Propozycja rowerowa

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

FemalePostNapisane by dorotajab » 30 May 2007, 21:44 Re: Propozycja rowerowa

ja sie ucze na egzamin na czwartek:( ale ale jak stwierdze ze mi sie nie chce to sie odezwe. numer mam:) jednak mysle ze bede musiala sobie odpuscic jeszcze ten weekend. zreszta pogoda i tak dupowata.
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 15 Jun 2007, 08:13 Re: Propozycja rowerowa

Hej to moze ten weekend. My mielismy z vanem wyskoczyc polatac ale nam nic nie wieje wiec pewnie rowery to bedzie niezla opcja. Malver hills jesli nie bedzie wialo to wyjazd jutro rano.


kto chetny ? Van nawet nie odpisuj wiem ze sie piszesz
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 15 Jun 2007, 20:50 Re: Propozycja rowerowa

ja moge jechac nawet jak bedzie padalo na jakas wycieczke rowerowa gdzies byle gdzie
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 16 Jun 2007, 07:46 Re: Propozycja rowerowa

no to jedziemy potaplac sie w blocie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 16 Jun 2007, 22:33 Re: Propozycja rowerowa

tak chcialem jechac:((a dopiero teraz interenet mi sie zalaczyl bo niestety nie mam stalki tylko wifii iczasami mnie nie moze polaczyc ale juz za tydzien moze bede mial stale ale jeszcze sie z wami idywidualnie ksontaktuje jak sobie naladuje karte w teklefonie:):)) milej jazdy
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 18 Jun 2007, 11:16 Re: Propozycja rowerowa

jak ktos lubi pomeczyc sie na rowerze , to propnuje okolice bridgnorth. maja tam nawet jakis klub rowerowy.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 18 Jun 2007, 14:58 Re: Propozycja rowerowa

Niestety kolejny raz pozostalismy osamotnieni w naszych wzmaganiach z blotem i okolicznosciami przyrody. Zdaje sobie sprawe ze nasza wyprawa byla zaanonsowana bardzo pózo i nie kazdy mógl doloczyc, ale nieplanowane wyjazdy sa zawsze najlepsze. Jako ze, w ostatnia sobote warunki atmosferyczne nie pozwalaly nam sie wzbic w powietrze nan naszych skrzydlastych rumakach, ja i van postanowilismy odstawic paralotnie w kat, i kolejny raz zablocic rowery. Co prawda nie byly blocone dosc dlugo, ale kto sledzi tematy rowerove to na pewno widzial Vana jak próbuje zjechac w dul rwacej rzeki w okolicach lutego, i drugiego idiote który to wszystko filmowal stojac po jajka w lodowatej wodzie. Ale wracajac do wyprawy. Postanowilismy sobie poszukac jakies miejsce do latania i wybór padl na Malvern Mountains, miejsce jakies 40 km na poludniowy zachód od Birmingham. Niewielkie górki z najwyzszym wzniesieniem 425 mnpm, pomino malej wysokosci robia calkiem niezle wrazenie bo wznosza sie od 30 mnpm. Jest to kilka szczytów przecietych droga ( troche szkoda , ale jest tam malowniczy hotelik gdzie mozna zjesc fajne zarelko i napic sie powka). Miejsce to jest warte zobaczenia nie tylko z powodu niezapomnianych widoków ale równiez dlategóz iz w epoce zelaza istaniala tam warownia i na zboczu po dluzszych poszukiwaniach mozna znalezc Clutter's Cave. Z góry roztacza sie piekny widok na okoliczne poletka farmy i pobliskie miasteczko Malvern. Goraca zachecam do expolorowania zakatków jak te, dopiero wtedy mozna sie poczuc w Uk jak w domu. Zachecam do kontaktu ze mna lub z Vanem , zawsze mamy glowy pelne ciekawych pomyslow, które jestesmy w stanie dzielic z szersza grupa ludzi.


pozdrowienia i do zobaczenia w tych zakatkach

Dodano: Pon Cze 18, 2007 15:59
I jeszcze pare, nie bylo az tak extremalnie jak wyglada
Attachments
DSC00112.JPG
Mala dziura w ziemi , jaskinia taka, Janosik pojechal na wakcje do Palm Springs
DSC00117.JPG
No i wszyscy z siebie zadowoleni
DSC00105.JPG
Ktos zostaje w tyle hehe
DSC00100.JPG
Nie ma lekko ktos to musi przymocowac
Last edited by marcin.p on 18 Jun 2007, 15:04, edited 1 time in total.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by vanwaestel » 18 Jun 2007, 15:03 Re: Propozycja rowerowa

marcin.p wrote:Zachecam do kontaktu ze mna lub z Vanem , zawsze mamy glowy pelne ciekawych pomyslow, które jestesmy w stanie dzielic z szersza grupa ludzi.


a masz na mysli jakies nowe pomysly?

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 18 Jun 2007, 15:10 Re: Propozycja rowerowa

Mam pare ale to sa moje asy w rekawie, jak na razie musze nie wykórowac po niedzielnym ladowaniu hehhe
Attachments
DSC00104.JPG
I jeszcze jedno
DSC00116.JPG
No pieknie bylo
DSC00120.JPG
Stromo bylo ???? nie Kondycji brak !!!!!!!!!!
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 9 Aug 2007, 19:25 Re: Propozycja rowerowa

marcin.p wrote:Zachecam do kontaktu ze mna lub z Vanem , zawsze mamy glowy pelne ciekawych pomyslow, które jestesmy w stanie dzielic z szersza grupa ludzi.


no wlasnie a masz jakies nowe pomysly ? :)
kurcze szkoda ze was tak w gore ciagnie, ja wole nurkowac. polatac tez w koncu kiedys trzeba sprobowac. ostanio moj przyjaciel mi powiedzilal ze nie wierzy w nic co ma byc potem. czyli ze trzeba korzystac z tego co jest dzisiaj tak jakby jutra nie mialo byc. skoro trzydziesci metrow w dol mam juz zaliczone trzeba zaczac zaliczac tez metry w gore :)
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by vanwaestel » 10 Aug 2007, 05:22 Re: Propozycja rowerowa

yeah!!! w ten weekend lake district z baza wypadowa w Morecambe... wyjazd dzis o 12.00 a powrot kiedys w niedziele wieczorem! przewidywana super pogoda i mnostwo dobrych wrazen :mrgreen: zapraszam sa jeszcze miejsca wolne!

PS nie wiem czy powinienem o tym wspominac... marcin.p na urlopie :roll:

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by niezapominajka » 10 Aug 2007, 16:21 Re: Propozycja rowerowa

ja bym sie ktoregos dnia na to latanie zdecydowala, bo do jezdzenia na rowerkach po gorach, potrzebny jest rowerek gorski i niezla kondycja, nad ktora caly czas pracuje oczywiscie :-). Takze bede wdzieczna jak przyblizycie temat latania, moze w nowym watku
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 46
Joined: 4 Feb 2007, 00:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kryzys79 » 13 Aug 2007, 01:06 Re: Propozycja rowerowa

Jestem tu od niedawna wiec prosze jesli bedziecie mieli jakies pomysly co do wycieczek na rowerze dajcie znac lub prosze o info na temat fajnych trac w miescie i poza.
pozdrowienia dla wszystkich i wielkie dzieki.

kryzys79
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Age: 44
Joined: 13 Aug 2007, 00:16
Location: lodz
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE

cron