neurolog

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by mar3cia3 » 24 Sep 2007, 19:31 neurolog

czesc wam,poszukuje dobrego ,moze byc polak lekarza neurologa.Moze ktos wie czy w birmingham znajde takiego.Wielkie dzieki "z gory" M

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Age: 42
Joined: 3 Sep 2007, 15:31
Location: polska
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 25 Sep 2007, 06:30 Re: neurolog

znalazlam paru lekarzy polakow, ale niestety nie wiem czy ktorys jest neurologiem, jeden napewno nie hah. moge podac ci na priv i sama ich sprawdzisz.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mar3cia3 » 25 Sep 2007, 08:22 Re: neurolog

chetnie skozystam,dziekuje za pomoc.Pozdrawiam
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Age: 42
Joined: 3 Sep 2007, 15:31
Location: polska
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pietia1 » 25 Sep 2007, 23:45 Re: neurolog

I powodzenia
Bob Budowniczy ****

pietia1
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Age: 53
Joined: 17 Sep 2007, 09:36
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ktosienka » 10 Oct 2007, 12:54 Re: neurolog

Ja tez mam problem natury neurologicznej. Nie wiem czy wczesnej mnie nerwy wykoncza czy ten problem. Hindus z przychodni za rogiem nawet paracetamolu mi nie zapisal...Opowiedzialam o problemie bardzo dokladnie, podalam lacinska nazwe schorzenia (mialam ta sama przypadlosc kilkanscie lat temu), a hindus pyta jaka odmiana- wiec mu grzecznie odpowiadam ze nie wiem, bo to bylo dawno temu i ze chcialabym sie widziec z neurologiem. Hindus zignorowal to kompletnie i kazal mi poczekac na recepte (dotyczaca czegos zupelnie innego) w poczekalni i w tym czasie sie ulotnil. Spieszylo mu sie bo konczyl prace... Dodam jeszcze ze jednym z objawow jest niedowlad obu dloni i towarzyszacy temu bardzo silny bol, ktory uniemozilwia mi normalna egzystencje (w tym prace), o czym lekarzowi jednoznacznie powiedzialam.

Strasznie sie martwie. Rozmawialam z polska fizjoterapeutka i ona potwierdzila to ze pilnie potrzebuje naurologa. Nie moge sobie pozwolic na podroz do Polski w tej chwili.

Jesli ktos z Was moglby:

- wyjasnic mi zasady kozystania z uslug lekarzy specjalistow ( w tym neurolga) w UK. Czy potrzebuje specjanego skierowania? Moze jest jakas mozliwosc obejscia tego?
- podac namiary na nerologow.
Kiki1976- moze mozesz swoje informacje umiescic na forum, albo przeslac mi na priv?
Bylabym baaardzo wdzieczna.

Pisalam tez do autorki watku Mar3cia3 z prosba o podzielenie sie swoimi doswiadczeniami w poszukiwaniach neurologa, niestety moj mail sprzed przeszlo 2 tygodni pozostaje nadal bez odpowiedzi.

Troche szkoda, ze forum, a szczegolnie jego medyczna czesc zaczyna byc przepelniona pytaniami bez odpowiedzi. Zalozeniem usnetu i forow podobnych do tego jest WYMIANA INFORMACJI I DOSWIADCZEN pomiedzy uzytkownikami, a nie tylko jednostronne zadawanie pytan.

Pozdrawiam, wierzac w to, ze w tak duzej populacji polonii w Birmingham kozystajacej z naszego portalu Bham.pl znajdzie sie osoba, ktora posiada informacje mogace mi pomoc.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by mar3cia3 » 22 Oct 2007, 13:35 Re: neurolog

witam i odrazu przepraszam wszystkich zainteresowanych tematem .Poprostu moj problem rozwiazal sie sam w polsce.Jeszcze raz przepraszam.PozdrawiamM
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Age: 42
Joined: 3 Sep 2007, 15:31
Location: polska
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE

cron