ASTRA mk3 '97 usterki

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by amd23 » 15 Aug 2008, 09:49 ASTRA mk3 '97 usterki

Czy ktos ma moze w posiadaniu Astre '97 (mk3) i wie jak naprawiac niektore usterki?
Mam problem ze swiatlami cofania. Nie dzialaja, choc zarowki i bezpieczniki sa wporzadku.
Tylnia wycieraczka, znalazlem nowy silniczek bo myslelme ze to tego wina i rowniez niedziala, z tym ze napiecie jest bo spryskiwacz na tylna szybe dziala bez zarzutow.

Jest jeszcze pare innych rzeczy choc te mnie trapia najbardziej. Czy ktos jest w stanie mi pomoc?

dzieki

amd23
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 15 Aug 2008, 09:31
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 15 Aug 2008, 10:24 Re: ASTRA mk3 '97 usterki

poszukaj forum na necie zwolennikow tego pojazdu a dowiesz sie wszystkiego...

co do wstecznego to zapewne kabelek sie rozlaczyl przy skrzyni biegow ktory podaje napiecie na swiatla, sprawdz to... a wycieraczka mialem podobnie ze swoja ave, rozebralem silniczek i nasmarowalem i wszystko gra jak powinno...

pozdro
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lysy » 15 Aug 2008, 11:29 Re: ASTRA mk3 '97 usterki

Bartsun wrote:poszukaj forum na necie zwolennikow tego pojazdu a dowiesz sie wszystkiego...

co do wstecznego to zapewne kabelek sie rozlaczyl przy skrzyni biegow ktory podaje napiecie na swiatla, sprawdz to... a wycieraczka mialem podobnie ze swoja ave, rozebralem silniczek i nasmarowalem i wszystko gra jak powinno...

pozdro


obstawiam wylacznik swiatel cofania
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rally_driver » 26 Aug 2008, 21:49 Re: ASTRA mk3 '97 usterki

co do wycieraczki to na klapie i karoserii masz taki blaszki, wystarczy przczyscic wlac wd40 i gites bedzie dzialas 95% tam jest usterka

rally_driver
Początkujący
 
 
Posts: 29
Age: 37
Joined: 17 Sep 2007, 10:04
Location: BHX
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA