Na kogo jutro (07.05.2015) macie zamiar zagłosować?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
Na kogo (jaką partię) macie jutro zamiar zagłosować i dlaczego?

Ikon
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Age: 43
Joined: 4 Oct 2010, 07:36
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Nie bardzo jest na kogo, a i wiekszosc nie moze. Potrzebne jest obywatelstwo. Ja nawet jesli czas pobytu tutaj mnie uprawnia mam to gdzies.
Pewne jest tylko to ze Cameronowi za te wypowiedzi antyemigranckie nalezy sie kopniak w dupe i stawiam 500 funtow ze przegra te wybory.
Zreszta to tylko figurant finansjery, krzyczy zeby robic referendum podczas gdy sily stojace za nim nie pozwola na wyjscie z Unii tak wiec 500 funtow na to ze po wyborach nie bedzie premierem. To 99% pewne

recasner32
Raczkujący
 
 
Posts: 57
Joined: 1 Mar 2012, 18:44
Reputation point: -13
Wyśmiewca
Top
0

recasner32 wrote:Nie bardzo jest na kogo, a i wiekszosc nie moze. Potrzebne jest obywatelstwo. Ja nawet jesli czas pobytu tutaj mnie uprawnia mam to gdzies.
Pewne jest tylko to ze Cameronowi za te wypowiedzi antyemigranckie nalezy sie kopniak w dupe i stawiam 500 funtow ze przegra te wybory.
Zreszta to tylko figurant finansjery, krzyczy zeby robic referendum podczas gdy sily stojace za nim nie pozwola na wyjscie z Unii tak wiec 500 funtow na to ze po wyborach nie bedzie premierem. To 99% pewne


Dodano: -- 6 maja 2015, 11:56 --

Imigranci mogą głosować w wyborach samorządowych, jednak parlamentarnych już nie.

Anula35
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 5 May 2015, 15:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Anula35 wrote:
Imigranci mogą głosować w wyborach samorządowych, jednak parlamentarnych już nie.

No popatrz. A nam przysłali karty :wink:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

Luiza,jesli przyslali Ci karty do glosowania na kandydatow na urzad premiera to zapewne masz brytyjskie obywatelstwo.
User avatar
izap721
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 22 Jun 2009, 09:31
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

Mojemu koledze tez przysłali karty do głosowania mimo, ze nie ma obywatelstwa wydaje mi sie, ze to jest poprostu jakiś błąd ja np. nie otrzymałem takiej karty.

Guest
 
 
Top
0

Moja odpowiedź na post Luizy zniknęła :(
Ja i moja koleżanka również otrzymałyśmy karty pomimo, że nie jesteśmy obywatelkami UK tylko rezydentkami.

Anula35
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 5 May 2015, 15:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

karty przyszly na glosowanie nie do parlamentu a na lokalne wybory na ktore kazdy moze bez obywatelstwa
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Przeciez karty przyszly ale na wybory regionalne czyli na glosowanie na radnych

recasner32
Raczkujący
 
 
Posts: 57
Joined: 1 Mar 2012, 18:44
Reputation point: -13
Wyśmiewca
Top
0

izap721 wrote:Luiza,jesli przyslali Ci karty do glosowania na kandydatow na urzad premiera to zapewne masz brytyjskie obywatelstwo.


Karty do głosowania są na kandydatów którzy starają się zostać wybrani na tzw posłów . Nie ma czegoś takiego jak głosowanie na premiera. O tym kto nim zostanie zadecyduje zwycięzca po ogłoszeniu wyników.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 3 Mar 2010, 09:23
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

No tak,powinnam napisac na partie rzadzaca :oops:
Ale tak jak ktos napisal,te karty sa na wybory lokalne i nie musimy ale mozemy glosowac,ze wskazaniem ze powinnismy 8)
User avatar
izap721
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 22 Jun 2009, 09:31
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

n0rb wrote:
izap721 wrote:Karty do głosowania są na kandydatów którzy starają się zostać wybrani na tzw posłów . Nie ma czegoś takiego jak głosowanie na premiera. O tym kto nim zostanie zadecyduje zwycięzca po ogłoszeniu wyników.


Ale inne były listy na "councillorów", czyli lokalnych radnych, a inne na posłów do brytyjskiego parlamentu. Tą drugą kartę dawano tylko obywatelom UK. Oczywiście startowali ludzie na ogół z tych samych partii, więc może co niektórym wydawało się, że będą mieli wpływ na to czy Cameron pozostanie premierem czy nie. Ale w rzeczywistości wpływu na to nie mieliśmy żadnego :)
User avatar
michal8
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Joined: 20 Aug 2013, 08:44
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK