Świąteczny zlot motocyklistów + prezenty

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by Survival » 21 Jul 2016, 19:15 Świąteczny zlot motocyklistów + prezenty

Witam wszystkich Moto,

Zastanawiałem sie czy by nie podebrać pomysłu z mojego rodzinnego Gdańska by zebrać się w Bham i nie przejechać przez centrum w stroju mikołaja (nawet tym z Asdy) z workami drobnych upominków dla dzieciaków. W Gdańsku jest to tradycja a tu w Bham nie dość że będzie to miłe spędzenie czasu to i o Polakach milej powiedzą w mediach (tu mam dojście i damy kilka wywiadów i zdjęcia zrobią).
Jeśli ktoś byłby chętny przed świętami dołączyć do wolnej przejażdżki i z serca zakupić jakieś słodycze czy drobne zabawki, proszę dopisywać się pod postem.
Pokażmy, że motocykliści; ba Polacy mają serce i potrafią siać usmiech na mieście.

Survival
Początkujący
 
 
Posts: 40
Joined: 2 Dec 2015, 11:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by bongorno » 25 Jul 2016, 08:15 Re: Świąteczny zlot motocyklistów + prezenty

Pomysł jak najbardziej na TAK . Trzeba by to było ugryźć od strony formalne . Czasu jest jeszcze sporo . Wizyta w consilu obowiązkowa w celu zgłoszenia i dostosowania sie do wymogów związanych z takimi happeningami .

bongorno
Rozeznany
 
 
Posts: 266
Joined: 11 Aug 2010, 01:08
Reputation point: 30
Pokojowy
Top
0

Brawo !!! Wspaniały pomysł.

radekiada
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 18 Oct 2015, 14:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Survival » 11 Aug 2016, 17:31 Re: Świąteczny zlot motocyklistów + prezenty

Bede planowac zebranie organizacyjne jak tylko dotre do wiekszej rzeszy motocyklistow. Zagladahcie tu co jakia czas

Survival
Początkujący
 
 
Posts: 40
Joined: 2 Dec 2015, 11:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA