roczny dochód?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by koniczyna » 8 Dec 2008, 20:00 roczny dochód?

witam wszystkich.potrzebuje informacji na temat rocznego dochodu rodziny by można otrzymywać work tax credit.ja pracuje 16 g tygodniowo mąż 38 mamy dwoje dzieci i tygodniowo dostajemy od państwa work tax credit i na dzieci łącznie 150f.wiem że w zeszłym roku kwota rocznego dochodu nie mogła przekroczyć ok15800 f na rodzine by uzyskiwac te świadczenia.czy ktos wie jak jest w tym roku?, bo skoro podniesli minimalna płacę krajową to wydaje mi sie że kryterium dochodowe też powinno być podniesione.i jeszcze jedno pytanko. czy przykladowo jesli ta kwota wynosi 16000 f rocznie a my uzyskamy łączny dochód np.15900f to czy te świadczenia będą mniejsze niżeli nasz dochód wyniósłby np 14000f.czy ma to jakieś znaczenie na przyznawana kwotę?, czy poprostu kwota jest stała jesli ktoś mieści się w tym kryterium dochodowym rocznym?. dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

koniczyna
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 30 Oct 2008, 16:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by piopaw » 8 Dec 2008, 21:08 Re: roczny dochód?


piopaw
Rozeznany
 
 
Posts: 158
Age: 42
Joined: 7 Dec 2007, 18:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 8 Dec 2008, 23:23 Re: roczny dochód?

koniczyna, oczywiste jest to ze im wyzszy dochod tym nizsze benefity i na odwrot.
Przez ta recesjie my chyba tez zaczniemy czerpac dobra materialne od panstwa :(
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI