Szkoły w solihull

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by anecza6 » 16 Jun 2013, 18:41 Szkoły w solihull

szukam informacji na temat szkół w solihull dla szesciolatki i dwunastolatka którą wybrać będę wdzięczna za jakieś rady

Dodano: -- 17 cze 2013, 21:31 --

widzę że nikt nie ma dzieci w Solihull

anecza6
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 16 Jun 2013, 18:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by brownie » 21 Jun 2013, 10:03 Re: Szkoły w solihull

ja mam ale dwulatka więc temat szkół jest mi jeszcze obcy :) pozdrawiam
User avatar
brownie
Początkujący
 
 
Posts: 14
Age: 42
Joined: 16 Sep 2012, 17:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by AniA3 » 28 Jun 2014, 04:47 Re: Szkoły w solihull

Witam ,

Widzę,że to zeszłoroczny post , ale ciekawa jestem czy udało Ci się znależć dobrą szkołę w Solihull ?Mam 9 latka,przeprowadzamy sie do Solihull i obecnie te szkoły do których chieciliśmy ja zapisać sa full i jest na liście oczekujących .Admissions zaproponowali szkołę , która jest daleko od naszego domu i ofsteed raport też jest daleki od oczekiwań :(
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje .

AniA3
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 28 Jun 2014, 04:27
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by julka030308 » 28 Jun 2014, 07:34 Re: Szkoły w solihull

AniA3 my tez nielismy problem z miejscem w szkole bo wszystko zajete i niema miejsc a bardzo zalezalo nam na jednej szkole gdyz mam ja 5 min od domu.Pani z sekretariatu poradzila nam zebysmy zozyli odwolnie i dala nam na to papiery (popros w sekretariacie) Zwolali komisje na ktorej pani dyrektor przedstawila sytuacje klasy a potem mi zadali pare pytan.Dzien pozniej przyszla wiadomosc zeby skontaktowac sie ze szkola bo jest miejsce dla Julki .Tydzien pozniej corka chodzila juz do nowej szkoly.Z tym ze my juz mieszkalismy w solihull i ja dojezdzalam do szkoly ponad 3 mile bo wczesniej mieszkalismy na acocksie i tam dowozilam corke wiec to pewnie mialo duzy wplyw na decyzje zeby Julka byla ponad plan w klasie.Pozdrwiam i powodzenia

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY