nawigacja satelitarna - zakup

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by testowy » 12 Oct 2008, 21:54 Re: nawigacja satelitarna - zakup

BRUMMIEBIKER wrote:tani a dobry?

garmin 250 cena 100 funtow np w argos
lub
garmin 250 w(wide) cena 139 funtow - wszedzie
pamiec wewnetrzna..........
.
.
.
tom tom rzadzi w uk ale na swiecie GARMIN
NAVMANa kazdy sie pozbywa nie wiedziec czemu...
a np SONY .............
.
.
.

TYLKO GARMIN
pozdrawiam


zgadzam się całkowicie, Garmina znam od 10 lat, jeszcze z lotnictwa, tu uzywam 200w.
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by corrado1980 » 3 Apr 2009, 22:17 Re: nawigacja satelitarna - zakup

TOM TOm....ma również wady....od częstego używania dostaje dużego luzu między łapką a ekranem i ...dupa nie ma ładowania....żenada a nie mogli zrobić wejścia z boku....

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Age: 43
Joined: 15 May 2007, 12:55
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bugnieszka » 15 Mar 2010, 12:01 Sat Nav

Do osob zmotoryzowanych

mam zamiar kupic dobrej jakosci Sat Nav (z mapa Anglii, Europy, Polski) -

Ktorych modeli uzywacie i prosze rowniez o opinie na temat tych urzadzen.



Problem polega na tym iz odwiedzilam kilka sklepow i w kazdym wydaje sie ze maja "najlepsze" urzadzenia. Niestety nigdy sat nav-u nie uzywalam i mam wrazenie ze moja niewiedza moze zostac wykorzystana :grin:
a po co mi ten podpis niby???

bugnieszka
Raczkujący
 
 
Posts: 74
Age: 42
Joined: 8 Oct 2008, 18:51
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by pinsleepe » 15 Mar 2010, 13:13 Re: nawigacja satelitarna - zakup

ja mam navman'a F35 :-D kupilam w comet'ie za niecale £70 i daje rade. oczywiscie ma tylko podstawowe funkcje i tylko mapy uk i irlandii, ale jak na razie mi wystarcza. zalezy czego od tej maszynki oczekujesz i ile chcesz przeznaczyc.
jak mi sie troche miejsca na karcie kredytowej zrobi to kupie sobie takiego ktory bedzie mi audiobooki czytal ;)
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 40
Joined: 6 Nov 2007, 19:55
Location: Manchester
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bugnieszka » 15 Mar 2010, 13:28 Re: nawigacja satelitarna - zakup

zalezy mi na mapach anglii europy w tym polski (bo sa niektore z mapa Europy ... na ktorej Polski ni ema hihihih)
a po co mi ten podpis niby???

bugnieszka
Raczkujący
 
 
Posts: 74
Age: 42
Joined: 8 Oct 2008, 18:51
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 15 Mar 2010, 13:55 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Ja kupiłem sobie palmptopa MIO P560 i sam wgrałem program Automapa z mapami całej europy. Jestem z tego zestawu bardzo zadowolony, no ale jesli masz o tym małe pojęcie to nie wiem czy to coś dla Ciebie.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by pinsleepe » 15 Mar 2010, 14:00 Re: nawigacja satelitarna - zakup

w sumie to juz lepiej chyba na iphone przeznaczyc te kilka 100wek. tam wszystko jest :wink:
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 40
Joined: 6 Nov 2007, 19:55
Location: Manchester
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by sirol » 15 Mar 2010, 16:10 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Generalnie to tylko 2 marki sa godne polecena Tom Tom i Garmin pierwsza ma latwy i przyjemny interface ale mapa polski niezbyt dokladna natomiast garminy maja najlepsze czytaj najdokladniejsze mapy osobiscie uzytkuje nuvi garmina 765t nigdy nie zabladzilem polecam.Konkretny model wybierasz do swojego zastosowania wielkosc ekranu i dodatki typu odbiornik TCM bluetouch asystent pasa ruchu generalnie cena odzwierciedla mozliwosci urzadzenia itp. zarowno garmin jaki tt sa godne polecenia.

