Mazda 6 vs Vauxhall Insignia

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

PostNapisane by Guest » 25 May 2014, 18:00 Re:

Thomas wrote:No na chwile obecną chyba fiatowskie diesel'e sa z tych najmniej problematycznych.
Zastanawialem sie również nad insignia tylko ona ma jedna wade, jest strasznie rozpowszechniona... ale jeszcze jej nie skreslilem z listy.
A jakie masz puki co doswiadczenia ze swoja?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Myslisz, ze jest bardziej rozpowszechniona od passata? :) swoja droga rzutuje to na ceny czesci... wszystko mozna dosyc tanio i wszedzie kupic. Ja mam wersje SE (sedana) wiec naprawde ciezko taka trafic na drogach. Robie ponad 25k mil rocznie i nie mam ze swoja zadnych problemow, jezdze juz nia dwa lata i szykuje sie do wymiany na nowsze auto, ale gdybym mial decydowac na podstawie bezawaryjnosci to bym zostal przy obecnym aucie.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by wegorz1967 » 25 May 2014, 19:46 Re: Mazda 6 vs Vauxhall Insignia

A może warto przemyśleć Toyotę Avensis 1.8?

wegorz1967
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 6 Jun 2010, 15:04
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 25 May 2014, 20:10

Passat chociaż miewa faceliftingi a tej insigni od poczatku nie zmienili dlatego wydaje sie tak powszechna.
To co teraz bedzie?
No i jakie podstawy prócz bezawaryjnosci skłoniły cie do zmiany na nowszy i zakladam inny samochod?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 25 May 2014, 20:58 Re:

Thomas wrote:Passat chociaż miewa faceliftingi a tej insigni od poczatku nie zmienili dlatego wydaje sie tak powszechna.
To co teraz bedzie?
No i jakie podstawy prócz bezawaryjnosci skłoniły cie do zmiany na nowszy i zakladam inny samochod?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Zacznijmy od tego, ze nikogo nie namawiam do kupna insigni i nie uwazam, ze to jedyne bezawaryjne auto na swiecie, jak dla mnie kazdy moze kupic co tam chce.
Co do faceliftingu to zanim napiszesz... poczytaj :) bo insignia miala facelifting:
Przed:
Image
Image

Po:
Image
Image

Jest roznica?

Dlaczego chce zmienic? Moje auto ma juz 4 lata... chce cos nowszego. Byc moze wlasnie bedzie to nowa insignia (bylem juz nawet w servisie na rozmowie) ale tak, mam tez inne auta do wyboru, czekam na przeciagnieta premiere i ukazanie sie nowego mondeo aby zobaczyc jakie bedzie, w kolejce tez stoi nowa mazda (wszystkie trzy z 2014r) lub poczekam jeszcze rok i wezme Lexus IS 350 F lub Jaguar XJ

Guest
 
 
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA