Działka Sutton Coldfield/Erdington

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

FemalePostNapisane by Luiza » 15 Feb 2015, 20:06 Działka Sutton Coldfield/Erdington

Hej.
Może jest ktoś zainteresowany uprawianiem własnych warzywek. Na granicy Sutton/Erdington są ogródki działkowe. Obecnie jest około 5 wolnych działek. Bardzo nam zależy żeby wszystkie działki były wynajęte i uprawiane. Działki są w zacisznym i czystym miejscu. Z daleka od ruchliwych ulic.
Z tego co wiem to jest możliwość wzięcia połówki, jeśli cała jest dla kogoś za duża.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, lub zna kogoś kto byłby, bardzo proszę o kontakt. Może macie mamę, tatę, dziadka, babcię, którzy się nudzą i potrzebują zajęcia :D

A może ktoś ma już działkę i chciałby się pochwalić co uprawia.
Ja w tym roku, jak mi czasu wystarczy, planuję udział w konkursach działkowych :D.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 15 Feb 2015, 20:34 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Luiza wrote: Bardzo nam zależy żeby wszystkie działki były wynajęte i uprawiane.


zostalas sekretarzem dzialek?

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 15 Feb 2015, 21:00 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

mepsi wrote:
Luiza wrote: Bardzo nam zależy żeby wszystkie działki były wynajęte i uprawiane.


zostalas sekretarzem dzialek?

Nie. Dla wszystkich działkowiczów jest korzystniej, żeby wszystkie działki były zajęte. City Council tylko czyha na okazje, żeby wszystkie działki sprzedać pod nowe osiedla.
Kiedyś chciałam wynająć działkę, ale wszędzie niby 10 lat oczekiwania. Co jest oczywiście bzdurą. Działki pustoszeją, i się je sprzedaje. Tu tez, jak chciałam wynająć, to w Councilu były wielkie problemy i brak wolnych działek. A jak poszłam na działki popytać okazało się że jest 7 wolnych. I oczywiście żadnej listy oczekujących.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 15 Feb 2015, 22:22 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Tutaj z działkami jest pewnie tak jak w Polsce, gdzie PZD jest ostatnim bastionem komuny!
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 16 Feb 2015, 02:19 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Luiza wrote:
mepsi wrote:
Luiza wrote: Bardzo nam zależy żeby wszystkie działki były wynajęte i uprawiane.


zostalas sekretarzem dzialek?

Nie. Dla wszystkich działkowiczów jest korzystniej, żeby wszystkie działki były zajęte. City Council tylko czyha na okazje, żeby wszystkie działki sprzedać pod nowe osiedla.
Kiedyś chciałam wynająć działkę, ale wszędzie niby 10 lat oczekiwania. Co jest oczywiście bzdurą. Działki pustoszeją, i się je sprzedaje. Tu tez, jak chciałam wynająć, to w Councilu były wielkie problemy i brak wolnych działek. A jak poszłam na działki popytać okazało się że jest 7 wolnych. I oczywiście żadnej listy oczekujących.


Rozumiem. Ile placisz za rok, £75?

btw. w funciaku sprzedaja juz male cebulki po 99p za wiazanke i jest kilka rodzaji :wink:

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 16 Feb 2015, 18:22 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

krisbrumm wrote:Tutaj z działkami jest pewnie tak jak w Polsce, gdzie PZD jest ostatnim bastionem komuny!

Nie wiem jak jest w PL jeśli chodzi o działki.
Na naszej działce stworzyliśmy własne stowarzyszenie, żeby być bardziej niezależnymi od City Council, który zdecydowanie zaniedbywał swoje obowiązki i doprowadzał działki do upadku. Dlatego na własną rękę szukamy chętnych. BCC nadal informowałby ludzi że jest 10 lat oczekiwania.

Dodano: -- 16 lut 2015, o 18:28 --

mepsi wrote:Rozumiem. Ile placisz za rok, £75?

btw. w funciaku sprzedaja juz male cebulki po 99p za wiazanke i jest kilka rodzaji :wink:

Zgadza się, £75. Nie wiem, czy nie ma zniżki za pierwszy rok.

Co do cebulek i sadzonek to ja sobie bardzo chwalę wszystko z Lidla. Mają świetne odmiany krzewów owocowych. Kwiaty też genialne. Nie zawiodłam sie na żadnym produkcie. No i tanio. Z funciakiem to różnie bywa. Większość roślin z funciaka mi albo zdechła, albo nigdy nie wyrosła. Jedynie piękne , czarne tulipany mają się doskonale. A i Gladiole mi wyrosły, ale kolor inny niż obiecany na opakowaniu :D
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by emigrantka90 » 17 Feb 2015, 15:16 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Luiza wrote:Hej.
Może jest ktoś zainteresowany uprawianiem własnych warzywek. Na granicy Sutton/Erdington są ogródki działkowe. Obecnie jest około 5 wolnych działek. Bardzo nam zależy żeby wszystkie działki były wynajęte i uprawiane. Działki są w zacisznym i czystym miejscu. Z daleka od ruchliwych ulic.
Z tego co wiem to jest możliwość wzięcia połówki, jeśli cała jest dla kogoś za duża.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, lub zna kogoś kto byłby, bardzo proszę o kontakt. Może macie mamę, tatę, dziadka, babcię, którzy się nudzą i potrzebują zajęcia :D

A może ktoś ma już działkę i chciałby się pochwalić co uprawia.
Ja w tym roku, jak mi czasu wystarczy, planuję udział w konkursach działkowych :D.


Hej, moglabys podeslac mi wiecej informacji w wiadomosci prywatnej ?:)

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posts: 71
Joined: 29 Oct 2014, 14:00
Location: Poldington ;)
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 18 Apr 2015, 15:00 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Hej.
Czy osoby, które prosiły o wiadomości prywatne i pisały do mnie wiadomości mogłyby potwierdzi czy je dostały?
Właśnie odkryłam ze niektóre wiadomości , które wysłałam siedzą w folderze "do wysłania" zamiast w wysłane. Jeśli nie dostaliście ode mnie żadnej odpowiedzi, to dajcie znać, spróbuję wysłać jeszcze raz.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 18 Apr 2015, 17:34 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Czy dzialki oktorych mowisz to Berwood farm?

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 20 Apr 2015, 14:10 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Luiza jeśli siedzi w folderze do wysłania, to znaczy że odbiorca wciąż jej nie przeczytał.
W momencie jak odbiorca przeczyta wiadomość, u Ciebie jest zaznaczona jako wysłana.
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 24 Apr 2015, 15:12 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

mepsi wrote:Czy dzialki oktorych mowisz to Berwood farm?

Tak.

Dodano: -- 24 kwi 2015, o 15:14 --

edmun wrote:Luiza jeśli siedzi w folderze do wysłania, to znaczy że odbiorca wciąż jej nie przeczytał.
W momencie jak odbiorca przeczyta wiadomość, u Ciebie jest zaznaczona jako wysłana.

Dzięki.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by aguniauk11 » 17 May 2015, 08:46 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Witam
Ja wynajmuję działkę w Walsall, blisko Bescot Stadion i płacę 47F na rok.Jest też kilka wolnych działek do wynajęcia.Jakby ktoś chciał to służę pomocą.

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 24 Apr 2008, 19:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by technikuk » 4 Jun 2017, 13:43 Re: Działka Sutton Coldfield/Erdington

Miał bym chęć usłyszeć wiecej informacji na temat dzialem w okolicy Bescot jezeli to mozliwe

technikuk
Początkujący
 
 
Posts: 27
Joined: 18 Mar 2007, 16:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to DOM I OGRÓD