Darmo laptopy.

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by soniac » 6 Sep 2008, 16:06 Darmo laptopy.

Zastanawiam sie nad tymi ofertami w sklepach z telefonami itp.
Oferują nam one tańsze lub darmowe laptopy za kontrakty 18 do 24 miesięcznych w ktorych mamy dostep do internetu wszędzie.
Oplaty 25-45 fontów miesięcznie wydaja sie podobne jak za telefon komórkowy zatem czy to dobre ceny i warto wejść w to?
Nie wiem tez czy tv jak you tube mozna ogladac bez przeszkód. Pracownik sklepu gadał mi ze niektóre sieci jak T movile maja bez ograniczen dostep do internetu, jedynie ściągać programy mozna do 1 gb. A ja zapomniałem sie zapytac czy ogladanie tv. Jak you tube jest darmowe czy zalicza sie to juz do sciagania czegos?
Pozdrawiam i Dziekuje.
User avatar
soniac
Rozeznany
 
 
Posts: 245
Joined: 24 Jun 2007, 20:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 6 Sep 2008, 18:46 Re: Darmo laptopy.

w sieci 3 masz 3g netu za 15f/mc. jesli wezmiesz to z 'darmowym' laptopem placisz przez poltora roku 35F. faktycznie zaplacisz 18x20f = 360 za laptopa ktory normalnie kosztuje 300. jesli dobrze wtopisz sie w liste dostepnych w tej ofercie laptopow (pc world) najlepiej jest wziac cos co kosztuje normalnie okolo 400 - 420 i doplacic roznice.

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by soniac » 6 Sep 2008, 20:40 Re: Darmo laptopy.

W pc-world byłem ale chciałem bardzo drogiego laptopa, gdzieś za 1200 niestety nie mieli takiego mieli tylko za 1000 funtów sony no i tansze. W Carphone Warehouse, też byłem ale same taniochy.
Podałeś KA i PE fajny przykład , dizękuje.
Prawdopodobnie zakupie osobno laptopa i osobno internet.
Który opłaca się bardziej internet kupić, ten dostepny wszędzie czy ten domowy.?
zapewne domowy jest tanszy ale biorąc pod uwage inne kwestie jak koniecznosc podłączen w domu itp,To który bardziej wam odpowiada.
Dziekuje.
User avatar
soniac
Rozeznany
 
 
Posts: 245
Joined: 24 Jun 2007, 20:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA