Grupa artystyczna w Birmingham ...

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Sebastian » 22 Oct 2008, 17:49 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

No i wszystko tu juz chyba zostalo powiedziane. Ja dopowiem tylko, ze grupe juz mam i niebawem bedzie mozna ogladac na mojej i innych stronach to czego razem dokonamy. Jakby ktos chcial sie dolaczyc, spotkac sie, pogadac itd to serdecznie zapraszam.
W Kazdym razie sa juz jak dotad 2 chetne modelki (w tym jedna zawodowa), niesamowita wizazystka i ja.
Jest tez druga grupa swietnych ludzi, z ktorymi bede wspolpracowal.
Wszystko jak mowilem wczesniej robimy "free of charge", dla wspolnej radochy i swietnych zdjec. Dalo sie? Dalo... szkoda tylko, ze poza forum.

Ha ... a ja by sie pochwalic podpowiem tylko by zainteresowani zagladneli w sklepie do magazynu "Digital SLR Photography", strona 52 :) Mala rzecz a cieszy:)
Ach, wydanie listopadowe:)

pozdrawiam
Sebastian

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kucza21 » 23 Oct 2008, 17:23 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

No to ja w takim bądź razie chcę dołączyć:) Ale po co drugi fotograf ... Hmm ?? Ja osobiście również współpracuję, z wizażystkami, modelkami, fryzjerami czy projektantami ubrań.

Jak chcesz ja w niedziele jadę na spotkanie grupy strobist, będzie również wiele modelek, wizażystek i fotografów więc można wiele kontaktów zdobyć. Wielu z nich to profesjonaliści, freelancerzy. Daj znać jak co........

[ Dodano: Pon Paź 27, 2008 18:57 ]
Tak więc wyruszyliśmy z Sebastianem na to spotkanie. Oto efekty mojej pracy
Image

Image


P.S. Czy jest ktoś jeszcze kto się zajmuje czymś podobnym w temacie... Coś mało ludzi tutaj dyskutuje.... A szkoda :(
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posts: 115
Age: 37
Joined: 4 Mar 2008, 01:45
Location: Walsall / Silesia
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebastian » 4 Nov 2008, 00:56 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Ano, wszystko sie zgadza.
Bylismy z Rav'em na spotkaniu i popstrykalismy troche.
Oto cos ode mnie:

1. Jenna
Image

2. Lola w akcji
Image

3. Lola raz jeszcze
Image

4. Nehanda
Image

5. Nehanda i chlopaki w tle
Image

6. Nehanda B&W
Image

pozdrawiam
Sebastian

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 4 Nov 2008, 09:31 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

widze ze znalazłes sposob aby jednak podac swoja strone internetowa ;)

no dziwczyna niezle wywija :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by bham_ster » 7 Nov 2008, 19:53 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

kucza21 wrote:P.S. Czy jest ktoś jeszcze kto się zajmuje czymś podobnym w temacie... Coś mało ludzi tutaj dyskutuje.... A szkoda :(


...bo coś mi się wydaje że Twój i Sebastiana poziom jest znacznie "ponad" zwykłych pstrykaczy fotek. Cóż ja (zwykły pstrykacz) mogę wnieść do tej dyskusji?

PS. www.rafaelkutcha.dphoto.com <--- Account Expired :(

[ Dodano: Pią Lis 07, 2008 20:02 ]
Sebastian mam pytanie "natury technicznej" ;)

Dlaczego wybrałeś GX10? Jak wnoszę po Twojej stronie WWW jesteś zawodowym fotografem a 90% z nich używa systemu Canona?!

PS. Fajne foty Jaguara zrobiłeś! (CS3 około 500funtów fiu..fiu...mój cały fotograficzny sprzęt kosztował mniej a ledwo mogę go unieść ;) )
Gratulacje i powodzenia!
User avatar
bham_ster
Początkujący
 
 
Posts: 45
Age: 45
Joined: 13 Jan 2007, 17:40
Location: B'ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by evika » 10 Nov 2008, 16:04 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

hej. interesuje sie fotografia... ale chcialabym sprobowac jako modelka. Nigdy tego wczesniej nie robilam... ale kazdy dzien to szansa na cos nowego. Jesli ktos bedzie szukal modelki do zdj ja chetnie sprobuje.
You tell me you don't love me over a cup of coffee...
User avatar
evika
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Age: 38
Joined: 14 Jul 2007, 13:47
Location: Bham City Centre
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kucza21 » 13 Nov 2008, 08:13 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

bham_ster wrote:...bo coś mi się wydaje że Twój i Sebastiana poziom jest znacznie "ponad" zwykłych pstrykaczy fotek. Cóż ja (zwykły pstrykacz) mogę wnieść do tej dyskusji?

Pomysły, nie wiem może jakiś dostęp do lokacji itp, sam musisz wiedziec co bys chcial wnieść

bham_ster wrote:www.rafaelkutcha.dphoto.com

No niestety nie zapłaciłem:) A tak poważniej z nową stroną ruszam w nowym roku, póki co jak ktoś chce zobaczyć moje zdjęcia może napisać na prv

bham_ster wrote:Dlaczego wybrałeś GX10? Jak wnoszę po Twojej stronie WWW jesteś zawodowym fotografem a 90% z nich używa systemu Canona?

Spróbuję odpowiedzieć za Sebastiana
Teraz już nie są te czasy kiedy na rynku dominował Canon, jest dla każdego coś innego.
Do tego, gx-10 ma stabilizacje obrazu.

bham_ster wrote:(CS3 około 500funtów fiu..fiu...mój cały fotograficzny sprzęt kosztował mniej a ledwo mogę go unieść ;) )

No fotografia to studnia bez dna. To pochwal się co używasz.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posts: 115
Age: 37
Joined: 4 Mar 2008, 01:45
Location: Walsall / Silesia
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebastian » 4 Feb 2009, 03:05 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

bham_ster wrote:
kucza21 wrote:P.S. Czy jest ktoś jeszcze kto się zajmuje czymś podobnym w temacie... Coś mało ludzi tutaj dyskutuje.... A szkoda :(


...bo coś mi się wydaje że Twój i Sebastiana poziom jest znacznie "ponad" zwykłych pstrykaczy fotek. Cóż ja (zwykły pstrykacz) mogę wnieść do tej dyskusji?

PS. www.rafaelkutcha.dphoto.com <--- Account Expired :(

[ Dodano: Pią Lis 07, 2008 20:02 ]
Sebastian mam pytanie "natury technicznej" ;)

Dlaczego wybrałeś GX10? Jak wnoszę po Twojej stronie WWW jesteś zawodowym fotografem a 90% z nich używa systemu Canona?!

PS. Fajne foty Jaguara zrobiłeś! (CS3 około 500funtów fiu..fiu...mój cały fotograficzny sprzęt kosztował mniej a ledwo mogę go unieść ;) )
Gratulacje i powodzenia!


Kurcze, ja juz bylem pewien, ze temat jest zamkniety i nie zagladalem tu w ogole. Dzis przegladam tak sobie forum i widze, ze byla jednak dalsza czesc.
Postaram sie wiec zabrac glos ;)

Bham_ster, w odpowiedzi na Twoje pytanie dlaczego GX-10 ...
Aktualnie GX-10 to juz nienajnowsza maszyna jednak w momencie gdy go kupowalem (blisko 2 latka wstecz) byl to jeden z sensowniejszych modeli oferujacy doskonale wtedy parametry w dobrej cenie. GX-10 to blizniaczy brat Pentax'a K10 wiec mozna bylo byc pewnym, ze bedzie to dobra puszka. Faktycznie taka jest. ISO calkiem OK, wiele przydatnych funkcji ale to za co najbardziej polubilem ten aparat to jak wspomnial Rav wbudowana stabilizacja obrazu oraz prawdziwe uszczelnienia. Nie raz robilem zdjecia w strugach deszczu i gdy inni chowali swoje aparaty ja szalalem w najlepsze.
Przy polaczeniu z odpowiednim szlem GX-10 to naprawde dobra maszyna.
Czasy sie jednak zmieniaja i szykuje sie w strone ... hmm ... Nikona D700 chyba, ze Pentax wypusci FF w najblizszym czasie.
Aktualnie poza GX-10 uzywam tez Nikona D80, do ktorego chce niebawem dokupic szklo 70-200 2.8. Z GX-10 najczesniej uzywam szkla 18-50 2.8 oraz 50 1.4.

Co do zawodostwa to szczerze mowiac podchodze do tego z dystansem.
Staram sie dawac z siebie jak najwiecej by robic coraz lepsze zdjecia. Wierze, ze mi sie to udaje ale do poziomu, ktory naprawde mnie zadowoli jeszcze dluga droga.
Fotograf uczy sie cale zycie i nawet Ci, ktorzy uwazani sa za mistrzow w swoim fachu sami o sobie mowia bardzo skromnie.

A zdjecia Jaguara ... coz ... byly warunki, piekne samochody i sporo checi :)
Moge sie pochwalic, ze jedno ze zdjec z tej sesji trafilo na okladke magazynu "Jaguar Heritage", numer styczniowy 2009. To chyba moj najwiekszy sukces jak do tej pory.

Co do grupy foto, ludzi zaciekawionych tematem to ja wciaz jestem na tak.
Mam nadzieje, ze konfliktu z tego powodu juz nie bedzie. Mam tez nadzieje, ze udowodnilem wraz z Rav'em, ze naprawde mamy ochote stworzyc cos z i dla ludzi. Nie wszystko zwiazane jest z komercja bo tak naprawde ile mozna pracowac i zarabiac.
Fotografia to takze pasja, niesamowicie ciekawa i kreatywna czesc przynajmniej mojego zycia.

[ Dodano: Sro Lut 04, 2009 03:11 ]
evika wrote:hej. interesuje sie fotografia... ale chcialabym sprobowac jako modelka. Nigdy tego wczesniej nie robilam... ale kazdy dzien to szansa na cos nowego. Jesli ktos bedzie szukal modelki do zdj ja chetnie sprobuje.


Evika, prawdopodobnie pojawie sie na spotkaniu forumowiczow 28 lutego. Przyjdz jesli masz ochote. Mysle, ze mozemy podyskutowac troche o fotografii, modelingu itp.
Chetnie dowiem sie wiecej a i chetnie sam opowiem o tym co by Cie interesowalo.

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Quirin » 18 Feb 2015, 14:10 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Szkoda że temat umarł.
Jakby ktoś nadal tu zaglądał to można coś podziałać. Amatorka modelka(zła pogoda, niekorzystne warunki czy odrobina brudu mi nie straszna)/krawcowa/projektantka/czasem stylistka. Mało rzeczy mam w UK bo wiele zostało w PL ale zawsze coś można zrobić z niczego bądź stworzyć ;)
Projekty "zdjęcia za pozowanie" komercyjne jestem na tak. Akty czy głupie propozycje odpadają.
User avatar
Quirin
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 33
Joined: 10 Sep 2013, 22:56
Location: Acocks Green - Poznań
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 18 Feb 2015, 22:14 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

to mozesz do mnie zajrzec chetnie popstrykam :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by pabloowojie » 10 Jun 2016, 06:08 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Hey, jest tu ktoś jeszcze z tego tematu?
User avatar
pabloowojie
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 35
Joined: 3 Oct 2008, 20:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK