Najgorszy polskie kierowca autobusu w B'ham :)

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by Dev » 26 Aug 2008, 20:26 Najgorszy polskie kierowca autobusu w B'ham :)

Hej,
czesto jezdze autobusami i musze powiedziec ze niektorzy polscy kierowcy sa tragiczni. Tez tak macie? Piszcie swoje typy :) Moje dwa ulubione przypadki to - jeden kierowca czesto jezdzi autobusem 57, w srednim wieku w niebieskich okularach - jazda z nim czsto sie konczy siniakami. Drugi - jezdzi linia 66 w czarnej czapeczce - w sumie dobrze jezdzi ale jak ludzie wchodza do autobusu to mam wrazenie ze najchetniej by ich zabil na miejscu przed pokazaniem biletu.

Dev
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 10 Aug 2008, 07:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 27 Aug 2008, 07:13 Re: Najgorszy polskie kierowca autobusu w B'ham :)

....ja tez tak mam, wiekszosc ludzi najchetniej bym zabil, zanim wsiada...
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

wsiaz wrote:....ja tez tak mam, wiekszosc ludzi najchetniej bym zabil, zanim wsiada...


He,he...i masz czarna czapeczke :-P
User avatar
Manitou
Rozeznany
 
 
Posts: 299
Joined: 19 May 2007, 15:00
Location: Wyspa Dr.Moroue
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 27 Aug 2008, 16:37 Re: Najgorszy polskie kierowca autobusu w B'ham :)

Bo moim zdaniem wielu peasazerow wlasnie na to zasluguje. Przestalam jezdzic autobusami jakies 1,5 roku temu. Wole isc godzine pichota do roboty niz uzerac sie z bydlem w autobusie przez 5 minut. Oczywiscie nie wszyscy uzytkownicy autobusow to bydlo, ale zawsze trafi sie przynajmniej 2 molotatow, ktorych ma sie ochote wykastrowac zeby sie przypadkiem to nie rozmnozylo. Serdecznie wspolczuje kierowcom tego co musza codziennie znosic.
Moje doswiadczenia z polskimi kierowcami sa bardzo pozytywne. Za to mialam pare nieprzyjemnych historii z kierowcami azjatyckiego pochodzenia...
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 31 Aug 2008, 07:29 Re: Najgorszy polskie kierowca autobusu w B'ham :)

Luiza wrote:Moje doswiadczenia z polskimi kierowcami sa bardzo pozytywne. Za to mialam pare nieprzyjemnych historii z kierowcami azjatyckiego pochodzenia...


Tak tak mialem kiedys niezly motyw z kierowca ci..a, mielem wtedy bilet calodzienny ktory byl troche za mocno urwany tak gdzies 3/4 ale bylo na nim wszystko widac date, cene itd. no i pokazuje bilet a on patrzy sie na niego i mowi zebym mu go podal przez dziure, mysle sobie moze on niedowidzi i chce zobaczyc z bliska, daje mu bilet a ten mowi ze jest nie wazny bo zle urwany i musze kupic nowy :mrgreen: to mu mowie zeby mi go oddal bo nie mam czasu na zarty i tak tez uczynil to tez obylo sie bez nieprzyjemnosci.

Nigdy nie mialem problemu z zadnym polskim kierowca, zawsze im raczej wspolczuje bo wiem ze wiekszosc z nich slabo mowi po angielsku a codziennie musza sie uzerac z glupimi pasazerami, kiedys widzialem jak jakis murzyn chcial napluc na kierowce przez ta dziure bo mu nie chcial uznac starego biletu poprostu masakra! Najgorsza rzecza sa murzyni palacy trawe z tylu na pietrze, poprostu dzungla... dobrze ze nie musze juz tego ogladac co prawda utrzymanie samochodu jest drozsze ale oszczedza sie na czasie no i komfort podrozy nieporownywalny.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

Tez wspolczuje wszystkim kierowca (z moim mezem na czele)!
Kiedys znjomy powiedzial mojemu mezowi: "Nie wiesz co robisz. Lepiej bydło wozić, niż ludzi."
Chociaz musze powiedziec, ze tu w anglii to duzo bydla jezdzi z ludzmi w autobusie! Wiec chyba nic madrego nie powiedzial :wink:
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

dla mnie polscy kierowcy spisuja sie na medal! zwlaszcza pan z 17:)
pozdrawiam
charliee
"Mysli, ktorych sie nie zdradza, ciaza nam, paralizuja nas, nie dopuszczaja nowych i w koncu zaczynaja gnic" E.E.Schmitt ("Oskar i pani Roza")
User avatar
charliee
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Age: 37
Joined: 11 Aug 2008, 20:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

ja rownierz nienarzekam na polskich kierowcow nigdy niemiala zadnych nieprzyjemnosci i pozdrawiam wszystkich kierowcow lini 37(oczywiscie polskich)i nietylko

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

A ja pozdrawiam kierowce z Diamonda, ktory mnie kiedys za darmo wpuscil :razz:
Wielkie dzieki :mrgreen:

pigggy
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Age: 35
Joined: 13 Feb 2008, 18:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 16 Sep 2008, 18:49 Re: Najgorszy polskie kierowca autobusu w B'ham :)

pigggy wrote:A ja pozdrawiam kierowce z Diamonda, ktory mnie kiedys za darmo wpuscil :razz:
Wielkie dzieki :mrgreen:

A to dziwne, bo oni zadko za darmo zabieraja, tym bardziej po nowym systemie premiowania, a zreszta stary system tez mieli dobry, niektorzy druga pensje dorabiali wpuszczajac za darmo tzn bez biletow- ciekawa maja robote jeszcze ciekawsza niz TWM
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK