Benefity - 20/21 latek

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

FemalePostNapisane by malenkagdz » 16 Jan 2015, 17:37 Re: Benefity - 20/21 latek

Child jest na dzieci przyznawany rodzicom
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Jan 2015, 19:31 Re: Benefity - 20/21 latek

Jak przyjechałem tutaj tez pracowałem za minimalna jak chyba większość z nas (nigdy nie dostałem nawet 1£ benefitow) szybko mi sie jednak znudziło po trzech miesiącach znalazłem prace za 7,50£ i byłem dumny z siebie jak paw no i oczywiście pracowałem po 12 godzin i najlepiej 7 dni w tygodniu ale tez mi szybko sie znudziło dlatego zacząłem zdobywać kwalifikacje jeszcze kilka razy zamieniałem prace i dzisiaj jeśli wystawie CV na jakiś job portal telefon dzwoni jak nienormalny, a na rozmowie kwalifikacyjnej negocjuje stawkę, a nie ktos mi ja narzuca. Pozycja zawodowa jaka osiągnąłem oczywiście kosztowała wielu wyrzeczeń, ale było warto, może lepiej spróbować podobnie masz 20 lat to najlepszy okres w zyciu, żeby zdobyć kwalifikacje, a na tym zbudować stabilizację.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 17 Jan 2015, 09:40

Aż mnie zaintrygowales xxxx. Mozesz powiedzieć od czego jesteś specem?
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 17 Jan 2015, 13:19 Re: Benefity - 20/21 latek

Od dobrego wrażenia, biorąc pod uwagę jak tutaj wyglądają rekrutacje i rozmowy kwalifikacyjne.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

PostNapisane by Guest » 17 Jan 2015, 17:44 Re: Benefity - 20/21 latek

Jestem programistą maszyn cnc (frezarki 3-5 osi) aktualnie firma przeniosła mnie na dział elektroerozji (materiały nieskrawalne) ale w tym jestem zielony jak trawa na wiosnę podjeli decyzje, że będą mnie szkolić dla mnie bomba bo to kolejny atut w moim CV. Z tego co pamiętam Ty robisz to samo, naprawdę nigdy nikt na rozmowie o prace nie zapytał Cię ile chcesz zarabiać?

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 17 Jan 2015, 20:44 Re: Benefity - 20/21 latek

xxxx wrote:Jestem programistą maszyn cnc (frezarki 3-5 osi) aktualnie firma przeniosła mnie na dział elektroerozji (materiały nieskrawalne) ale w tym jestem zielony jak trawa na wiosnę podjeli decyzje, że będą mnie szkolić dla mnie bomba bo to kolejny atut w moim CV. Z tego co pamiętam Ty robisz to samo, naprawdę nigdy nikt na rozmowie o prace nie zapytał Cię ile chcesz zarabiać?

W takim razie mielibyśmy co najmniej jeden wspólny temat:-)
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by n0rb » 18 Jan 2015, 12:04 Re: Benefity - 20/21 latek

Viseq wrote: 1 .Skoro ty nic od tego państwa nie potrzebujesz w formie pomocy, to na cholere tu przyjechałeś?

2 .Myśląc tak jak ty, to też ich doisz zdrowo, pracuj w polsce, po co tutaj?

3. Musisz o zapomoge prosić w formie wypłaty?

4. Jak idziesz na urlop rozumiem, że pieniędzy też nie bierzesz za to? Przeciez nie zarobiłeś tego fizycznie będąc w pracy?!


@1 Czyli osoby które tu przyjechały i nie pobierają zasiłków, nie potrzebnie tu przyjechały ? Hmm #benefit?

@2 Co masz myśli pisząc że poprzez prace doi się system ? Ja zawsze myślałem że ten system się wspiera. Jeśli jestem w błędzie proszę mnie z niego wyprowadzić.

@3 Zapomoga w formie wypłaty - to już przerasta moje zdolności zrozumienia świata. Możesz to jakoś rozwinąć ?

@4 Urlopy są wypłacane z zysków firmy które to zyski wypracowują osoby które w nich pracują, tu nie ma nic za darmo państwo za te urlopy nie płaci.

PS
Jestem zawodowym kierowcą, w tym momencie na rynku pracy jest miejsce dla młodych niedoświadczonych kierowców z prostego powodu, wszędzie brakuje kierowców.Zrób sobie prawo jazdy.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 3 Mar 2010, 09:23
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jerzystaron » 19 Jan 2015, 08:07 Re: Benefity - 20/21 latek

Pewnych spraw nie rozumie. Dlaczego zawsze Polak Polakowi wilkiem jest?? W łyżce wody by utopił. Rumun Rumunowi, Cygan Cyganowi, Litwin Litwinowi ( braćmi są) trzymają się razem, w potrzebie nie zostawią , Pomagają sobie jak tylko mogą nawet finansowo. Zostałem oszukany wpadłem w długi nie mam pracy, której nieustannie szukam, nie liczę na pomoc od nikogo, po Benefity wstydzę się iść bo słabo Angielski znam. Nie uskarżam się po prostu widzę jak inne Narody pomagają sobie, a Polacy napisałem j.w.

jerzystaron
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 29 Dec 2014, 20:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 19 Jan 2015, 14:08 Re: Benefity - 20/21 latek

n0rb wrote:
Viseq wrote: 1 .Skoro ty nic od tego państwa nie potrzebujesz w formie pomocy, to na cholere tu przyjechałeś?

2 .Myśląc tak jak ty, to też ich doisz zdrowo, pracuj w polsce, po co tutaj?

3. Musisz o zapomoge prosić w formie wypłaty?

4. Jak idziesz na urlop rozumiem, że pieniędzy też nie bierzesz za to? Przeciez nie zarobiłeś tego fizycznie będąc w pracy?!


@1 Czyli osoby które tu przyjechały i nie pobierają zasiłków, nie potrzebnie tu przyjechały ? Hmm #benefit?

@2 Co masz myśli pisząc że poprzez prace doi się system ? Ja zawsze myślałem że ten system się wspiera. Jeśli jestem w błędzie proszę mnie z niego wyprowadzić.

@3 Zapomoga w formie wypłaty - to już przerasta moje zdolności zrozumienia świata. Możesz to jakoś rozwinąć ?

@4 Urlopy są wypłacane z zysków firmy które to zyski wypracowują osoby które w nich pracują, tu nie ma nic za darmo państwo za te urlopy nie płaci.

PS
Jestem zawodowym kierowcą, w tym momencie na rynku pracy jest miejsce dla młodych niedoświadczonych kierowców z prostego powodu, wszędzie brakuje kierowców.Zrób sobie prawo jazdy.

To dopiero walki idą:-) pewnie masz fitme limited:-)
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by n0rb » 19 Jan 2015, 14:28 Re: Benefity - 20/21 latek

Thomas : hmm a możesz bardziej merytorycznie ?

n0rb
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 3 Mar 2010, 09:23
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 19 Jan 2015, 17:43

Nie chce pisac o takich sprawach na forum ale kreatywna ksiegowa moze czynic naprawde cuda:-)
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 19 Jan 2015, 19:44 Re: Re:

Thomas wrote:Nie chce pisac o takich sprawach na forum ale kreatywna ksiegowa moze czynic naprawde cuda:-)

Chyba ze firma przewozowa nie zatrudnia subbies ... Tylko daje kontrakty wtedy nie za duzo da sie zdzialac...

No i przy tym co masz na mysli jak samozatrudnienie nie generuje dochodu do podatku to powodzenia zycze przy staraniu sie o kredyt na dom..
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by n0rb » 20 Jan 2015, 14:39 Re: Benefity - 20/21 latek

Thomas & Alzak Pudło panowie :rozwalkompa:

n0rb
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 3 Mar 2010, 09:23
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE