Propozycja rowerowa

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

FemalePostNapisane by niezapominajka » 17 May 2007, 21:07 Propozycja rowerowa

Tak jak w temacie-mam propozycje rowerowa. Co powiecie na jednodniowy wypad na rowerkach w okolicach Leamington Spa. Z Birmingham do Leamington jest bezposrednie polaczenie kolejowe- Dojaz okolo pol godziny.
Jestem w posiadaniu dwoch wolnych rowerkow -meski i damski, ktore moge pozyczyc chetnym.
Czekam na odzew-pozytywny oczywiscie :-)

Pozdrowionka
niezapominajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 46
Joined: 4 Feb 2007, 00:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogunia » 17 May 2007, 21:15 Re: Propozycja rowerowa

Ja z ochotą tylko zależy w jaki dzień - w weekendy odpadam.
pozdrawiam

bogunia
Administrator
 
 
Posts: 548
Age: 43
Joined: 16 Apr 2006, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 18 May 2007, 21:42 Re: Propozycja rowerowa

zapraszam pod sport. My mamy pare rowerków, bagazniki na samochody i mnustwo ochoty na jezdzenie. Polecam Kideminister Forest .
my sezon rowerowy juz dawno zaczelismy http://www.youtube.com/watch?v=-H3eYTxCMAg .

Nie zawsze jest tak mokro jak na zalaczonym obrazku

mój kontakt gg 3390917
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Marleneee » 18 May 2007, 21:53 Re: Propozycja rowerowa

Moj rowerek jeszcze jest w Polsce. Dowiozą mi go dopiero w połowie czerwca. A jeśli chodzi o pożyczenie rowerka od kogoś, to nie zaryzykuję bo zazwyczaj jak pożyczam rower od kogos to cos sie popsuje :cry:
A tak bym pojezdziła rowerkiem ( hmmm... ale mi brakuje lasku arkonskiego, głębokiego i Szczecina buuuu) :evil: :twisted:

Marleneee
Początkujący
 
 
Posts: 33
Age: 45
Joined: 27 Sep 2006, 15:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wojciechat » 19 May 2007, 13:14 Re: Propozycja rowerowa

hej.
ja tez chetnie gdzies bym pojezdzil. rower mam i duzo po miescie jezdze. chetnie bym pojechal gdzies w dluzsza trase nad kanalami. pozdrawiam.
wojciech.

wojciechat
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 47
Joined: 10 Feb 2007, 21:17
Location: spring hill
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 19 May 2007, 13:31 Re: Propozycja rowerowa

my dzis pojechalismy rowerami do sutton park. Jest fajna mapa ze szlakami rowerowymi , mozna zamówic za darmo przez net. Link jest pod dzialem sportowym .

A co do jezdzenia to mozna sie powymieniac numerami i sie styknac na jaki weekend
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wojciechat » 19 May 2007, 13:46 Re: Propozycja rowerowa

hej.
mape mam i mozemy cos zaplanowac za dwa tygodnie bo nastepny weekend to do roboty ide. kontakt na gg moze.
pozdrawiam.
wojciech.

wojciechat
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 47
Joined: 10 Feb 2007, 21:17
Location: spring hill
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by niezapominajka » 19 May 2007, 16:20 Re: Propozycja rowerowa

Fajnie ze sa chetni- to najwazniejsze. I widze ze niektorzy to juz niezle zaawansowani sa. Wstepnie zapraszalam do leamington bo sa tu niezle okolice do jezdzenia i mape ze szlakami tez mozna sciagnac z netu.

Tylko na poczatek raczej jakas "lajtowa" trase trzebaby bylo obmyslic, bo zakladam ze grupka "slaboznajomych" moze skladac sie z osob o roznym stopniu zaawansowania i rowerow roznej klasy.
Ja osobiscie zaliczylabym siebie do poziomu poczatkujaco-sredniozaawansowanego
:-), a moj rower do klasy spacerkowo-lesnej. :-)
Marleneee: drugi taki spacerkowo-lesny rowerek jestem gotowa pozyczyc,pomimo twoich ostrzezen.

Podsumowujac: Zakladam ze wszyscy chcemy sie wyrwac poza miasto i poejzdzc jakimis milymi szlaczkami. I chyba na poczatek najlepiej nie kombinowac zbyt odleglych tras. I najlepiej obmyslic miesce spotkania w taki sposob zeby kazdy mogl na nie dotrzec z rowerkiem bez wiekszych problemow.

