POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
Ale my jedziemy! Proszę na nas tam zaczekać :) osób 2, jak mówiłam. Spotykamy się na tym parkingu za domkiem czyli? Do zobaczyska :)
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posts: 45
Age: 41
Joined: 8 Jun 2012, 20:58
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

to super.. poczekamy :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

Świetnie, bedziemy czekać. ale co z rad ? chcial jechac ale nie mial czym, i to raczej nie sam. Nie dalibyście rady go zabrać? Szkoda by było żeby ktoś kto chce jechac się nie pojawił.
Do zobaczenia :grin:
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Gaba76 zawsze musi być punkt zborny a toys ma spory parking tak ze było to dobre rozwiązanie.I nie widzę powodu aby dogryzać GAWI,co Dojrzałego to ten człowiek chyba jeszcze nie dojrzał,czytam jego posty i się śmiej jak taki kozak to poczytaj na temat http://pl.wikipedia.org/wiki/National_T ... _Challenge i wykonaj to będziesz dla mnie kozakiem bo jak na razie to pismak z ciebie.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

mam nadzięję , że nsatepnym razem się uda, przepraszam jeśli komuś plany pokrzyzowalem, ale od razu pisałem, że jest taka opcja

mariuszm
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 25 Jan 2015, 15:01
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Darwas, widze ze w godzinach nocnych sa problemy z czytaniem ze zrozumieniem - ja akurat napisalam ze nie komentuje! a to jest tylko stwierdzenie faktu (na podstawie rozmowy telefonicznej z Giwi) a punktem zborny moze byc kazde inne miejsce ustalone przez samych zainteresowanych co wlasnie czynimy, wiec nie widze powodu wypominania mi tego skoro nie masz pelnej wiedzy
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

mariuszm, trudno. może następnym razem Ci sie uda. Zapewne jeszcze nie jeden sie odbędzie ;)
Darwas powiedziales ze
Darwas wrote:zawsze musi być punkt zborny
właśnie to jest fajne, że nikt nic nie musi, proponuje unikać tu słów: każdy,zawsze,musi itd. Nie ma tu "regulaminu". Nie został zaakceptowany przez większość raczej, i całkiem dobrze :)
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rad » 28 Feb 2015, 09:55 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

hermenegilda8, Przeżyję to jakoś, bez obaw ;)

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

my juz w drodze.. do zobaczenia :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

@Darwas
tak jak Ci napisałem na priv: National Three Peaks Challenge jest przereklamowany. W 24 godziny robią to ludzie po 60-tce. Mnie zajęło to 18 godzin dwa lata temu. Polecam gorąco ale to naprawdę nic wielkiego.

NIC NIE MUSIMY
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Tak czytam ten wątek czytam i smiac mi sie z Was chce... Już wcześniej miałem cos napisać, ale się ugryzłem w palec :P (bo byscie mnie zeżarli na surowo)
Ale na takie dictum:
hermenegilda8 wrote:(...) że nikt nic nie musi, proponuje unikać tu słów: każdy,zawsze,musi itd. (...)

mogę tylko życzyc powodzenia w organizowaniu czegokolwiek. Nie liczę amatorskiej zbieraniny w celu robienia w sumie niewiadomoczego.

I tylko celem wyjasnienia:
Jeśli wyjazd jest zorganizowany, to żeby wypalił, i żeby w nim uczestniczyć i żeby wszyscy byli zadowoleni i jak najmniej wkurzonych to
1. KAŻDY MUSI przyjechać o wyznaczonej porze w wyznaczone miejsce (gdzie tutaj dowolość?)
2. KAŻDY MUSI wracać z przerwy o wyznaczonej godzinie, albo robi wypad z wycieczki, albo pozostałe 90% uczestników jest wqr... MUSZĄC czekac na delikwenta/ów
3. KAŻDY MUSI zaakceptować plan wycieczki, bo albo nigdzie się nie dojedzie (gdzie 2ch polaków tam 3 zdania) albo 90% pojedzie w miejsca których nie chciało zwiedzić bo pojada tam, gdzie jeden wykrzyczał, ze będzie super, a nie zawsze jest
W wycieczkach zorganizowanych nie ma miejsca na demokrację. Nawet w tak małoosobowej grupie jak rodzina musi być zamordyzm, bo przecież Ona chce na plażę, On w góry a dzieci przed komputer...

Pozdrawiam
PS. A propos psów - nie każdy ma ten przywilej braku uczulenia na sierść. Pozdrawiam uczulonych

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
-2

Ciekaw jestem jak wyprawa wam się udała..

mariuszm
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 25 Jan 2015, 15:01
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

hej niedawno wrocilismy z naszej wycieczki do Carding Mill Valley. Dzien uplynal bardzo szybko. Fajne towarzystwo ,mila atmosfera ,piekne widoki to recepta na swietnie spedzony dzien. Nawet nie wiem kiedy minelo te kilka godzin na lonie natury (ale ponoc szczesliwi czasu nie liczal). Luna (pies) co chwile wywolywala usmiech na naszych twarzach i nie przepuscila zadnej okazji do kapieli w strumyku. Dzieki wszystkim za towarzystwo (milo braku jakichkolwiek uregulowan :grin: nie mielismy zadnego problemu z dogadaniem sie). Juz nie moge sie doczekac nastepnego wypadu.

xander
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 15 Nov 2009, 16:20
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

AdamBoltryk bez komentarza...
Wyprawa się udała mariuszm, ludzie świetni, bezproblemowi, weseli i otwarci. I nawet nie padało, widoczki piękne. Miejsce warte polecenia. Bardzo pozytywny dzień! Z pewnością będzie kolejne spotkanie, może Tobie i innym uda się dołączyć :) A psina jaka zadowolona, tylko padnięta, spała juz w aucie w drodze powrotnej. Pozdrawiam.
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

xander wrote:hej niedawno wrocilismy z naszej wycieczki do Carding Mill Valley. Dzien uplynal bardzo szybko. Fajne towarzystwo ,mila atmosfera ,piekne widoki to recepta na swietnie spedzony dzien. Nawet nie wiem kiedy minelo te kilka godzin na lonie natury (ale ponoc szczesliwi czasu nie liczal). Luna (pies) co chwile wywolywala usmiech na naszych twarzach i nie przepuscila zadnej okazji do kapieli w strumyku. Dzieki wszystkim za towarzystwo (milo braku jakichkolwiek uregulowan :grin: nie mielismy zadnego problemu z dogadaniem sie). Juz nie moge sie doczekac nastepnego wypadu.


dokładnie tak samo uważamy :) i to jest właśnie ten rodzaj wycieczek, o które nam chodzi! :D a tutaj można sobie podejrzeć naszą trasę: http://www.mapmyhike.com/workout/888800549
pozdrowionka i do następnego (za 2 tygodnie?)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA

cron