sirol
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 7 May 2008, 07:13
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 15 Mar 2010, 16:14 Re: nawigacja satelitarna - zakup

pinsleepe wrote:w sumie to juz lepiej chyba na iphone przeznaczyc te kilka 100wek. tam wszystko jest :wink:

tylko dodaj do tego, że ta nawigacja to jest via internet. Wyjeżdżasz do Europy i albo nie masz nawigacji, albo płacisz za połączenie jak za zboże.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by piopaw » 15 Mar 2010, 18:35 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Ja ma Tom Toma i ma mapy całej europy.Po Polsce jeździłem dość dożo i nie było problemu z drogami czy to miasto czy wioski.
Ja ma w swoim wgrane mapy wersji 8.410
Dodam ze tom tom ma łatwe menu.

piopaw
Rozeznany
 
 
Posts: 158
Age: 42
Joined: 7 Dec 2007, 18:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Petergo » 15 Mar 2010, 19:01 Re: nawigacja satelitarna - zakup

AdamBoltryk wrote:
pinsleepe wrote:w sumie to juz lepiej chyba na iphone przeznaczyc te kilka 100wek. tam wszystko jest :wink:

tylko dodaj do tego, że ta nawigacja to jest via internet. Wyjeżdżasz do Europy i albo nie masz nawigacji, albo płacisz za połączenie jak za zboże.

Pozdrawiam


To faktycznie "niewygodne" ja mam N97mini i ściągnięte mapy trasy UK-PL i testowałem to w trybie offline i z polską simkartą i nie ma problemu z nawigacją na terenie wszcześniej wgranych map gdy jej czegoś brakuje dopiero łaczy się z netem.

Zdecydowanie nie polecam nawigacji w telefonie jako głównej i jedynej w samochodzie, bo niedajboże w strategicznym momencie ktoś zadzwoni i już nie dowiemy się gdzie skręcić.

wybiesz najtańszy model z mapami UK i EAST EUROPE a powinieneś być zadowolony
ja osobiście też posiadam jak ktoś wcześniej MIO p560 i AM i też jestem zadowolony(ale to nie navi tylko palmtop z odbiornikiem GPS)

Petergo
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Age: 49
Joined: 16 Nov 2006, 17:10
Location: Telford
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bugnieszka » 15 Mar 2010, 21:19 Re: nawigacja satelitarna - zakup

dzieki - wiedziałam że na Naszych Panach można polegać

choć jeden mnie "umężczyźnił" mimo woli hyhyhyhy
a po co mi ten podpis niby???

bugnieszka
Raczkujący
 
 
Posts: 74
Age: 42
Joined: 8 Oct 2008, 18:51
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 15 Mar 2010, 23:33 Re: nawigacja satelitarna - zakup

ja ma navmana i jeszcze sie nie zgubilam :-P
no ale poza uk nie wyjezdzalam :wink:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 15 Mar 2010, 23:39 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Tom Tom rządzi! :wink: Nigdy nas nie zawiódł ani w UK ani na trasie do PL i w samej PL też nie.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Petergo » 16 Mar 2010, 06:38 Re: nawigacja satelitarna - zakup

bugnieszka wrote:dzieki - wiedziałam że na Naszych Panach można polegać

choć jeden mnie "umężczyźnił" mimo woli hyhyhyhy

no a jak miałem na siebie uwagę zwrócić :)
Nie przyzwyczajony jestem by kobiety na takie tematy pisały i wyszło jak wyszło PRZEPRASZAM

P.S a dlaczego jesteś "początkujący" a nie "początkująca" a to tak na moją obrobę
Pozdrawiam

Petergo
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Age: 49
Joined: 16 Nov 2006, 17:10
Location: Telford
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA

cron