Czekam wiec na ewentualne propozycje. Sama tez poszperam i cos zaprowponuje

Nie-ajka

PS.Za tydzien mamy tzw dlugi weekend. Byc moze w zwiazku z tym osoby ktore normalnie nie moga dolaczyc do takiej imprezy, tym razem beda mogly. (Mysle tu np o Bogusi)
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 46
Joined: 4 Feb 2007, 00:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 19 May 2007, 21:38 Re: Propozycja rowerowa

Rower rower rower
Leamingto leamington lemington
tak tak tak
zacielam sie !!!!
tylko pozwolcie mi sesje skonczyc:)
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by vanwaestel » 19 May 2007, 23:58 Re: Propozycja rowerowa

to i ja z mila checia na dwa kolka wskocze i sie dolacze do wycieczki, proponuje malvern hills- jakas godzinka na poludnie od bham. mysle ze pewnie i tak nastepny weekend gdzies wyskoczymy na rowerki. jak marcin.p pisal dzis bylismy w sutton park. rewelacyjny dojazd wzdluz kanalow i parkami, a potem przyjemnosc obcowania ze zurbanizowana natura- nie da sie zgubic. 100% pozywywnych wrazen! zapraszam do pedalowania

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by LechWałęsa » 20 May 2007, 05:30 hm.....

Ja też się piszę. Proszę o wiadomość na priva jak już będzie wiadomo co i jak.
BTW to proponuje wycieczkę do jakiegoś lasku z drogami rowerowymi... :]
User avatar
LechWałęsa
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 14 Apr 2006, 15:30
Location: Mars
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by niezapominajka » 21 May 2007, 19:19 Re: Propozycja rowerowa

Dorotka dzieki za wsparcie w sprawie leamington. Wczoraj odkrylam trase przez las, Dojazd od stacji kolejowej milymi uliczkami zajmuje tylko ok 10 min i jestesmy na trasie. Trasa prowadzi przez las, wzdluz rzeczki i przez pola.
Moznaby bylo rowniez zorganizowac jakiegos grilla na skraju lasu, gdzie sa specjalnie do tego celu wyznaczone miejsca. Jako mieszkanka Leamington moge zalatwic grilla, wiec jedynie kielbaski na grilla bylyby we wlasnym zakresie.

Pierwszym razem wolalabym zorganizowac rowerowe spotkanie zapoznawcze, raczej niz daleki wyjazd wyczynowy. Dluzsza trase mozna bedzie zaplanowac innym razem jak sie blizej zapoznamy.

Czy sa zatem jacys chetni?
Jak sie zbierze jakas konkretna grupka na serio zainteresowanych, mozemy zaczac dyskusje na temat konkretnj daty imprezy?

Nie-ajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 46
Joined: 4 Feb 2007, 00:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by niezapominajka » 26 May 2007, 19:42 Re: Propozycja rowerowa

Ok, widze ze brak chetnych na rowerki w Leamington.
A moze sa tylko sie wstydza przyznac :-).
Ja w kazdym razie planuje krotka wycieczke rowerowa w niedziele za tydzien 3 czerwca,bo w ta niedziele niestety pogoda bedzie kiepska. Proponuje start o godz. 12.00.
Zatem jak ktos sie pisze na ta propozycje prosze podniesc paluszki do gory.
Nie-ajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 46
Joined: 4 Feb 2007, 00:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by vanwaestel » 27 May 2007, 11:17 Re: Propozycja rowerowa

niestety bede wspieral wyjazd jedynie duchem, smigam pod brighton na szmatach polatac. mam nadzieje ze ruszymy jeszcze gdzies w czerwcu, wiec trzymam kciuki za pogode! oby oby bo ten weekend fatalny...

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Profes79 » 27 May 2007, 14:55 Re: Propozycja rowerowa

Ja bym byl chetny, ale niestety w niedziele pracuje (nocka) wiec kiepsko by sie jezdzuilo ze wzrokiem utkwionym w zegarku zeby sie nie spoznic :(

Profes79
Rozeznany
 
 
Posts: 142
Age: 44
Joined: 16 Dec 2006, 20:01
Location: LOdz, POlska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE