzo tam polskow, wiem ze ci..a i czarnych tam niema.
ale masz mamuska racje rozwydrzeni angole to tez nieciekawa sprawa...

kasia801
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 11 Aug 2007, 11:46
Location: Brodnica
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 25 Jun 2008, 10:17 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Ja mieszkam w dzielnicy z samymi prawie Anglikami i tesknie do tych tzw. ci..a i murzynow.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 25 Jun 2008, 21:23 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Nie nie mieszkam na Suttonie (tam tylko rodziłam), ale kiedys mieszkałam na Great Barr. Tez wiekszosc białych. No i tych angielskich gowniarzy (białych) to sie balam. Jedynie sasiadow wspominam milo (tez bialych angoli). Bardzo kulturalni i mili.
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by irminka0 » 3 Jul 2008, 14:36 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Mieszkam na Great Barr jakies 7 minut samochodem od parku sutton, wiec czesto spacerkiem przemierzem tez i okolice sutton, bardzo mi sie tam podoba fajne centrm no i rzeczywiscie jest tam biało.

irminka0
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Age: 46
Joined: 18 Sep 2007, 14:20
Location: Great Barr
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 4 Jul 2008, 22:16 Re: jest ktos z sutton coldfield?

W sutton jest duzo dzieciakow, ale takich malo niebezpiecznych. Sutton Coldfield jest Posh :mrgreen: . Ciekawa historyjka: Gdy postanowiono otworzyc Aldi w Sutton, mieszkancy protestowali bo nie chcieli miec "takiego dziadostwa" w okolicy.
Ludzie sa tam mili i jest spokojnie. Chodzilam tam do collegu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by evika » 15 Dec 2008, 13:34 Re: jest ktos z sutton coldfield?

hej. mieszkalam w Sutton Coldfield rok. Dzielnica jest moim zdaniem jedna z lepszych. Zapewne zalezy to od miejsca gdzie mieszkasz, ale ja mieszkalam na college rd i naprawde bardzo sobie to chwalilam. Czysto, zielono <park 5 min od domu> i nigdy nie balam sie chodzic wieczorami po ulicach. Mieszkam teraz w centrum bo mam blizej do pracy, ale zastanawiam sie nad powrotem do Sutton. Jest to jedna <jak nie jedyna> z najbardzije posh dzielnic.
You tell me you don't love me over a cup of coffee...
User avatar
evika
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Age: 39
Joined: 14 Jul 2007, 13:47
Location: Bham City Centre
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 15 Dec 2008, 18:38 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Sutton to bananowa dzielnica. Czysta, schludna ale i droga.
Uważam również ze rozwydrzone białe angielskie towarzystwo jest gorsze od ci..a.
Pamiętajcie ze dla tych rdzennych anglików jesteśmy my emigranci wrzodem na ich d...
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE