Dodano przez właściciela wpisu

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

Male PostNapisane by jarocin » 6 Oct 2013, 20:27 Dodano przez właściciela wpisu

Już kiedyś miałem o tym napisać, dziś znowu szukałem firmy i wpadłem na firmę, która sama sobie wystawia pozytywne opinie w katalogu - tu link

Dla mnie to porostu zwykle buractwo i brak szacunku do potencjalnych klientów, uważam ze takie pseudo-firmy trzeba omijać szerokim łukiem! Trzeba być na prawdę nierzetelnym aby sobie wystawiać opinię. Nie dość że dwie opinie dodane pod kolej z tego samego IP to jeszcze przez właściciela.


Sprawdzajcie zawsze komentarze takie opinie są oznaczone czerwonym podpisem
Dodano przez właściciela wpisu

Tu brawa dla administracji za taką informacje , od razu wiadomo z czyich usług nie korzystać.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
2

MalePostNapisane by relentless » 6 Oct 2013, 21:57 Re: Dodano przez właściciela wpisu

Gratulacje dla wlasciciela za kreatywnosc w komentarzach :lol: "...za pierwszym razem wezwalismy satelit gosc jest jakis psychol...." :D :D :D

Niestety rzeczywistosc jest taka ze wiele ludzi/firm robi tak samo.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
User avatar
relentless
Rozeznany
 
 
Posts: 205
Age: 41
Joined: 16 Apr 2011, 12:18
Location: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by artkor » 7 Oct 2013, 04:28 Re: Dodano przez właściciela wpisu

jarocin wrote:Dla mnie to porostu zwykle buractwo i brak szacunku do potencjalnych klientów, uważam ze takie pseudo-firmy trzeba omijać szerokim łukiem! Trzeba być na prawdę nierzetelnym aby sobie wystawiać opinię.

Zgadzam się, jak się jest kiepskim fachowcem tylko zostaje wystawienie opinii samemu sobie bo klienci raczej dobrej nie wystawią.
jarocin wrote:Nie dość że dwie opinie dodane pod kolej z tego samego IP to jeszcze przez właściciela.

Dziwnym trafem trzecia opinia też została dodana tego samego dnia :mrgreen:

jarocin wrote:Niestety rzeczywistosc jest taka ze wiele ludzi/firm robi tak samo.
To niestety prawda , ale co niektórzy mają odrobinę inteligencji i nie dodają komentarzy z własnego IP. Ale czego tu się podziewać po gościu którego firma nazywa się "D..SAT my jestesmy normalni NIE JAK KONKURENCJA"
Attachments
20090607101218!Ja_pierdole.jpg
20090607101218!Ja_pierdole.jpg (18.85 KiB) Viewed 21824 times

artkor
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Joined: 22 Jun 2010, 23:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 7 Oct 2013, 06:44 Re: Dodano przez właściciela wpisu

" Jeżeli oczekujesz normalnej usługi montażu i bez niespodzianek jak w przypadku satelite :) weż nasz niezawiedziesz sie."
"domach z cansilu"
"sprzedarz"
"Konkuręcyjne ceny"

samo mowi za siebie ;D
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by jarocin » 7 Oct 2013, 06:55 Re: Dodano przez właściciela wpisu

Na miejscu tego kolesia bym się spalił ze wstydu.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by artek1047 » 7 Oct 2013, 19:01 Re: Dodano przez właściciela wpisu

Zgodze sie z przdmowca, umarlbym ze wstydu zamnieszczajac pozytywne komentarze z bledami ortograficznymi z tego samego ID. Wydaje mi sie ze gosc musi byc niezle zdesperowany :D
ja dwa razy korzystalem z uslug montazu i instalacji anteny przez takiego dziwnego goscia, on taki troche szalony jest :) mianowicie troche pyskaty i bezczelny, jak mowi to z takim naciskiem na 'R'. Nie mam pojecia jak nazywa sie jego firma, zawsze znajduje jego ogloszenie na bham, dzwonie i on przyjezdza, ma dosc atrakcyjne ceny, robote tez dobrze wykonuje tylko ten jego ciety jezyk :D
User avatar
artek1047
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 16 Dec 2011, 20:53
Location: Darlaston
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 7 Oct 2013, 21:11 Re: Dodano przez właściciela wpisu

a chyba wiem o kim mowisz , kiedys byl u mnie taki jak nie ciety jezyk to maruda straszna
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by anita1234 » 10 Jun 2014, 18:18 Re: Dodano przez właściciela wpisu

weż nasz niezawiedziesz sie.
No te se koleś zrobił reklamę, niestety jak ktoś już na tym poziomie oszukuje klienta dodając sobie opinie to aż strach pomyśleć co wymyśli jak się mu zleci montaż.

Tu te z ktoś ma klienta za idiotę http://bham.pl/firmy/Mobilna-fryzjerka- ... views.html
Brak słów.

Zgadzam się, jak się jest kiepskim fachowcem tylko zostaje wystawienie opinii samemu sobie bo klienci raczej dobrej nie wystawią.

Dokładnie

anita1234
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 7 Jul 2008, 11:22
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 11 Jun 2014, 09:10 Re: Dodano przez właściciela wpisu

Haha
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by testowy » 13 Jun 2014, 18:06 Re: Dodano przez właściciela wpisu

będę bronił fryzjerkę i paznokciarkę (ale nie do upadłego),
brawo dziewczyny że próbujecie rozwijać swój biznes,
trochę wstyd z tymi wpisami,
naprawdę uważacie, że Wasze usługi są na poziomie?
że miła atmosfera?
nie szwabicie... macie dobrą ofertę.... ?
to się przyznajcie do tego wpisu i opowiedzcie o tym jak się staracie,
ludzie Wam wybaczą tą głupotę,
ja to bym nawet ten wpis wydrukował, oprawił w ramki i w salonie wywiesił,
oczywiście ze słowem przepraszam,
za sto lat, taki obrazek... heh, bezcenne...
no dobra, mam doła,
kolega z pracy właśnie mi opowiedział o super pomyśle,
wraca do PL, wziął tel na kontrakt, pożyczkę i podniósł sobie limit na karcie,
kilka tysięcy funtów sobie wyrwie,
bo inny kolega mu powiedział, że kredyty są niezabezpieczone,
że spox itp.
załamka...
nawet mi się nie chce zaglądać do topiku „z podniesionym czołem”
chyba trzeba założyć jakiś pt. z opuszczonym...
albo jak wyruch... Angoli....
muszę kończyć, bo...
mówią, że już drugą kolejkę opuściłem,
wracam do rodaków w nastroju e... jakimś dziwnym...
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by artkor » 24 Jun 2014, 22:16 Re: Dodano przez właściciela wpisu

Jeśli uważają że usługa jest na poziomie to wcale nie musi tak być klienci mogą uważać inaczej. Raczej przeprosiny i jeszcze większe zbłaźnienie się nie pomogą.
Po prostu trzeba zapracować na prawdziwych ZADOWOLONYCH klientów a nie siebie,kumpli i anonumousIP. Chciałeś fryzjerkę bronić to było skoczyć po kolejce na strzyżenie, na pewno byś miał jeszcze nastrój na napisanie dobrej opinii. Jeśli następnego dnia byś jej nie zmienił to faktycznie mogła by być to usługa na poziomie.

artkor
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Joined: 22 Jun 2010, 23:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 25 Jun 2014, 06:16 Re: Dodano przez właściciela wpisu

Tak to bywa jak takie domorosłe "asy marketingu" biorą się za zarabianie kapuchy. Pojęcia nie mają o biznesie to kombinuja na zasadzie jak im się wydaje. A że im się dziwnie wydaje, to jest potem beka :)

Mam firemke swoją lat kilka i powiedzieć mogę jedno: najlepsza reklama jaka może być to dobrze wykonana robota i zadowolenie klienta. Wtedy jest gwarancja że jak później go ktoś spyta gdzie zrobił to a to, to ten poleci dalej. A takie polecenie znajomego jest lepsze niż wszystkie reklamy tego świata, plakaty banery na stronie czy oczojebne ulotki.

Mój wujo który już niedługo emerytury się dorobi całe życie w wykończeniówce działa: nigdy w życiu się nie reklamował. Zleceń ma tyle, że musi wybierać klientow bo nie wydoli, a ceny też ma sporo wyższe niż na rynku, a mimo to ludzie się w roczne, nawet dwuletnie kolejki do niego ustawiają.

Propos marudnego kolegi od satelit: nie ma przypadkiem na imię Andrzej? :)
Jeśli tak to jest to mój koleżka z miacha. Jak dzieliliśmy dom, to mieliśmy kilka transponderów i coś 900 kanałów. To mutant nie człowiek jeśli chodzi o te satelity :O, a że mizantrop przy okazji to też trzeba przyznać. Ale jak się przymknie ucho na jego teksty to da się go wytrzymać :)
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by jarocin » 25 Jun 2014, 06:43 Re: Dodano przez właściciela wpisu

To już zależy od tego czy ktoś chce mieć firemke czy firmę. No i czy chce się do emerytury całe życie zapieprzać zamiast się rozwijać.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0


Return to HYDE PARK