szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by pamart » 1 Aug 2008, 09:02 szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI w okolicach birmingham pozdrawiam i dziekuje za pomoc z góry

pamart
Raczkujący
 
 
Posts: 60
Joined: 25 Jan 2008, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 1 Aug 2008, 11:41 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

To ja bym radzila szukac sklepuw internetowych bo w sklepach tu nic ciekawego nie ma.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 1 Aug 2008, 12:03 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

w sumie luiza ma racje ,do tego szukając przez internet mozesz kupic znacznie taniej . :grin:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by pamart » 1 Aug 2008, 13:47 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

wiem ze mozna kupic taniej ale chodzi mi o to zeby wczesniej miec mosliwosc posluchania sprzetu dzieki za dobre checi

pamart
Raczkujący
 
 
Posts: 60
Joined: 25 Jan 2008, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 1 Aug 2008, 13:52 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

posłuchac mozesz sobie w Currys-ie, Pc World-ie lub idz do Comet-a :grin:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 1 Aug 2008, 16:14 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

I jak juz mowilysmy w tych sklepach nic ciekawego niema. Pelna oferte maja dostepna tylko w necie. Moga ci sprowadzic do sklepu ale po zaplacie.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by pamart » 1 Aug 2008, 19:18 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

hmm chodzilo mi o troche inniejszy sprzet niz mozna kupic w wymienionych wyzej sklepach hihiihi ale dziekuje a moze ktos zna sklepy w ktorych mozna kupic cos takich firma jak arcam, nad ,onkyo ,denon , i jakies dobre kolumny.

[ Dodano: Nie Sie 03, 2008 08:18 ]
nie wierze ze nie ma tutaj wsrod formułowiczów maniaków dobrego brzmienia

pamart
Raczkujący
 
 
Posts: 60
Joined: 25 Jan 2008, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by bham_ster » 4 Aug 2008, 18:17 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

pamart wrote:hmm chodzilo mi o troche inniejszy sprzet niz mozna kupic w wymienionych wyzej sklepach hihiihi ale dziekuje a moze ktos zna sklepy w ktorych mozna kupic cos takich firma jak arcam, nad ,onkyo ,denon , i jakies dobre kolumny.

[ Dodano: Nie Sie 03, 2008 08:18 ]
nie wierze ze nie ma tutaj wsrod formułowiczów maniaków dobrego brzmienia


Jasne że są maniacy dobrego dzwięku! W centrum, w dzielnicy Chińskiej jest niezły sklep.
Moim zdaniem "marki" które wymieniłeś są jednak daaleko od HI-FI. :P
User avatar
bham_ster
Początkujący
 
 
Posts: 45
Age: 45
Joined: 13 Jan 2007, 17:40
Location: B'ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 4 Aug 2008, 19:01 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

Gdzieś widzialem sklep ze sprzetem Marantz, o ile dobrze pamietam to gdzies w okolicach chinskiej dzielnicy.
Swoja drogą przed zainwestowaniem w porzadny sprzet zastanowilbym sie czy dysponuje odpowiednim pomieszczeniem. Wiekszosc domow w Birmingham jest zbudowane tak o dobrym brzmieniu mozna sobie pomarzyc. :-|
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by pamart » 5 Aug 2008, 07:38 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

bham_ster masz racje to nie sa firmy ktore proponuja sprzet z najwyzszej polki ale mi chodzilo o cos w tej klasie a taki sprzet jest nie spotykany wyzej wymienionych sklepach z elektronika uzytkową jednak nad Twoim ""daleko od HI-FI troszke bym sie zastanowil. za namiar na chinska dzielnice dziekuje skorzystam z tej wskazowki i rozejrze sie.

Adam masz racje co do akustyki tutajszych mieszkan ciezko bylby cos osiagnac zadawalajacego chodzilo mi o rozejrzenie sie i np porownanie cen . a moze na jakis nieduzy zestaw bym sie skusil.. dzieki za pomoc

pamart
Raczkujący
 
 
Posts: 60
Joined: 25 Jan 2008, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DD » 5 Aug 2008, 21:06 nie no

kolega pamart chcial dobre sprzety a Wy mu tu z Currysa czy Comet'a wyjezdzacie ;-)

pamart, przejdz sie do Bull'a, na samej gorze jest Carlton - bardzo fajnie wyposazony sklep, moze znajdziesz co Ci trzeba.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pamart » 6 Aug 2008, 08:34 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

dzieki DD. pojade

pamart
Raczkujący
 
 
Posts: 60
Joined: 25 Jan 2008, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by long3r » 6 Aug 2008, 12:06 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

wiesz co mi kiedys kumpel z roboty tlumaczyl bo tez sie go o to pytalem ale jakos wylecialo mi z glowy... podpytam sie i dam znac jeszcze pozdro. Co do zakupu polecam
HARMAN KARDON AVR- 645 <---- amplituner mam go sam na chacie niestety na glosniki mi juz zabrako <lol>
ale pieknie graja w zestawieniu z JBL ES90 pack 5.1 dajesz na maxa i nic nie charczy czyste brzmienie calosc okolo 11tys ale naprawde warto wlasnie zbieram teraz na takie glosniczki do tego ampa pozdro
User avatar
long3r
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 1 Jun 2008, 22:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 6 Aug 2008, 22:04 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

A z ciekawości spytam, bo ja już do tyłu z techniką ostro jestem: na jakich nośnikach czy formatach słucha się obecnie muzyki w bezstratnej jakości? Bo chyba mija się z celem sluchanie skompresowanej muzyki na konkretnym sprzęcie?

Za tzw. "moich czasów" to trzymało się wszystko w CDA, ale z moim apetytem na muzykę po 4 latach zbieractwa zaczelo brakowac miejsca w pokoju na wszystkie plyty i zmuszony zostalem do uzywania skompresowanych plikow (ogg w moim przypadku).
Pozdrawiam.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by pamart » 8 Aug 2008, 21:44 Re: szukam dobrego sklepu z sprzetem HI- FI

plazermen wydaje mi sie ze jak plytka jest dobrze nagrana tz zwykle cd to jest juz ok teraz wiele odtwarzaczy czYta jeszcze SACD tutaj powinno byc troche lepiej wszystko jednak zalezy od wszystkich elemntow do ktorych zaliczyc trzeba jak i sprzet tak i akustyke pomieszczenia jak i słuch odbiorcy wiec jak dla mnie dobra plyta CD i jest git


long3r jakbys sie dowiedzial cosik pisz smialo i dzieki za typ HK

pamart
Raczkujący
 
 
Posts: 60
Joined: 25 Jan 2008, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA