Koszt podróży samochodem do polski (Birmingham Gdynia)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Hej . Wielu z was jeździ do polski samochodem wiec mam pytanie bo to będzie mój pierwszy raz . Jaki jest ogólny koszt przejazdu (paliwo, drogi płatne itd )? jade samochodem 1.8l benzyna .
Z góry dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam

majka20
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 17 Sep 2007, 14:15
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Hej

Jesli chodzi o koszt to ciezko jednoznacznie ustalic ile Cie to wyniesie, w zaleznosci jaki masz samochod, nowy? Stary? Jaka masz ciezka noge, jednemu samochod spali 8 litrow innemu 10... Zalezy od jazdy. Kolejna sprawa czy bedziesz jechala najkrotsza droga czy kierowala sie na Poznan. I ostatnia sprawa czy wybierzesz do przeprawy prom czy tunel I jaki to bedzie okres poniewaz ceny diametralnie moga sie roznic...
Zakladajac ze samochod spali Ci 9 litrow, pojedziesz najkrotsza droga I wybierzesz tansza opcje czyli prom w spokojnym okresie. Przy zalozeniu ze paliwo za litr policzymy srednio 6 zl za litr, to okolo 1000 zl za paliwo plus prom ceny od 30£ w gore.

Mnie ostatnio do PL koszt paliwa wyszedl niecale 500zl, spalanie 4,5l/100km, przy jezdzie na tempomacie miedzy 120-140 km/h, samochod 2.o diesel w automacie :) przy dosc pelnym zaladunku. Bylismy mile zaskoczeni z malzonka.

Pozdrawiam I szerokiej drogi zycze

gofer85
Początkujący
 
 
Posts: 42
Age: 38
Joined: 2 Jan 2008, 14:04
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

ja paliwo licze do 100l w jedna strone a mam 1500km .Autostrady free. jak prom wczesniej kupisz to tak miedzy 50-70funa w dwie strony. Paliwo+prom ok 300 funa ja licze sobie w tej i z powrotem. tankuj w europie zawsze taniej(kup sobie najlepiej euro) -najtaniej w niemczech-lepiej zjechac z2-3km od autostrady zawsze taniej kilkanascie centow. Na dzikusach toalety free

ewelakr
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 19 Nov 2010, 12:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI