MERIDIA tabletki odchudzające

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by vanilia » 11 Sep 2008, 22:33 MERIDIA tabletki odchudzające

Hej! Czy ktoś bierze te tabletki??? Jeśli tak to proszę o opinię i gdzie je można dostać, a może ktoś może je załatwić???
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 11 Sep 2008, 22:43 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

Zadne tabletki cie nie odchudza.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 11 Sep 2008, 23:15 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

tabletki jako tako mają wspomóc odchudzanie a nie same odchudzać. Cos moge na ten temat powiedzieć ponieważ schudłam 34kg :grin:
Na początku chwytałam się wszystkiego tabletek,herbatek,proszkow co ino dostępne na rynku. Myślałam ze skoro jakiś specyfik likwiduje tkanke tłuszczową , spala za mnie tłuszcz itd to nie zaszkodzi jak sobie zjem cos dobrego :) i tak moja kuracja odchudzająca ciągla by się w nieskonczonosc a ja bym pewnie kupowała coraz to nowsze i drozsze środki.
Aż postanowiłam naprawde wziąść się za siebie, zmienić nawyki zywieniowe, ograniczyc do minimum spozywanie tłuszczów, słodyczy,chleba i fast foodow. Liczyłam sobie mniej wiecej kalorie na poczatek ok 1200 na dzien potem co tydzien zmniejszałam dawke o 100 az do 800. Dodałam do mojego zycia troche ruchu , zaczełam częsciej chodzic po schodach, na dłuzsze spacery itd. Po miesiącu wróciłam znowu do 1200kalori piłam morze wody mineralnej, jadłam kilka jabłek dziennie, piłam i piję do dziś zwykłe cherbatki wspomagające odchudzanie typu figura lub czasem inne. efekt? 7kg w miesiąc po 5 miesiącach jestem szczuplutka leciutka i czuję sie zajefajnie . Byłam teraz 3tygodnie na wakacjach w polsce i rodzina nie dała mi się trzymać diety więc odpusciłam sobie na te 3tyg objadałam sie wszystkim i przytyłam 3kg ale myslę ze nie jest to az tak duzo. teraz tutaj w domu odzywiam się znowu zdrowiej i mniejszych ilosciach itd wiec nim sie obejze a znowu bede miała ok 5kg mniej. :razz:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by lumi » 12 Sep 2008, 08:56 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

Meridia jest niemiecka, polski odpowiednik to Zelixa. Oczywiscie maja działanie uboczne typu bóle głowy, depresja itp., ale czy to biorącego dotknie zależy od organizmu. Kupic je mozna tylko na recepte, chyba ze masz znajomosci :) Powodują one to, ze zupelnie nie masz apetytu i na tym sie to opiera tak naprawde. Cóż, faktycznie nie chce się jeść i jesli jest się zdrową osobą to mozna schudnąć kilkanascie kg w krótkim czasie. Efekty są naprawdę piorunujące.
Wiadomo ze diety i cwiczen nic nie zastapi jednak. Jesli krucho z czasem kup sobie bieżnie do biegania, jedz zdrowo i tez bez problemow mozna schudnac. Kwestia samozaparcia.
Ps. Mozna je stosować tylko 3 miesiące.

lumi
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 21 Sep 2006, 18:59
Location: Willenhall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 12 Sep 2008, 09:21 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

A po 3 miesiacach efekt jojo i 20 kilo wiecej.
Ja mam taki problem ze bez zadnych tabletek nie mam apetytu. Zjadam doslownie naparstek dziennie bo nie jestem glodna. Mimo to nie chudne. Moim zdaniem tu w UK wszystko zarcie jest napakowane sztucznymi witaminami i innymi dodatkami odzywczymi. Po przyjezdzie tutaj przytylam 10 kg. Za kazdym razem kiedy jade do Polski, Obzeram sie cale dnie domowym jedzonkiem i w 2 tygodnie potrafie stracic 2 kg. Potem wracam tu, znow nic nie jem i moje 2 kg wraca.
Nic z tego nie rozumiem :cry:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by lumi » 12 Sep 2008, 09:45 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

Mieszkam tutaj od 5 lat, na dzień dobry przytyłam tu 6 kg. Od dłuższego czasu w 80% jem polskie jedzenie i nie mam tego problemu (w tej chwili można już kupić polskie warzywa). Jeśli chodzi o tabletki to warto sobie poczytać http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46219. Pozdr

lumi
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 21 Sep 2006, 18:59
Location: Willenhall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by fionka » 12 Sep 2008, 09:57 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

Hmmm.. co do tych tabletek, to proponowalabym jednak nie brac. Wiadomo, kazdy organizm zareaguje inaczej, ale brala je dziewczyna u mnie w pracy i odjechala troche. Tzn. zrobila sie bardzo nerwowa, ze wszystkimi sie klocila, co doprowadzilo do jej zwolnienia. Miala problemy zdrowotne (nudnosci, wymioty) i rozstala sie z chlopakiem.. Proponuje bardziej naturalne metody, herbatki owocowe i ziolowe, mniej slodyczy, tluszczy, weglowodanow. Wiecej bialka, warzyw i owocow. No i ruchu :wink:

Ja od przyjazdu do Uk schudlam jakies 5 kg. Ale faktem jest, ze zmienilam pigulki antykoncepcyjne z Microgynonu na Yasmin i czuje sie po nich DUZO lepiej.
pozdrawiam i zycze wytrwalosci :wink:
User avatar
fionka
Początkujący
 
 
Posts: 45
Joined: 6 Jun 2007, 16:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agula28 » 12 Sep 2008, 10:13 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

Brałam Meridię przez kilka miesięcy i prawie wogóle nie schudłam. Mało tego, byłam bardziej głodna niż zwykle. Meridia bardzo źle wpływa na układ nerwowy ( tak było w moim przypadku) i podnosi ciśnienie krwi. już po 1 kapsułce miałam problemy z koncentracją, byłam nerwowa i ciężko było mi dogadać się z ludźmi. Szczerze nie polecam tego świństwa szczególnie jeśli ktoś ma choćby najmniejsze problemy ze zdrowiem.

agula28
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 3 Sep 2008, 08:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 12 Sep 2008, 17:29 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

Luiza wrote:A po 3 miesiacach efekt jojo i 20 kilo wiecej.
Ja mam taki problem ze bez zadnych tabletek nie mam apetytu. Zjadam doslownie naparstek dziennie bo nie jestem glodna. Mimo to nie chudne. Moim zdaniem tu w UK wszystko zarcie jest napakowane sztucznymi witaminami i innymi dodatkami odzywczymi. Po przyjezdzie tutaj przytylam 10 kg. Za kazdym razem kiedy jade do Polski, Obzeram sie cale dnie domowym jedzonkiem i w 2 tygodnie potrafie stracic 2 kg. Potem wracam tu, znow nic nie jem i moje 2 kg wraca.
Nic z tego nie rozumiem

Dokładnie Cie rozumie. Mam to samo!
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 12 Sep 2008, 19:59 Re: MERIDIA tabletki odchudzające

Ja ze srodkow odchudzajacych meridy stosuje to: MERIDA Co prawda ostatnio bralem dawke 100 km tylko, ale dziala jak najbardziej, brak efektu yoyo. Polecam !
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET