ESOL Solihull College /Brasshouse Language Centre

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...
Witam. Interesuje mnie opinia ludzi o kursach ESOL w Brasshouse Language Centre i Solihull College . Może ktoś był w obu i ma porównanie :)
User avatar
Manitou
Rozeznany
 
 
Posts: 299
Joined: 19 May 2007, 15:00
Location: Wyspa Dr.Moroue
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

witam, nie wiem jak tam wyglądają te kursy ale kursy ESOL w Walsall College są super :grin:
User avatar
kocica24
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 44
Joined: 15 Mar 2014, 04:54
Location: SHELFIELD
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Brasshouse ma opinię najlepszej szkoły językowej w Birmingham.
Byłem - polecam.
Nie wiem, czy tylko ja tak trafilem ale nauczyciel angielskiego był białym rodowitym anglikiem z angielszczyzną a nie brumi :P

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
4

MalePostNapisane by VA » 27 Apr 2014, 16:28 Re: ESOL Solihull College /Brasshouse Language Centre

Uczyłem się angielskiego w kilku szkołach, łącznie z kilkunastoma nauczycielami. Poziom nauczania zawsze zależał od nauczyciela, a nie od szkoły. Również w Brasshouse'ie trafiłem na tak marną nauczycielkę (rodowita Brytyjka), że grupowym głosem została zmieniona w połowie semestru. W MBC (obecnie BMC) miałem nauczyciela (rodowity Brytyjczyk), który kazał używać kredek, a poziom zaniżony o kilka poziomów - sam zrezygnowałem po kilku zajęciach. W obu tych szkołach miałem również innych znakomitych nauczycieli (również rodowitych Brytyjczyków).
W Solihull College kończę HNC i chociaż nie uczyłem się tam angielskiego, to wydaje mi się ta szkoła znacznie bardziej zorganizowana, również znacznie lepiej zorganizowana niż BMC, w której też robiłem kwalifikacje zawodowe. Poza tym w SC bez żadnych dodatkowych opłat ma się dostęp do komputerów z internetem i biblioteki. Jest to duży college i sporo ludzi się kręci.
Brasshouse College ogólnie jest dobą szkołą językową, i również poleca wiele innych języków poza angielskim, ale powiewa tam trochę starością.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
4

Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
User avatar
Manitou
Rozeznany
 
 
Posts: 299
Joined: 19 May 2007, 15:00
Location: Wyspa Dr.Moroue
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY