pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MalePostNapisane by vanwaestel » 28 May 2007, 16:11 pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

Hej!

Wybieramy sie jak... jak nie pogoda to inna dziwna wymowka! Z tego co wiem to jest nas juz dosc spora grupa i moze warto zorganizowac wspolny wyjazd, gdzies na trase? Proponuje dluzsza przejazdzke po krainie mniejszych jezior- Snowdonii albo dowolna inna trase!

Moja propozycja (niezaleznie od pogody):
Dzien: 16 czerwca 2007, sobota,
Godzina: 8.15am,
Miejsce wyjazdu: Parking Cambrigde Street przed budynkiem Teatru w centrum, >>> MAPA <<<

Warto by bylo sie spotkac wczesniej i ustalic szczegoly trasy.
Czekam na odzew dwukolowcow!
Last edited by vanwaestel on 28 May 2007, 17:26, edited 1 time in total.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by laki26 » 28 May 2007, 16:35 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

Witeczka :smile:

Jako ze jestem nowy na tym forum i pierwszy to moj post to moze sie przedstawie, mam na imie Filip pochodze z okolic Wroclawia. W Birmingham jestem od niedawna. Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem Suzuki GSX-R 750 Srad :twisted:
Bardzo chetnie pisze sie na jakas wycieczke. Miejmy tylko nadzieje ze pogoda dopisze :smile:
Bede sledzil ten temat i czekam na rozwoj sytuacji

pozdro

laki26
Raczkujący
 
 
Posts: 54
Age: 43
Joined: 23 Oct 2006, 20:28
Location: Erdington / Wrocław
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 28 May 2007, 17:25 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

No widze filip ze nie potrzebowales transportu do londka. Fajnie ze kupiles bajka i czas poprzecierac opony. Co do miejsca van to calkiem mi pasuje tylko ta data... To ma niby w przyszlym roku byc ????


Miales chyba na mysli 16 czerwca . A w ten termin to ja sie pisze.

Radek tez pewnie pojedzie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by laki26 » 28 May 2007, 19:13 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

marcin.p, nom jakos udalo mi sie tam dotrzec , a powrot to byl mega chrzest bojowy :mrgreen: 200 km w ulewnym deszczu :mad: Warto bylo bo suczka jest pieeekna :twisted:

Dzis pierwsze kilometry po B'ham zaliczone tylko boje sie odkrecic manete bo wszedzie te kamery :evil:

Fajnie ekpia juz rosnie :grin: moze dolaczy jeszcze moj kolega na CBR tylko musze sie go zapytac

pozdro

laki26
Raczkujący
 
 
Posts: 54
Age: 43
Joined: 23 Oct 2006, 20:28
Location: Erdington / Wrocław
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 28 May 2007, 19:55 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

marcinie nie kumam o co gra z data?

co do wyjazdu to mozemy pobrykac a skonczyc u mnie na narodowej bibie z okazji urlopu

no to na start mamy dwie Yami i dwie Suzi
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

byl kruczek z data ale juz poprawilem i wszystko gra!

a bedzie gdzie koniki posadzic?!?

Yamaha x2
Suzuki x2
Honda x1

no i nie potwierdzona
Honda x1
Yamaha x1
Last edited by vanwaestel on 29 May 2007, 05:48, edited 2 times in total.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

i slimaka na hondzi :razz: wyjade wczesniej by nie opozniac kawalkady. A tak na serio van w ktorym barze omawiamy wypadzik i kiedy :twisted: Cieszy ze wreszcie z polakami a nie z angolami gdzies wyrusze mam nadzieje ze za wami nadaze :grin:
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
User avatar
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Age: 58
Joined: 8 May 2007, 17:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

jesli mozecie dolaczyc do nas 9 czerwca w Nottingham bedzie to bardzo dobra okazja na omowienie zawilej trasy przez snowdonie! jesli nie to proponuje dzien pozniej, tj 10 czerwca, w Birmingham w sympatycznym pubie (nazwa umknela mojej uwadze) na krzyzowce Bristol Road i Egbaston Park Road. >>> MAPA <<< mozna swobodnie usiasc w ogrodku na wolnym powietrzu i przy aromacie pifka wyjasnic niejasnosci. proponuje godzine 18.00

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Jak zwykle jestem nie w temacie, ale to nic . Basset pool bylo bizi ale nie wiecej niz 500 bajkow no i kilka ladnych czoperkow. Nie kumam tego nottingham widocznie prywatny zlocik nie dla slimakow, ale mowie do zobaczyska w niedziele o 18tej.jak sie gralo w siate? chiba utrzymacie manetki na motorkach :grin:

[ Dodano: Wto Maj 29, 2007 22:37 ]
Sorki van juz jestem w temacie .szkoda ze ktos tego poscika wygumkowal ale jak dojdzie do czegos w nottingham to daj znac. Stawiam 10:1 ze to admin Cie wygumkowal :mad:
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
User avatar
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Age: 58
Joined: 8 May 2007, 17:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

troszke nam sie mysli rozminely LOL do nottingham jedziemy na turniej siatkowki, a co za tym idzie bedzie tam juz 3 szczesliwych motocyklistow, wiec mozecie do nas dolaczyc na chwilke. my zostajemy do niedzieli. omowimy trase, jesli nie to i tak bedziemy popoludniu w niedziele na piwku!

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 30 May 2007, 19:25 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

Bar sie nazywa Gun Barels . Wiec 10 w niedziele , piwko

Ps mojego posta tez ktos wywalil . Ja proponuje bojkot tego ich gwiazdowego wyjazdu , bo moderator sobie z nami leci nie powiem w co .
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

marcin.p wrote:Ps mojego posta tez ktos wywalil . Ja proponuje bojkot tego ich gwiazdowego wyjazdu , bo moderator sobie z nami leci nie powiem w co .


ale czy nie widzisz ze ten wyjazd jest bardzo rozjechany i nikt nic nie wie? wyglada mi na powtorke z poprzednich spotkan (np siatkowka) duzy slomiany zapal, entuzjazm i tyle. dni leca, a co za tym idzie rosna koszta wyjazdu itd.

piwa bym sie napil, wiec z dystansem ogladam rozwoj spraw... daj szanse innym promotorom!

a wracajac to:

GUN BARELS
10 czerwca
godz. 18 w ogrodku

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by laki26 » 9 Jun 2007, 21:15 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

co tu taka cisza ?? :razz:
Pytalem kolegi niestety w tym czasie bedzie na urlopie :neutral: Tak wiec jedna Honda odpada :sad: Ja w dlaszym ciagu jestem chetny :grin: Bedzie ktos jutro jechal z Erdingtonu lub City Centre do tego pubu ??

laki26
Raczkujący
 
 
Posts: 54
Age: 43
Joined: 23 Oct 2006, 20:28
Location: Erdington / Wrocław
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

sory laki jade z cannock :neutral:
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
User avatar
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Age: 58
Joined: 8 May 2007, 17:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

niestety mam nie koniecznie dobre wiesci... kilka dni temu mialem maly wypadek na motocyklu. caly bok zjechany, bak wgiety itd.- wylozylem sie w zakrecie z pasazerem ktory w ostatnim momencie sie zorientowal ze zakrecamy... :cry: musze motocykl zreperowac i dopiero bede w droge ruszal. musze zrezygnowac z przyszlo tygodniowej wycieczki :???: nie rewelacyjnie sie jezdzi z wygietym drazkiem kierowniczym... sorki

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE