hall green

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

FemalePostNapisane by hania222 » 19 Dec 2007, 20:02 hall green

witam!proszę o informacje,opinie na temat dzielicy hall green.Czy spokojnie itd.Ostatnie wakacje spędziałam w Bam,ale tam nie miałam okazji byc,a w przyszłoroczne prawdopodobnie wyjadę na praktykę do kancelarii,która ma swoją siedzibe właśnie tam.
Z góry dziękuje za informacje,
pozdrawiam

hania222
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 19 Dec 2007, 19:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 26 Dec 2007, 12:47 Re: hall green

Przyjedź do mnie to Ciebie oprowadzę :))

A drugie zależy gdzie na Hall Green.
Bo nawet kilka przecznic może dużo zmienić.

[ Dodano: Sro Gru 26, 2007 12:58 ]
Kurcze gdzieś była stronka ze statystykami przestępstw w bham.
Ale nie mogę sobie przypomnieć.... poszukaj gdzieś crime stats bham na google.
Jeżeli chcesz to mogę się popytać w scotland yard to zdam tobie relacje.
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by hania222 » 26 Dec 2007, 20:07 Re: hall green

Dzięki bardzo za odpowiedz,chodzi dokładnie o Stratford Road(główna ulica z tego co juz wiem:) )dokładnie 1206,to jest mniej więcej na wysokości Welby Rd czy Brooklands Rd.Jeśli coś Ci to mówi to prosze napisz:) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

hania222
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 19 Dec 2007, 19:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kamola » 26 Dec 2007, 20:47 Re: hall green

Apropo Hall Green, to jest tam całkiem wporządku i spokojnie, są gorsze dzielnice w Birmingham. Jak ewentualnie będziesz tam szukała mieszkania- pokoju pamiętaj o jednej złotej zasadzie polskiego emigranta: "pierwszą osobą ktora cie oszuka w tym kraju to bedzie twój rodak Polak". Szukając pokoju przez np: stronę polonia w birmingham możesz natknąć się na innych Polaków którzy bardzo chętnie wynajma ci pokój ale można kiepsko trafić. Ja nie miałam szczęścia i właśnie tak kiepsko trafiłam i przez kilka miesięcy dosłownie byłam wykończona mieszkaniem z tymi ludzmi- psychicznie. Dlatego uważaj bo Polacy naprawdę są wrednii mimo dobrego pierwszego wrażenia. Życzę powodzenia ja już przeszłam najgorsze ale nikomu nie życzę takich doświadczeń.
;)

kamola
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 27 Jul 2007, 20:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 27 Dec 2007, 00:58 Re: hall green

Kamola to ty tak sama przyjechałaś tutaj. Bez orientacji ?? W terenie.
Jak tak to podziwiam kobieta i taka odwarzna.
Ja tak zrobilem i troche mnie to stresu kosztowało ale nie miałem problemów z mieszkaniem.
No może drobnych ale to wiadomo wszędzie gdzie jest kasa do zarobienia na ludziach tam znajdzie się ktoś kto wyłudzi.
Obojętnie czy to Polak Anglik czy kto kolwiek znam rózne okoliczności i zdarzenia.

A o Hall Green się popytam.
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by hania222 » 27 Dec 2007, 09:33 Re: hall green

Kamola-dzięki za odpowiedz:)Jak juz pisałam,byłam w Bham w czasie wakacji i całe szczęście udało mi się ominąc wszystkie takie niemiłe sytuacje związane z pokojem itd.Choć oczywiscie wiele historii słyszałam od poznanych tam osób,które zostały bardzo niefajnie potraktowane przez rodaków.Ja nastomiast świetnie ''trafiałam''-znaliezlismy pokój z ogłoszenia na innym portalu,chłopak go dla nas ''trzymal''ponad 2 tygodnie,odebrał nas,oprowadził po mieście,wiele cenych uwag otrzymaliśmy,naprawde bardzo pomógł.Nadal jesteśmy w kontakcie i przed kolejnym przyjazdem tutaj w wakacje sam zaproponowała,zeby wczesniej do niego się odezwać a coś będzie szukał,wiem,ze mielismy dużo szcześcia,ze na taką osobe trafiliśmy,bardzo to doceniam:)Pozdrawiam

hania222
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 19 Dec 2007, 19:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kamola » 27 Dec 2007, 15:13 Re: hall green

spoko spoko, wszyscy którzy szukają pokoju na Hall Green radzę uważać bo można trafić na nieuczciwych Polaków- i radzę rozeznać się najpierw w cenach pokoi aby z was niezdarli. Radzę także odrazu uzgodnić co jest wliczone w cenę wynajmu- łącznie z centralnym ogrzewaniem bo mamy okres grzewczy i niektórzy lubią w miedzyczasie podwyższać opłaty za ogrzewanie. Jakby co służę radą.
Pozdro!!! :razz:

kamola
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 27 Jul 2007, 20:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Maxio » 19 Feb 2008, 16:35 Re: hall green

Hall Green w strone Soliholl jest spokojne Mieszkałem tam 2 lata .Pokoiki nie drogie .Polacy nie uciwi moze i tak bardziej uwazalbym na ci..a .z regoly jak nie ukradna nie oszukaja spac nie moga :mrgreen: taki parszywy narodzik .
Ale dzielnica spoko .
A Stratford Road od Hall Green w kierunku do centrum to totalna porazka A numer 1206 to chyba Sparkhill raczej napewno (patrz google maps)
Od Shaftmoor Leane /Stratford Road w kierunku Solihool sa numerki 1220 w zwyz
Jesli potrzebujesz sluze pomoca :mrgreen:

Maxio
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 21 Oct 2007, 16:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE