Gdzie i z kim mozna grac w bham w pilke nozna?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by pablo19 » 14 Apr 2009, 18:14 Gdzie i z kim mozna grac w bham w pilke nozna?

Witam wszystkich jestem zainteresowany informacjami na temat gdzie kiedy i z kim mozna troszke pokasac w pile w wolnym czasie;)oczywiscie tylko dobra gierka(radosny football):Dbo taki reprezentuje;)

dzieki z gory!pozdrawiam wszystkich

pablo19
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 14 Apr 2009, 17:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

na Asthon w kazda niedziele od 14 godz jak pamietam - jak chcesz moge podac nr telefonu

potatos
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 29 May 2006, 03:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

na Aston to juz liga jest.. a jak nie jest w druzynie nikt go juz nie przyjmie..
jak maja pelne sklady
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Wiem o chłopakach którzy w niedziele spotykają się na boisku i grają w piłke jest to paczka z jednej fabryki ale innym nie odmawiają.A cha to żadna liga tylko gra taka dla siebie .

marzena311
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 12 Oct 2008, 18:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

jesli chodzi o pilke nozna to ja chce zoorganizowac gre na perry barrach planuje to zrobic w kazda niedziele lecz jak narazie zbieram chetnych w chwili obecnej mam 7 osobow takze jak chcesz sie dolaczyc do nas to pisz do mnie...razem mozna da sie zdzialac cos wiecej czekam na odpowiedz
User avatar
krazek89
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 25 Mar 2012, 15:19
Location: perry barr
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

siema, poszukuje chetnych do pilki noznej ale w okolicach solihull, acoks green lub sheldon. Jest moze ktos chetny??? oczywiscie football na weekendy!! obecnie jest nas tylko 2 ale moze znajda sie jakies ziomki w tych okolicach i moze cos sie zmontuje.
Jakies pytania lub sugestie to na pw.
dzieki

budynx
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Age: 40
Joined: 16 Jun 2009, 19:46
Location: Birmingham/Żary
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by majlo » 25 Jun 2012, 14:00 Re: Gdzie i z kim mozna grac w bham w pilke nozna?

Chetnie pogram. Wymieniles 3 dzielnice na ktorych mieszkam/lem. Gdzie gracie? Lyndon playing Fields moze?
User avatar
majlo
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 37
Joined: 28 Feb 2012, 13:13
Location: Sheldon
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Chętnie pogram najlepiej w okolicach west bromwich ;)

sobi99
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 6 May 2016, 18:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Siemka dawno nie grałem ale może warto by w końcu zacząć znowu, jak coś jestem chętny trochę pokopać Birmingham i okolice jakoś się dogadamy tylko chętnych trzeba.

Jaca92
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 7 May 2016, 12:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI